Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D21A      2.50 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dlouhá Marie              DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka               14.43         
 2. Kuncová Eliška            SSU8951 R SK Severka Šumperk              15.04   + 0.21
 3. Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové            15.32   + 0.49
 4. Weissová Lucie            SCP8952 C OK Sparta Praha                 15.35   + 0.52
 5. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               15.37   + 0.54
 6. Hůlková Marie             SNA8255 C TJ Start Náchod                 15.45   + 1.02
 7. Palátová Petra            ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno              15.57   + 1.14
 8. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    16.02   + 1.19
 9. Sedláčková Oldřiška       BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor              16.13   + 1.30
10. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              16.16   + 1.33
10. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              16.16   + 1.33
12. Vozdová Klára             ASU8964 C Magnus Orienteering             16.20   + 1.37
13. Šmerková Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno                16.34   + 1.51
14. Křístková Veronika        ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno              16.42   + 1.59
15. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       16.46   + 2.03
16. Vlažná Lucie              BOR8753 C OK Jiskra Nový Bor              16.58   + 2.15
17. Stratilová Marie          ZBM8751 C SK Žabovřesky Brno              17.03   + 2.20
18. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        17.05   + 2.22
19. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        17.12   + 2.29
20. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.25   + 2.42
21. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         17.31   + 2.48
22. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                17.49   + 3.06
23. Juračková Kateřina        CHT8353 C SK Chrast                       17.54   + 3.11
24. Šišková Vladimíra         ZBM8456 C SK Žabovřesky Brno              19.17   + 4.34
25. Borecká Kateřina          ZBM8852 C SK Žabovřesky Brno              19.43   + 5.00
26. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  20.00   + 5.17
27. Maliňáková Katka          SVS8151 C Orientklub Vsetín               22.03   + 7.20
28. Maslenová Zuzana          FBA8452 C Farmaceut Bratislava            31.05   +16.22
29. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      35.44   +21.01
    Přecechtělová Tereza      KAM8951 C SK Kamenice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H21A      3.20 km, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zimmermann Jakub          ZBM8928 R SK Žabovřesky Brno              15.36         
 2. Rajnošek Matěj            VBM8800 C VSK Mendelu Brno                15.53   + 0.17
 3. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.57   + 0.21
 4. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        16.08   + 0.32
 5. Oma Jakub                 TUR8002 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  16.20   + 0.44
 6. Besta Michal              AOP7601 R POBO - přátelé OB Opava         16.22   + 0.46
 7. Vobr Marek                BOR7801 R OK Jiskra Nový Bor              16.23   + 0.47
 8. Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                 16.37   + 1.01
 9. Perůtka Jan               LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice        16.40   + 1.04
10. Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno               16.45   + 1.09
11. Liščinský Zdeněk          TBM8215 R KOS TJ Tesla Brno               16.51   + 1.15
12. Janeček Oldřich           MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha               16.52   + 1.16
13. Škoda Jakub               VLI8800 C VSK Slavia TU Liberec           16.58   + 1.22
13. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  16.58   + 1.22
15. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            17.01   + 1.25
15. Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                17.01   + 1.25
17. Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk              17.02   + 1.26
18. Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno              17.05   + 1.29
19. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               17.06   + 1.30
20. Procházka Jan             DKP8201 C Oddíl OB Kotlářka               17.07   + 1.31
21. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové        17.10   + 1.34
22. Procházka Tomáš           DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka               17.16   + 1.40
23. Žaloudek Petr             DKP8304 C Oddíl OB Kotlářka               17.22   + 1.46
23. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.22   + 1.46
25. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              17.27   + 1.51
25. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    17.27   + 1.51
27. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    17.28   + 1.52
28. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.31   + 1.55
29. Nývlt Martin              SNA8206 C TJ Start Náchod                 17.36   + 2.00
30. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        17.37   + 2.01
30. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  17.37   + 2.01
32. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              17.38   + 2.02
33. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        17.42   + 2.06
34. Matras Tomáš              CHT8001 C SK Chrast                       17.46   + 2.10
35. Mrázek Jiří               DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka               17.49   + 2.13
36. Kunc Petr                 MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně            17.53   + 2.17
37. Gomzyk Andriy             TUR8001 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  17.54   + 2.18
38. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         17.56   + 2.20
39. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                17.58   + 2.22
40. Jelínek Petr              ZBM7801 C SK Žabovřesky Brno              17.59   + 2.23
41. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno              18.01   + 2.25
42. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                        18.07   + 2.31
42. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ Start Náchod                 18.07   + 2.31
44. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              18.09   + 2.33
45. Bukovac Maroš             ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno              18.12   + 2.36
45. Antoš Filip               NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka      18.12   + 2.36
45. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 18.12   + 2.36
48. Kokojan David             JPV8535 C SK Prostějov                    18.13   + 2.37
49. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    18.14   + 2.38
50. Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava         18.15   + 2.39
50. Henek Vladan              VBM8002 R VSK Mendelu Brno                18.15   + 2.39
52. Novák Daniel              BOR8702 C OK Jiskra Nový Bor              18.18   + 2.42
53. Hodboď Jakub              VLI8500 C VSK Slavia TU Liberec           18.21   + 2.45
54. Laciga Radek              PGP8202 C SK Praga                        18.22   + 2.46
55. Kobr Tomáš                TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  18.25   + 2.49
56. Šindelka Antonín          RBK7215 C SK Radioklub Blansko            18.26   + 2.50
57. Tesař Pavel               PGP7708 C SK Praga                        18.31   + 2.55
58. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         18.33   + 2.57
58. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové        18.33   + 2.57
60. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                  18.35   + 2.59
61. Novák Jiří                NPA7502 C SK lyžování a OB Nová Paka      18.40   + 3.04
62. Pavlačka Ondřej           VOV8102 C VSK VŠB TU Ostrava              18.43   + 3.07
63. Kříž Lukáš                TTR8201 C OOB Třebíč                      19.07   + 3.31
64. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                  19.14   + 3.38
65. Novák Zdeněk              NPA7701 C SK lyžování a OB Nová Paka      20.04   + 4.28
66. König Lukáš               ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno              21.13   + 5.37
67. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno              21.44   + 6.08
68. Bláha Jan                 SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové        26.49   +11.13
    Pospíšil Ondřej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka                DISK         
    Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H21B      3.00 km, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotný Ondřej            ABM9211 B KOB Moira Brno                  15.22         
 2. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov              16.30   + 1.08
 3. Chvátal Lukáš             ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno              17.05   + 1.43
 4. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   17.39   + 2.17
 5. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              17.51   + 2.29
 6. Prášil Ondřej             NPA8402 C SK lyžování a OB Nová Paka      18.27   + 3.05
 7. Hrnčiar Dušan             ZBM7703 C SK Žabovřesky Brno              19.00   + 3.38
 8. Kočí Martin               VBM8702 C VSK Mendelu Brno                19.05   + 3.43
 9. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      20.13   + 4.51
10. Ptáček Pavel              BBM9600 B BETA URSUS Orienteering         22.24   + 7.02
11. Čech Viktor               VBM8001 C VSK Mendelu Brno                22.39   + 7.17
12. Gawel Jiří                BBM5700 C BETA URSUS Orienteering         23.57   + 8.35
    Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D14C      1.90 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Argalášová Kateřina       TRI9750 B TJ TŽ Třinec                    12.43         
 2. Horvátová Hana            ASU9797 B Magnus Orienteering             14.51   + 2.08
 3. Papugová Andrea           TKE9751 C ATU Košice                      14.55   + 2.12
 3. Vavrysová Barbara         LCE9751 B OOB TJ Slovan Luhačovice        14.55   + 2.12
 5. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      15.12   + 2.29
 6. Kašparová Zuzka           SSU9661 B SK Severka Šumperk              15.44   + 3.01
 7. Soldánová Tereza          JPV9899 C SK Prostějov                    15.55   + 3.12
 8. Zentrichová Daniela       OTK9751 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        16.11   + 3.28
 9. Kůstková Daniela          VIC9898 C OB Vizovice                     16.34   + 3.51
10. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               17.13   + 4.30
11. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              17.59   + 5.16
12. Hrabošová Magdaléna       RBA0051 C TJ Rapid Bratislava             18.17   + 5.34
13. Chlebiková Aneta          TRI9755 B TJ TŽ Třinec                    19.16   + 6.33
14. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    19.25   + 6.42
15. Fizková Renáta            TRI9753 B TJ TŽ Třinec                    23.42   +10.59
16. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               24.46   +12.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D16      2.50 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chromá Kateřina           ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno              14.21         
 2. Svobodová Lenka           LTU9551 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       14.43   + 0.22
 3. Novotná Markéta           PHK9451 A OK 99 Hradec Králové            15.06   + 0.45
 4. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               15.07   + 0.46
 5. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         15.12   + 0.51
 6. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         15.13   + 0.52
 7. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 15.14   + 0.53
 8. Voborníková Alena         CTB9451 A SK OB Chotěboř                  15.21   + 1.00
 9. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              15.27   + 1.06
10. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    15.46   + 1.25
11. Jeřábková Jitka           TZL9453 B SKOB Zlín                       15.47   + 1.26
12. Benešová Jana             SJH9451 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     15.56   + 1.35
13. Haltofová Eva             VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  15.58   + 1.37
14. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     16.02   + 1.41
15. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     16.03   + 1.42
16. Pijáková Barbora          SPE     C KOB Sokol Pezinok               16.18   + 1.57
17. Pavlů Kateřina            PGP9554 A SK Praga                        16.23   + 2.02
18. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       16.28   + 2.07
19. Smutná Anežka             TUV9455 A SOK TJ Turnov                   16.34   + 2.13
20. Tichá Tereza              SJH9452 B TJ Slovan Jindřichův Hradec     16.52   + 2.31
21. Kubínová Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          16.57   + 2.36
22. Vítková Lucie             PTE9474 C TJ Sokol Ptení                  17.22   + 3.01
23. Hlubučková Kristýna       KAM9551 A SK Kamenice                     17.32   + 3.11
24. Doleželová Kateřina       PZR9559 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     17.47   + 3.26
25. Pacholíková Lucie         STH9552 B SK Studenec                     18.44   + 4.23
26. Papugová Martina          TKE9551 C ATU Košice                      21.03   + 6.42
27. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     21.24   + 7.03
    Kunčarová Jana            LCE9651 A OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D18      2.80 km, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poloprutská Markéta       VLI9251 A VSK Slavia TU Liberec           15.02         
 2. Šimková Johanka           UOL9355 A SK UP Olomouc                   15.39   + 0.37
 3. Novotná Tereza            PHK9255 E OK 99 Hradec Králové            15.46   + 0.44
 4. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         15.57   + 0.55
 5. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               16.11   + 1.09
 6. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  16.27   + 1.25
 7. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.32   + 1.30
 8. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        16.56   + 1.54
 9. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   16.58   + 1.56
10. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    16.59   + 1.57
11. Šrámková Michaela         SJH9352 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     17.31   + 2.29
11. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        17.31   + 2.29
13. Procházková Zuzana        LBE9251 A TJ Lokomotiva Beroun            17.41   + 2.39
14. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        17.49   + 2.47
14. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  17.49   + 2.47
16. Krejčíková Marie          TZL9252 A SKOB Zlín                       17.50   + 2.48
17. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  17.51   + 2.49
18. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  17.58   + 2.56
19. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              18.10   + 3.08
20. Papugová Katarína         LCE9255 A OOB TJ Slovan Luhačovice        18.16   + 3.14
21. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              18.24   + 3.22
22. Křečková Lenka            ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         18.27   + 3.25
23. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             18.31   + 3.29
24. Jebavá Lucie              VRL9254 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         18.46   + 3.44
25. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            18.55   + 3.53
26. Petráčková Klára          LPU9261 A OK Lokomotiva Pardubice         19.02   + 4.00
27. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    19.05   + 4.03
28. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         19.07   + 4.05
29. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    19.10   + 4.08
30. Doležalová Radka          VRL9252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         19.25   + 4.23
31. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     19.48   + 4.46
32. Landovská Anna            PGP9251 B SK Praga                        21.36   + 6.34
33. Ondráčková Lucie          CTB9254 C SK OB Chotěboř                  21.54   + 6.52
34. Grundmannová Hana         LTU9251 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       22.36   + 7.34
35. Kavánková Jana            TZL9351 B SKOB Zlín                       22.42   + 7.40
    Jemelíková Denisa         ZBM9351 A SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Ugrayová Kristína         TKE9254 C ATU Košice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D18C      2.10 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             16.19         
2. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             16.25   + 0.06
3. Sklenářová Dorothea       AOP9351 B POBO - přátelé OB Opava         17.58   + 1.39
4. Mizerová Monika           TRI9250 B TJ TŽ Třinec                    17.59   + 1.40
5. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  18.59   + 2.40
6. Laštůvková Petra          TRI9350 B TJ TŽ Třinec                    22.22   + 6.03
7. Moučková Andrea           RBK9257 B SK Radioklub Blansko            23.14   + 6.55
8. Krajcarová Soňa           SKM9551 C KOB Směr Kroměříž               33.45   +17.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D20      2.80 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.37         
 2. Müllerová Věra            VAM9051 R OOB Vamberk                     15.56   + 0.19
 3. Indráková Adélka          UOL9153 A SK UP Olomouc                   16.09   + 0.32
 4. Knapová Jana              LPU9053 R OK Lokomotiva Pardubice         16.17   + 0.40
 5. Svobodná Madla            DKP9154 A Oddíl OB Kotlářka               17.02   + 1.25
 6. Kubátová Zuzana           VRL9151 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         17.15   + 1.38
 7. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        17.19   + 1.42
 8. Valešová Jana             CHA9152 A OK Chrastava                    17.29   + 1.52
 9. Seifertová Magda          DKP9155 A Oddíl OB Kotlářka               17.45   + 2.08
10. Valachová Martina         LPU9054 R OK Lokomotiva Pardubice         17.55   + 2.18
11. Uhlíková Tereza           TUR9151 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  17.59   + 2.22
12. Straková Andrea           KAM9152 B SK Kamenice                     18.28   + 2.51
13. Cahlová Blanka            LCE9051 A OOB TJ Slovan Luhačovice        19.00   + 3.23
14. Procházková Monika        BSO9150 A KOB Baník Sokolov               19.23   + 3.46
15. Hubáčková Pavla           LCE9052 A OOB TJ Slovan Luhačovice        19.25   + 3.48
16. Šmidrkalová Monika        NPA9051 A SK lyžování a OB Nová Paka      20.01   + 4.24
17. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK UP Olomouc                   20.02   + 4.25
18. Fasurová Tereza           ABM9059 A KOB Moira Brno                  20.15   + 4.38
19. Jiříková Dana             TAP9055 A KOB TRETRA Praha                20.58   + 5.21
20. Zamazalová Kateřina       TAP9053 A KOB TRETRA Praha                21.04   + 5.27
21. Fialová Zuzana            TTR9051 A OOB Třebíč                      21.14   + 5.37
22. Muselíková Vladislava     ABM9151 A KOB Moira Brno                  21.18   + 5.41
23. Drgová Markéta            TZL9152 B SKOB Zlín                       25.06   + 9.29
24. Petrvalská Olívia         TKE9155 C ATU Košice                      30.33   +14.56
    Mervartová Kristýna       ZBM9160 A SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D35      2.60 km, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    15.56         
 2. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   16.22   + 0.26
 3. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     16.35   + 0.39
 4. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      16.36   + 0.40
 5. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             17.28   + 1.32
 6. Novotná Markéta           VSP7051 C USK Praha                       18.11   + 2.15
 7. Paroulková Iva            LLI7151 C TJ Loko Liberec                 18.12   + 2.16
 8. Richterová Nataša         ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov           19.15   + 3.19
 9. Švejcarová Daniela        PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská          19.21   + 3.25
10. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             23.44   + 7.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D40      2.40 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Miturová Radka            MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně            15.49         
 2. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             16.22   + 0.33
 3. Barcíková Renáta          ASU6751 C Magnus Orienteering             16.49   + 1.00
 4. Soldánová Karin           JPV6971 C SK Prostějov                    17.16   + 1.27
 5. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        17.17   + 1.28
 6. Šmelíková Hana            RBA6951 C TJ Rapid Bratislava             18.06   + 2.17
 7. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             18.14   + 2.25
 8. Papugová Elena            TKE6552 C ATU Košice                      18.25   + 2.36
 9. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              18.26   + 2.37
10. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        18.43   + 2.54
11. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Železárny Prostějov         19.19   + 3.30
12. Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř                  21.51   + 6.02
13. Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                    32.19   +16.30
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D45      2.40 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        15.43         
 2. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         16.44   + 1.01
 3. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   16.45   + 1.02
 4. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.01   + 1.18
 5. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              17.22   + 1.39
 6. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava         17.27   + 1.44
 7. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   17.45   + 2.02
 8. Ferdusová Eva             LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.53   + 2.10
 9. Mušinská Eva              TKE6451 C ATU Košice                      18.03   + 2.20
10. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    18.42   + 2.59
11. Maliňáková Eva            KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín               18.47   + 3.04
12. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        19.41   + 3.58
13. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        19.55   + 4.12
14. Mádlová Iva               SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové        20.02   + 4.19
15. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      20.20   + 4.37
16. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              23.22   + 7.39
    Schusterová Martina       AOP6551 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D50      2.20 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     15.12         
 2. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         16.02   + 0.50
 3. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.06   + 1.54
 4. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               17.25   + 2.13
 5. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         17.32   + 2.20
 6. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      18.25   + 3.13
 7. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   20.25   + 5.13
 8. Pijáková Eva              SPE     C KOB Sokol Pezinok               21.16   + 6.04
 9. Dudová Hana               DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka               21.33   + 6.21
    Svobodná Eva              DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D55      1.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Opavová Stanislava        MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně            13.14         
2. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                14.06   + 0.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
D60      1.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     17.00         
2. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            17.44   + 0.44
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        21.20   + 4.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H14C      2.10 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Slíva Jan                 LCE9602 B OOB TJ Slovan Luhačovice        13.50         
 2. Sýkora Vojtěch            LCE9801 B OOB TJ Slovan Luhačovice        14.43   + 0.53
 3. Kočí Josef                KON9824 B KOB Konice                      14.51   + 1.01
 4. Fürst Matouš              LLI9603 C TJ Loko Liberec                 14.54   + 1.04
 5. Jirka Mikuláš             ZPV0000 C KOB Železárny Prostějov         16.56   + 3.06
 6. Kašpar Petr               SSU9911 C SK Severka Šumperk              17.22   + 3.32
 7. Sedláček Ondřej           HLV9732 B OOB TJ Sokol Holešov            17.27   + 3.37
 8. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             17.31   + 3.41
 9. Otruba Vojtěch            PLU9717 B TJ Sokol Plumlov                17.47   + 3.57
10. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    18.24   + 4.34
11. Madzia Martin             TRI9705 C TJ TŽ Třinec                    18.33   + 4.43
12. Žanda Jan                 CTB9901 C SK OB Chotěboř                  19.36   + 5.46
13. Procházka Zdeněk          SOP9901 C OOB TJ Slezan Opava             22.24   + 8.34
14. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                      23.23   + 9.33
15. Lanc Vojtěch              TRI9807 C TJ TŽ Třinec                    28.02   +14.12
16. Melichar Petr             LLI0001 C TJ Loko Liberec                 34.10   +20.20
17. Melichar Vojtěch          LLI9802 C TJ Loko Liberec                 34.45   +20.55
    Tomeček Tomáš             HLV9836 C OOB TJ Sokol Holešov             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H16      3.00 km, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             15.04         
 2. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              15.54   + 0.50
 3. Grundmann Jan             LTU9401 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       16.03   + 0.59
 4. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        16.10   + 1.06
 5. Horvát Petr               ASU9447 A Magnus Orienteering             16.16   + 1.12
 6. Horák Patrik              TUV9501 A SOK TJ Turnov                   16.18   + 1.14
 7. Jašek Otakar              ZBM9422 A SK Žabovřesky Brno              16.30   + 1.26
 8. Korčák Jakub              TZL9403 A SKOB Zlín                       16.31   + 1.27
 9. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  17.02   + 1.58
10. Kettner Vojtěch           HCE9600 A TJ Sokol Hostivice              17.03   + 1.59
11. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     17.06   + 2.02
12. Šňupárek Václav           DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka               17.11   + 2.07
13. Obrátil Štěpán            ABM9409 B KOB Moira Brno                  17.33   + 2.29
14. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        17.35   + 2.31
15. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       17.47   + 2.43
15. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    17.47   + 2.43
17. Chovanec David            TZL9502 B SKOB Zlín                       17.53   + 2.49
18. Zvoníček Josef            SKM9404 A KOB Směr Kroměříž               17.54   + 2.50
19. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              18.08   + 3.04
20. Šincl Jiří                ASU9446 B Magnus Orienteering             18.23   + 3.19
21. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     18.27   + 3.23
22. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     18.30   + 3.26
23. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    18.33   + 3.29
24. Holinka Lukáš             PTE9421 A TJ Sokol Ptení                  18.57   + 3.53
25. Šlajs Daniel              KRL9403 A Kometa Kralovice                18.58   + 3.54
26. Kamenický Ondřej          PHK9401 B OK 99 Hradec Králové            19.38   + 4.34
27. Šťastný Jan               CTB9402 B SK OB Chotěboř                  20.50   + 5.46
28. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         20.55   + 5.51
29. Hraboš Matej              RBA9501 C TJ Rapid Bratislava             21.06   + 6.02
30. Čermák Matyáš             KAM9501 A SK Kamenice                     21.37   + 6.33
31. Ostruszka David           TRI9502 A TJ TŽ Třinec                    22.44   + 7.40
    Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
    Kučera Štěpán             STH9401 B SK Studenec                      DISK         
    Valášek Jan               KAM9400 A SK Kamenice                      DISK         
    Mižúr Šimon               FBA9401 C Farmaceut Bratislava             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H18      3.10 km, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petržela Jan              LTU9201 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       14.18         
 2. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         14.40   + 0.22
 3. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    15.02   + 0.44
 4. Vavrys Johan              LCE9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice        15.21   + 1.03
 5. Navrátil Boris            AOP9202 A POBO - přátelé OB Opava         15.22   + 1.04
 6. Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                     15.28   + 1.10
 7. Valenta Jiří              LCE9201 A OOB TJ Slovan Luhačovice        15.32   + 1.14
 7. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO - přátelé OB Opava         15.32   + 1.14
 9. Hubáček Michal            LCE9301 A OOB TJ Slovan Luhačovice        15.38   + 1.20
10. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       15.39   + 1.21
11. Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering             15.59   + 1.41
12. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB Moira Brno                  16.00   + 1.42
13. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              16.09   + 1.51
14. Franko David              KYS9301 C OB Sokol Kysak                  16.10   + 1.52
15. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         16.14   + 1.56
16. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             16.27   + 2.09
17. Zakouřil Vít              TUR9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  16.32   + 2.14
18. Gazda Viktor              TRI9203 A TJ TŽ Třinec                    16.44   + 2.26
19. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         16.45   + 2.27
20. Doležel Ondřej            STE9202 A SK SKI-OB Šternberk             16.49   + 2.31
20. Hadač Filip               AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava         16.49   + 2.31
22. Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                     16.51   + 2.33
23. Kučera Michal             STH9201 B SK Studenec                     17.04   + 2.46
24. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      17.16   + 2.58
25. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         17.24   + 3.06
26. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         17.31   + 3.13
27. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             17.36   + 3.18
28. Kolárik Tomáš             TZL9302 A SKOB Zlín                       17.44   + 3.26
29. Kamenický Tobiáš          OSN9339 A SK OS Nové Město n. M.          17.46   + 3.28
30. Prášek Přemysl            KAM9305 B SK Kamenice                     18.08   + 3.50
31. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              18.13   + 3.55
32. Pova Ondřej               KRL9304 A Kometa Kralovice                18.17   + 3.59
33. Rusý Tomáš                KAM9301 A SK Kamenice                     18.23   + 4.05
34. Ostřanský Filip           ASU9243 A Magnus Orienteering             18.32   + 4.14
35. Lomič Šimon               BOR9303 A OK Jiskra Nový Bor              18.34   + 4.16
36. Krejčí Jaroslav           BOR9300 A OK Jiskra Nový Bor              18.38   + 4.20
37. Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava         18.42   + 4.24
38. Mušinský Tomáš            TKE9301 C ATU Košice                      18.52   + 4.34
39. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové            19.08   + 4.50
40. Skyva Petr                STE9307 A SK SKI-OB Šternberk             19.14   + 4.56
41. Pšenička Vít              TCB9201 B SK Technik České Budějovice     19.53   + 5.35
42. Kolovský František        LPM9202 A OK Lokomotiva Plzeň             20.06   + 5.48
43. Provázek Jiří             SHK9302 A TJ Slavia Hradec Králové        20.07   + 5.49
--------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H18C      2.50 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             14.04         
2. Jílek Jakub               KSU9202 B Klub vytrvalostních sportů Šum  15.17   + 1.13
3. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               16.15   + 2.11
4. Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž               16.22   + 2.18
5. Hlaváček Martin           TAP9401 C KOB TRETRA Praha                16.35   + 2.31
6. Zamazal Tomáš             TAP9501 C KOB TRETRA Praha                18.31   + 4.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H20      3.30 km, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              15.14         
 2. Kolárik Jan               PGP9003 R SK Praga                        16.04   + 0.50
 3. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno              16.14   + 1.00
 4. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            16.17   + 1.03
 4. Hrobař Štěpán             ABM9106 A KOB Moira Brno                  16.17   + 1.03
 6. Kantor Ondřej             TRI9103 A TJ TŽ Třinec                    16.19   + 1.05
 7. Wolf Daniel               TUR9100 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  16.25   + 1.11
 8. Kamenický Jakub           PHK9104 A OK 99 Hradec Králové            16.27   + 1.13
 9. Procházka David           LPU9113 A OK Lokomotiva Pardubice         16.34   + 1.20
10. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         16.39   + 1.25
11. Azeb Karim                PHK9110 A OK 99 Hradec Králové            16.54   + 1.40
12. Cruse Franz               GE2     C Germany                         16.55   + 1.41
13. Bravený Vít               ZBM9102 A SK Žabovřesky Brno              16.56   + 1.42
14. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga                        16.59   + 1.45
15. Procházka Pavel           PGP9002 R SK Praga                        17.01   + 1.47
16. Kořínek Tomáš             BOR9007 A OK Jiskra Nový Bor              17.11   + 1.57
17. Hovorka Lukáš             LPU9001 R OK Lokomotiva Pardubice         17.17   + 2.03
18. Procházka Tomáš           LPU9110 A OK Lokomotiva Pardubice         17.29   + 2.15
19. Kazda Adam                ZBM9104 A SK Žabovřesky Brno              17.30   + 2.16
20. Vlažný Jakub              LCE9102 A OOB TJ Slovan Luhačovice        17.34   + 2.20
21. Nešpor Václav             KAM9103 B SK Kamenice                     17.39   + 2.25
22. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         17.45   + 2.31
23. Nožka Radek               LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice         17.48   + 2.34
24. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         17.51   + 2.37
25. Melecký Martin            AOP9001 A POBO - přátelé OB Opava         17.59   + 2.45
26. Papuga Miroslav           LCE9002 B OOB TJ Slovan Luhačovice        18.06   + 2.52
27. Exner Jan                 STH9001 A SK Studenec                     18.12   + 2.58
28. Karvánek Matouš           BOR9006 A OK Jiskra Nový Bor              18.16   + 3.02
29. Klouček Tomáš             STH9002 A SK Studenec                     18.31   + 3.17
30. Picek Jan                 TJN9101 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  18.42   + 3.28
31. Šmotek Jiří               LCE9004 C OOB TJ Slovan Luhačovice        19.02   + 3.48
32. Mižúr Peter               FBA9101 C Farmaceut Bratislava            19.25   + 4.11
33. Peřinka Jan               AOP9101 A POBO - přátelé OB Opava         19.30   + 4.16
34. Slezák Jiří               LCE9001 A OOB TJ Slovan Luhačovice        19.49   + 4.35
35. Janů Zdeněk               KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum  20.07   + 4.53
36. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové            21.02   + 5.48
37. Jakeš Ondřej              TYN9103 B SK Týniště nad Orlicí OOB       29.55   +14.41
    Nečas Jiří                TZL9101 A SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H35      2.90 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                       15.52         
 2. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    16.04   + 0.12
 3. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      16.34   + 0.42
 4. Valík Luděk               AOP7101 C POBO - přátelé OB Opava         17.12   + 1.20
 5. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                17.30   + 1.38
 6. Gálus Igor                LDC7302 C KOB Děčín                       17.35   + 1.43
 7. Čáp Ondřej                DOB7405 C KOB Dobruška                    17.43   + 1.51
 8. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          17.51   + 1.59
 9. Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 18.00   + 2.08
10. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    18.21   + 2.29
11. Komín David               PGP7405 C SK Praga                        18.56   + 3.04
12. Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                      19.26   + 3.34
13. Aleš David                ASU7517 C Magnus Orienteering             19.47   + 3.55
14. Bednařík Radek            LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice        20.43   + 4.51
15. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    21.14   + 5.22
16. Šuráň René                LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice        22.34   + 6.42
17. Hubáček Libor             LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice        23.38   + 7.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H40      2.90 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Barcík Peter              ASU6612 C Magnus Orienteering             14.53         
 2. Pollák Jozef              TKE6001 C ATU Košice                      15.34   + 0.41
 3. Gajda Jan                 VSP6801 C USK Praha                       15.36   + 0.43
 3. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             15.36   + 0.43
 5. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        16.08   + 1.15
 6. Voborník Petr             CTB6601 C SK OB Chotěboř                  16.18   + 1.25
 7. Vydra Ivan                PEN6600 C OK RECO Sport                   16.23   + 1.30
 8. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               16.48   + 1.55
 9. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                       16.57   + 2.04
10. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    17.53   + 3.00
11. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     18.01   + 3.08
12. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         18.26   + 3.33
13. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  18.34   + 3.41
14. Beneš Jan                 SJH7001 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     18.35   + 3.42
15. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        18.56   + 4.03
16. Veselský Martin           TTR6900 C OOB Třebíč                      18.58   + 4.05
17. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              19.06   + 4.13
18. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            19.47   + 4.54
19. Karvánek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor              20.06   + 5.13
20. Fürst Aleš                LLI6801 C TJ Loko Liberec                 21.05   + 6.12
21. Pavlovec Petr             BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor              22.36   + 7.43
22. Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř                  31.38   +16.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H45      2.80 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         14.55         
 2. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava         14.58   + 0.03
 3. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava         15.40   + 0.45
 4. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        15.44   + 0.49
 5. Rajnošek Zdeněk           ASU6345 C Magnus Orienteering             16.32   + 1.37
 6. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    16.45   + 1.50
 7. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             16.55   + 2.00
 8. Papuga František          TKE6302 C ATU Košice                      16.58   + 2.03
 9. Kolář Rudolf              ASU6301 C Magnus Orienteering             17.31   + 2.36
10. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team Bruntál                  17.42   + 2.47
11. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov            17.43   + 2.48
12. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         17.51   + 2.56
13. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              18.01   + 3.06
14. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava         18.08   + 3.13
15. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice                     18.17   + 3.22
16. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       18.31   + 3.36
17. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    18.37   + 3.42
18. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      18.48   + 3.53
19. Procházka Tomáš           LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice         18.53   + 3.58
20. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        19.05   + 4.10
21. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         20.01   + 5.06
22. Mizera Ladislav           ROV5301 C OK Rožnov                       20.31   + 5.36
23. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         20.39   + 5.44
24. Jakeš Josef               TYN6501 C SK Týniště nad Orlicí OOB       20.57   + 6.02
25. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               21.05   + 6.10
26. Romanovský Alois          SJH6101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     21.20   + 6.25
27. Kantor Roman              TRI6501 C TJ TŽ Třinec                    21.35   + 6.40
28. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          21.36   + 6.41
29. Hájek Petr                ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno              22.15   + 7.20
30. Kavan Luboš               SKM6301 C KOB Směr Kroměříž               23.12   + 8.17
31. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         23.27   + 8.32
32. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov              24.07   + 9.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H50      2.60 km, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             14.23         
 2. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            14.38   + 0.15
 3. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    16.03   + 1.40
 4. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        16.58   + 2.35
 5. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        17.00   + 2.37
 6. Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                      17.25   + 3.02
 7. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             17.39   + 3.16
 8. Petr Václav               MOV5801 C SKOB Ostrava                    17.54   + 3.31
 9. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.23   + 4.00
10. Kunčar Antonín            LCE5802 C OOB TJ Slovan Luhačovice        20.39   + 6.16
11. Svobodný Petr             DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka               20.45   + 6.22
12. Poklop Lubomír            LOL5601 C OK Olomouc                      20.53   + 6.30
    Cigoš Petr                TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H55      2.40 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novák Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        14.35         
 2. Přinda Oldřich            VLI5101 C VSK Slavia TU Liberec           14.56   + 0.21
 3. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                15.23   + 0.48
 4. Škoda Přemek              VLI5301 C VSK Slavia TU Liberec           15.55   + 1.20
 5. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         16.04   + 1.29
 6. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    16.29   + 1.54
 7. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C KOB Kladno                      16.35   + 2.00
 8. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         16.37   + 2.02
 9. Žaludek Jindřich          JZL5400 C TJ Jižní svahy Zlín             17.07   + 2.32
10. Hrbas Vladimír            KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín               17.42   + 3.07
11. Piják Vladislav           SPE     C KOB Sokol Pezinok               17.57   + 3.22
12. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      18.07   + 3.32
13. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         19.27   + 4.52
14. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             20.31   + 5.56
15. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         20.59   + 6.24
    Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                         DISK         
    Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Chromčák František        JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín              DISK         
    Hickethier Manfred        GE15201 C Planeta Radebeul                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H60      2.20 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     14.04         
 2. Gurka Jiří                TUV4601 C SOK TJ Turnov                   15.41   + 1.37
 2. Peška Antonín             HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov            15.41   + 1.37
 4. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                15.56   + 1.52
 5. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       16.04   + 2.00
 6. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     16.13   + 2.09
 7. Peterka Josef             LLI4702 C TJ Loko Liberec                 16.14   + 2.10
 8. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            16.37   + 2.33
 9. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             16.39   + 2.35
10. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         17.26   + 3.22
11. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.28   + 3.24
12. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               17.44   + 3.40
13. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    18.10   + 4.06
14. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        19.03   + 4.59
15. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        20.08   + 6.04
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
H65      2.10 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            15.05         
2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              15.32   + 0.27
3. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              16.12   + 1.07
4. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                16.31   + 1.26
5. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              16.32   + 1.27
6. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         18.21   + 3.16
7. Sklenář Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            18.29   + 3.24
8. Koč Břetislav             MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha         20.52   + 5.47
9. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        24.21   + 9.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.05.2010 21:25
14.05.2010 MČR ve sprintu
P      1.70 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                         8.17         
 2. Hubáčková Petra           LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        10.19   + 2.02
 3. Svoboda Petr              SHK8508 C TJ Slavia Hradec Králové        11.28   + 3.11
 4. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice        11.32   + 3.15
 5. Ševčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava             12.18   + 4.01
 6. Procházka Milan           SOP6803 C OOB TJ Slezan Opava             12.36   + 4.19
 7. Končáková Klára           HLV9555 C OOB TJ Sokol Holešov            12.59   + 4.42
 8. Pietraszek Martin         XOP     C Neregistrovaní, Opava           13.22   + 5.05
 9. Končáková Kateřina        HLV6856 C OOB TJ Sokol Holešov            13.43   + 5.26
10. Bravená Martina           VBM8751 C VSK Mendelu Brno                14.11   + 5.54
11. Pavlovec Dan              BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor              14.15   + 5.58
12. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             15.30   + 7.13
13. Valík Tomáš               AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava         15.50   + 7.33
14. Tomecek Ladislav          LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovice        16.37   + 8.20
15. Bukovacová Alena          ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno              20.35   +12.18
16. Richter Rudolf            ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov           33.07   +24.50
17. Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové        34.48   +26.31
--------------------------------------------------------------------------------------