Kategorie D14C

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 110 = 17:50:00 ......................... VAK C 111 = 17:51:00 ......................... VAK C 112 = 17:52:00 ......................... VAK C 113 = 17:53:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 114 = 17:54:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 115 = 17:55:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 116 = 17:56:00 416559 Hrabošová Magdaléna RBA 0051 C 117 = 17:57:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 C 118 = 17:58:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 119 = 17:59:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 120 = 18:00:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 121 = 18:01:00 362939 Papugová Andrea TKE 9751 C 122 = 18:02:00 neregistro ......................... VAK C 123 = 18:03:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 124 = 18:04:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 125 = 18:05:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 C 126 = 18:06:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 127 = 18:07:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 128 = 18:08:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 129 = 18:09:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 130 = 18:10:00

Kategorie D16

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 110 = 17:50:00 302 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 111 = 17:51:00 0.37320 303 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 112 = 17:52:00 0.05380 304 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 113 = 17:53:00 305 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 114 = 17:54:00 0.17710 306 995864 Tichá Tereza SJH 9452 B 115 = 17:55:00 0.15480 307 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 116 = 17:56:00 308 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 117 = 17:57:00 309 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 118 = 17:58:00 310 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 119 = 17:59:00 0.05110 311 232217 Papugová Martina TKE 9551 C 120 = 18:00:00 neregistro 312 436949 Haltofová Eva VRB 9499 C 121 = 18:01:00 neregistro 313 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 122 = 18:02:00 314 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 123 = 18:03:00 315 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 124 = 18:04:00 0.24140 316 253131 Štičková Anna LLI 9651 A 125 = 18:05:00 0.04100 317 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 126 = 18:06:00 318 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 127 = 18:07:00 319 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 128 = 18:08:00 320 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 129 = 18:09:00 321 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 130 = 18:10:00 322 219102 Pijáková Barbora SPE C 131 = 18:11:00 323 253373 Pacholíková Lucie STH 9552 B 132 = 18:12:00 324 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 133 = 18:13:00 325 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 134 = 18:14:00 326 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 135 = 18:15:00 0.19920 327 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 136 = 18:16:00 0.43610 328 51238 Zakouřilová Štěpánka TUV 9551 A 137 = 18:17:00 329 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 138 = 18:18:00

Kategorie D18

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 110 = 17:50:00 202 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 111 = 17:51:00 0.06250 203 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 112 = 17:52:00 204 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 113 = 17:53:00 0.45700 205 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 114 = 17:54:00 0.19950 206 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 115 = 17:55:00 0.02580 207 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 116 = 17:56:00 0.05620 208 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 117 = 17:57:00 209 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 118 = 17:58:00 210 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 119 = 17:59:00 211 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 120 = 18:00:00 212 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 121 = 18:01:00 213 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 122 = 18:02:00 0.04610 214 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 A 123 = 18:03:00 215 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 124 = 18:04:00 216 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 125 = 18:05:00 217 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 126 = 18:06:00 218 2020750 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 127 = 18:07:00 0.38510 219 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 128 = 18:08:00 0.40450 220 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 129 = 18:09:00 0.13540 221 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 A 130 = 18:10:00 222 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 131 = 18:11:00 223 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 132 = 18:12:00 224 362931 Ugrayová Kristína TKE 9254 C 133 = 18:13:00 neregistro 225 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 134 = 18:14:00 226 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 135 = 18:15:00 0.29080 227 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 B 136 = 18:16:00 228 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 137 = 18:17:00 229 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 138 = 18:18:00 0.43470 230 232225 Papugová Katarína LCE 9255 A 139 = 18:19:00 231 416118 Landovská Anna PGP 9251 B 140 = 18:20:00 232 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 A 141 = 18:21:00 0.29470 233 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 142 = 18:22:00 234 886267 Janů Hana KSU 9393 A 143 = 18:23:00 235 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 144 = 18:24:00 236 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 145 = 18:25:00 237 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 146 = 18:26:00 0.45430 238 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 147 = 18:27:00

Kategorie D18C

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 143 = 18:23:00 ......................... VAK C 144 = 18:24:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 145 = 18:25:00 0.05120 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 146 = 18:26:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 147 = 18:27:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 148 = 18:28:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 149 = 18:29:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 150 = 18:30:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 151 = 18:31:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 152 = 18:32:00

Kategorie D20

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 110 = 17:50:00 102 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 111 = 17:51:00 0.69420 103 2011851 Seifertová Magda DKP 9155 A 112 = 17:52:00 104 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 113 = 17:53:00 0.43820 105 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 114 = 17:54:00 0.86920 106 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 115 = 17:55:00 0.47170 107 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 116 = 17:56:00 0.52280 108 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 117 = 17:57:00 0.23190 109 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 118 = 17:58:00 0.51700 110 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 119 = 17:59:00 0.82430 111 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 120 = 18:00:00 0.05480 112 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 121 = 18:01:00 0.61710 113 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 122 = 18:02:00 0.84770 114 897388 Mervartová Kristýna ZBM 9160 A 123 = 18:03:00 0.21820 115 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 124 = 18:04:00 0.54980 116 995837 Kosová Denisa SRK 9151 R 125 = 18:05:00 0.30870 117 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 126 = 18:06:00 118 307263 Petrvalská Olívia TKE 9155 C 127 = 18:07:00 neregistro 119 224884 Straková Andrea KAM 9152 R 128 = 18:08:00 0.14490 120 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 129 = 18:09:00 0.62530 121 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 130 = 18:10:00 0.81460 122 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 131 = 18:11:00 0.65070 123 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 132 = 18:12:00 0.63940 124 410785 Valachová Martina LPU 9054 R 133 = 18:13:00 0.76020 125 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 A 134 = 18:14:00 0.48750 126 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 135 = 18:15:00 0.78220

Kategorie D21

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 897345 Bochenková Ivana DKP 8950 E 0 = 16:00:00 0.92240 2 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 1 = 16:01:00 1.00000 3 307377 Macinská Jana TKE 8651 C 2 = 16:02:00 neregistro 4 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 3 = 16:03:00 0.90950 5 9235 Juračková Jana LPU 8653 C 4 = 16:04:00 0.77230 6 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 5 = 16:05:00 0.86660 7 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 R 6 = 16:06:00 0.80990 8 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 7 = 16:07:00 0.86810 9 515134 Lučanová Marta LPU 7957 E 8 = 16:08:00 0.13490 10 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 9 = 16:09:00 0.69660 11 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 10 = 16:10:00 0.75220 12 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 11 = 16:11:00 0.77600 13 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 12 = 16:12:00 0.95560 14 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 R 13 = 16:13:00 0.80070 15 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 14 = 16:14:00 0.88060 16 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 15 = 16:15:00 0.73580 17 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 16 = 16:16:00 0.85870 18 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 17 = 16:17:00 0.91370 19 9082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 18 = 16:18:00 0.84330 20 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 19 = 16:19:00 0.80660 21 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 20 = 16:20:00 0.85020 22 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 21 = 16:21:00 0.87830 23 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 22 = 16:22:00 0.86530 24 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 23 = 16:23:00 0.92170 25 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 24 = 16:24:00 0.84330 26 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 25 = 16:25:00 0.85710 27 920656 Labašová Katarína ASU 8351 E 26 = 16:26:00 0.91360 28 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 27 = 16:27:00 0.90130 29 500266 Brožková Dana SJC 8156 E 28 = 16:28:00 0.97020 30 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 29 = 16:29:00 0.91510 31 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 30 = 16:30:00 0.91650 32 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 31 = 16:31:00 0.95460

Kategorie D21A

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
461 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 147 = 18:27:00 0.58190 462 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 148 = 18:28:00 0.58810 463 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 149 = 18:29:00 0.61320 464 52941 Weissová Lucie SCP 8952 C 150 = 18:30:00 0.69960 465 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 151 = 18:31:00 0.55020 466 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 R 152 = 18:32:00 0.67850 467 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 153 = 18:33:00 0.44430 468 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 154 = 18:34:00 0.73990 469 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 155 = 18:35:00 0.70760 470 515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 156 = 18:36:00 0.74260 471 52647 Ulahelová Jana LTU 8451 C 157 = 18:37:00 0.66460 472 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 158 = 18:38:00 0.61200 473 8114 Neradová Alena LIT 8551 C 159 = 18:39:00 0.67350 474 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 160 = 18:40:00 0.70210 475 1985526 Beržinská Soňa ZBM 8553 C 161 = 18:41:00 0.66900 476 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 162 = 18:42:00 0.39980 477 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 163 = 18:43:00 0.50250 478 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 164 = 18:44:00 0.46800 479 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 165 = 18:45:00 0.15590 480 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 R 166 = 18:46:00 0.72530 481 416578 Maslenová Zuzana FBA 8452 C 167 = 18:47:00 482 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 C 168 = 18:48:00 0.51690 483 9236 Juračková Kateřina CHT 8353 C 169 = 18:49:00 0.65930 484 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 170 = 18:50:00 0.22250 485 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 171 = 18:51:00 0.59860 486 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 172 = 18:52:00 0.38980 487 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 173 = 18:53:00 0.68290 488 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 C 174 = 18:54:00 0.69310 489 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 175 = 18:55:00 0.48400 490 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 176 = 18:56:00 0.73610 491 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 177 = 18:57:00 0.69620 492 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 178 = 18:58:00 0.55940 493 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 179 = 18:59:00 0.72850

Kategorie D35

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 153 = 18:33:00 ......................... VAK C 154 = 18:34:00 7911 Novotná Markéta VSP 7051 C 155 = 18:35:00 0.04830 53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 156 = 18:36:00 0.53810 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 157 = 18:37:00 0.79510 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 158 = 18:38:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 159 = 18:39:00 0.49460 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 160 = 18:40:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 161 = 18:41:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 162 = 18:42:00 0.04380 253147 Paroulková Iva LLI 7151 C 163 = 18:43:00 0.04900 52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 164 = 18:44:00 0.46110

Kategorie D40

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 166 = 18:46:00 ......................... VAK C 167 = 18:47:00 920695 Barcíková Renáta ASU 6751 C 168 = 18:48:00 416733 Papugová Elena TKE 6552 C 169 = 18:49:00 neregistro 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 170 = 18:50:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 171 = 18:51:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 172 = 18:52:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 173 = 18:53:00 0.03990 416825 Šmelíková Hana RBA 6951 C 174 = 18:54:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 175 = 18:55:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 176 = 18:56:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 177 = 18:57:00 0.01660 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 178 = 18:58:00 0.67250 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 179 = 18:59:00

Kategorie D45

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 110 = 17:50:00 ......................... VAK C 111 = 17:51:00 9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 112 = 17:52:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 113 = 17:53:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 114 = 17:54:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 115 = 17:55:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 116 = 17:56:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 117 = 17:57:00 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 118 = 17:58:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 119 = 17:59:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 120 = 18:00:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 121 = 18:01:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 122 = 18:02:00 0.03120 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 123 = 18:03:00 416531 Mušinská Eva TKE 6451 C 124 = 18:04:00 neregistro 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 125 = 18:05:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 126 = 18:06:00 0.11680 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 127 = 18:07:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 128 = 18:08:00

Kategorie D50

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 130 = 18:10:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 131 = 18:11:00 0.69730 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 132 = 18:12:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 133 = 18:13:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 134 = 18:14:00 0.56630 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 135 = 18:15:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 136 = 18:16:00 0.05520 52412 Smičková Eva KON 5887 C 137 = 18:17:00 46287 Pijáková Eva SPE C 138 = 18:18:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 139 = 18:19:00 9211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 140 = 18:20:00 0.07650 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 141 = 18:21:00

Kategorie D55

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 142 = 18:22:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 143 = 18:23:00 7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 144 = 18:24:00

Kategorie D60

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 145 = 18:25:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 146 = 18:26:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 147 = 18:27:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 148 = 18:28:00

Kategorie D65

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H14C

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 155 = 18:35:00 ......................... VAK C 156 = 18:36:00 ......................... VAK C 157 = 18:37:00 ......................... VAK C 158 = 18:38:00 ......................... VAK C 159 = 18:39:00 436960 Fürst Matouš LLI 9603 C 160 = 18:40:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 161 = 18:41:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 162 = 18:42:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 C 163 = 18:43:00 970328 Palzer Vít OOP 9701 B 164 = 18:44:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 C 165 = 18:45:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 166 = 18:46:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 167 = 18:47:00 2011852 Švadlena Michal CHC 0101 C 168 = 18:48:00 51203 Melichar Petr LLI 0001 C 169 = 18:49:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 170 = 18:50:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 171 = 18:51:00 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 172 = 18:52:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 173 = 18:53:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 174 = 18:54:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 175 = 18:55:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 176 = 18:56:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 177 = 18:57:00 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 C 178 = 18:58:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 C 179 = 18:59:00

Kategorie H16

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 145 = 18:25:00 332 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 146 = 18:26:00 333 330655 Láznička Jan TZL 9405 A 147 = 18:27:00 334 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 148 = 18:28:00 335 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 149 = 18:29:00 336 232254 Hruška Jakub ZBM 9515 A 150 = 18:30:00 337 897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 151 = 18:31:00 338 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 152 = 18:32:00 339 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 153 = 18:33:00 340 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 154 = 18:34:00 341 330693 Málek Jan PZR 9505 A 155 = 18:35:00 342 515487 Grundmann Jan LTU 9401 A 156 = 18:36:00 343 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 157 = 18:37:00 344 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 A 158 = 18:38:00 345 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 159 = 18:39:00 346 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 160 = 18:40:00 347 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 161 = 18:41:00 348 2012280 Hraboš Matej RBA 9501 C 162 = 18:42:00 349 426400 Chovanec David TZL 9502 B 163 = 18:43:00 350 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 164 = 18:44:00 351 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 165 = 18:45:00 352 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 166 = 18:46:00 353 49384 Ostruszka David TRI 9502 A 167 = 18:47:00 354 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 168 = 18:48:00 355 416222 Šťastný Jan CTB 9402 B 169 = 18:49:00 356 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 170 = 18:50:00 357 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 171 = 18:51:00 358 411609 Horák Patrik TUV 9501 A 172 = 18:52:00 0.13520 359 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 173 = 18:53:00 360 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 174 = 18:54:00 361 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 175 = 18:55:00 362 230664 Jašek Otakar ZBM 9422 A 176 = 18:56:00 363 920700 Minář Marek ASU 9444 A 177 = 18:57:00 364 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 178 = 18:58:00 365 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 179 = 18:59:00

Kategorie H18

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 136 = 18:16:00 252 8456 Lomič Šimon BOR 9303 A 137 = 18:17:00 0.00950 253 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 138 = 18:18:00 254 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 139 = 18:19:00 255 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 140 = 18:20:00 256 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 141 = 18:21:00 0.11450 257 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 142 = 18:22:00 0.14180 258 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 143 = 18:23:00 0.34780 259 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 144 = 18:24:00 0.05980 260 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 145 = 18:25:00 261 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 146 = 18:26:00 0.24620 262 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 147 = 18:27:00 0.06420 263 8080 Zakouřil Vít TUR 9301 A 148 = 18:28:00 0.19470 264 515103 Franko David KYS 9301 C 149 = 18:29:00 265 ......................... VAK C 150 = 18:30:00 266 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 151 = 18:31:00 0.21300 267 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 152 = 18:32:00 0.07270 268 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 153 = 18:33:00 0.47510 269 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 154 = 18:34:00 270 207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 155 = 18:35:00 271 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 156 = 18:36:00 0.10940 272 1007546 Skyva Petr STE 9307 A 157 = 18:37:00 273 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 158 = 18:38:00 0.25930 274 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 159 = 18:39:00 275 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 160 = 18:40:00 276 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 161 = 18:41:00 0.20280 277 920667 Mušinský Tomáš TKE 9301 C 162 = 18:42:00 neregistro 278 887626 Kolovský František LPM 9202 A 163 = 18:43:00 0.16110 279 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 164 = 18:44:00 0.09770 280 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 165 = 18:45:00 281 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 166 = 18:46:00 0.44920 282 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 167 = 18:47:00 0.20180 283 361933 Pšenička Vít TCB 9201 B 168 = 18:48:00 284 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 169 = 18:49:00 0.41840 285 49604 Provázek Jiří SHK 9302 A 170 = 18:50:00 286 410392 Prášek Přemysl KAM 9305 B 171 = 18:51:00 287 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 172 = 18:52:00 0.12780 288 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 173 = 18:53:00 289 8454 Krejčí Jaroslav BOR 9300 A 174 = 18:54:00 0.22970 290 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 175 = 18:55:00 291 51110 Kučera Michal STH 9201 B 176 = 18:56:00 0.10390 292 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 177 = 18:57:00 0.07760 293 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 178 = 18:58:00 294 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 179 = 18:59:00 0.38220

Kategorie H18C

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 132 = 18:12:00 ......................... VAK C 133 = 18:13:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 134 = 18:14:00 416009 Zamazal Tomáš TAP 9501 C 135 = 18:15:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 136 = 18:16:00 0.08120 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 137 = 18:17:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 138 = 18:18:00 53823 Krajcar Tomáš SKM C 139 = 18:19:00 neregistro 515466 Hlaváček Martin TAP 9401 C 140 = 18:20:00

Kategorie H20

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 24 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
151 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 142 = 18:22:00 0.20030 152 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 143 = 18:23:00 0.63670 153 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 144 = 18:24:00 0.28770 154 515113 Procházka Pavel PGP 9002 R 145 = 18:25:00 0.82180 155 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 146 = 18:26:00 0.10310 156 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 147 = 18:27:00 0.11750 157 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 148 = 18:28:00 0.27570 158 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 149 = 18:29:00 0.11920 159 51425 Jakeš Ondřej TYN 9103 B 150 = 18:30:00 0.08260 160 995865 Exner Jan STH 9001 A 151 = 18:31:00 0.22870 161 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 152 = 18:32:00 0.47410 162 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 153 = 18:33:00 0.90120 163 515413 Cruse Franz GE2 C 154 = 18:34:00 164 886720 Papuga Miroslav LCE 9002 B 155 = 18:35:00 0.13520 165 2008503 Mižúr Peter FBA 9101 C 156 = 18:36:00 166 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 157 = 18:37:00 0.56400 167 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 158 = 18:38:00 0.79220 168 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 159 = 18:39:00 0.83060 169 53660 Nešpor Václav KAM 9103 R 160 = 18:40:00 0.31670 170 416840 Picek Jan TJN 9101 A 161 = 18:41:00 0.64970 171 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 162 = 18:42:00 0.51100 172 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 163 = 18:43:00 0.78460 173 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 164 = 18:44:00 0.53240 174 887934 Nečas Jiří TZL 9101 A 165 = 18:45:00 0.45590 175 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 166 = 18:46:00 0.68690 176 515166 Nožka Radek LPU 9005 A 167 = 18:47:00 0.28030 177 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 168 = 18:48:00 0.33690 178 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 169 = 18:49:00 0.17720 179 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 170 = 18:50:00 0.72470 180 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 171 = 18:51:00 0.73610 181 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 172 = 18:52:00 0.64550 182 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 173 = 18:53:00 0.78460 183 502088 Landovský Tomáš PGP 9103 A 174 = 18:54:00 0.74760 184 515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 175 = 18:55:00 0.67670 185 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 A 176 = 18:56:00 0.47520 186 920663 Melecký Martin AOP 9001 A 177 = 18:57:00 0.76040 187 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 178 = 18:58:00 0.74980 188 515162 Procházka David LPU 9113 R 179 = 18:59:00 0.69820

Kategorie H21

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 27 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 45 = 16:45:00 0.92520 52 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 46 = 16:46:00 0.90840 53 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 47 = 16:47:00 0.92950 54 51513 Malý Ondřej TBM 8911 R 48 = 16:48:00 0.83880 55 533301 Dávidík Marian BBA 7713 C 49 = 16:49:00 56 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 50 = 16:50:00 0.65970 57 1008172 Hepner David SHK 7601 E 51 = 16:51:00 0.93910 58 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 52 = 16:52:00 0.91080 59 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 53 = 16:53:00 0.88270 60 995798 Pospíšil Vít SCP 6800 E 54 = 16:54:00 0.89940 61 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 55 = 16:55:00 0.88690 62 8277 Janata Martin DKP 8306 E 56 = 16:56:00 0.90020 63 533302 Barták Lukáš BBA 8301 C 57 = 16:57:00 64 8020 Baier Martin TUR 7603 R 58 = 16:58:00 0.87460 65 533306 Krajčík Michal TKE 8704 C 59 = 16:59:00 neregistro 66 887163 Cahel Marek LCE 8803 R 60 = 17:00:00 0.84510 67 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 61 = 17:01:00 0.86930 68 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 62 = 17:02:00 0.88160 69 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 63 = 17:03:00 0.86830 70 995852 Hanslian David LCE 7835 R 64 = 17:04:00 0.86850 71 7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 65 = 17:05:00 0.86180 72 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 66 = 17:06:00 0.95770 73 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 67 = 17:07:00 0.88720 74 51896 Jansa Jiří CHT 8402 R 68 = 17:08:00 0.87600 75 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 69 = 17:09:00 0.95690 76 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 70 = 17:10:00 0.87080 77 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 71 = 17:11:00 0.85990 78 515420 Losman Petr PHK 7901 E 72 = 17:12:00 0.99310 79 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 73 = 17:13:00 0.94630 80 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 74 = 17:14:00 0.88570 81 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 75 = 17:15:00 0.88340 82 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 76 = 17:16:00 0.98110 83 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 77 = 17:17:00 0.95710

Kategorie H21A

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
371 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 110 = 17:50:00 0.51930 372 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 111 = 17:51:00 0.84490 373 51803 Žaloudek Petr DKP 8304 C 112 = 17:52:00 0.69190 374 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 113 = 17:53:00 0.67450 375 800320 Oma Jakub TUR 8002 R 114 = 17:54:00 0.85620 376 9694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 115 = 17:55:00 0.71740 377 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 116 = 17:56:00 0.61490 378 8304 Škoda Jakub VLI 8800 C 117 = 17:57:00 0.71750 379 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 118 = 17:58:00 0.71660 380 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 119 = 17:59:00 0.71410 381 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 120 = 18:00:00 0.78440 382 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 121 = 18:01:00 0.78040 383 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 122 = 18:02:00 0.78890 384 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 123 = 18:03:00 0.82300 385 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 124 = 18:04:00 0.72410 386 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 125 = 18:05:00 0.71840 387 7767 Novák Daniel BOR 8702 C 126 = 18:06:00 0.70320 388 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 127 = 18:07:00 0.85900 389 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 128 = 18:08:00 0.73550 390 999666 König Lukáš ZBM 8001 C 129 = 18:09:00 0.42790 391 52965 Rajnošek Matěj VBM 8800 R 130 = 18:10:00 0.78210 392 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 131 = 18:11:00 0.76780 393 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 132 = 18:12:00 0.74980 394 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 133 = 18:13:00 0.72870 395 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 134 = 18:14:00 0.82150 396 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 135 = 18:15:00 0.66800 397 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 136 = 18:16:00 0.70190 398 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 137 = 18:17:00 0.70240 399 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 138 = 18:18:00 0.68320 400 52555 Král Václav SSU 8243 R 139 = 18:19:00 0.82800 401 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 140 = 18:20:00 0.81190 402 515015 Janeček Oldřich MFP 8200 C 141 = 18:21:00 0.75790 403 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 142 = 18:22:00 0.69920 404 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 143 = 18:23:00 0.80060 405 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 144 = 18:24:00 0.80270 406 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 145 = 18:25:00 0.72350 407 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 146 = 18:26:00 0.78110 408 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 147 = 18:27:00 0.81550 409 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 148 = 18:28:00 0.81520 410 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 149 = 18:29:00 0.67760 411 515441 Laciga Radek PGP 8202 C 150 = 18:30:00 0.76940 412 9693 Novák Jiří NPA 7502 C 151 = 18:31:00 0.80390 413 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 152 = 18:32:00 0.66320 414 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 153 = 18:33:00 0.73750 415 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 154 = 18:34:00 0.54620 416 232006 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 155 = 18:35:00 0.76290 417 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 156 = 18:36:00 0.62940 418 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 157 = 18:37:00 0.66830 419 52858 Kokojan David JPV 8535 C 158 = 18:38:00 0.58020 420 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 159 = 18:39:00 0.72000 421 920674 Besta Michal AOP 7601 R 160 = 18:40:00 0.82740 422 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 161 = 18:41:00 0.65940 423 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 162 = 18:42:00 0.65360 424 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 163 = 18:43:00 0.76830 425 515193 Henek Michal RBK 8605 C 164 = 18:44:00 0.71970 426 8286 Hodboď Jakub VLI 8500 C 165 = 18:45:00 0.65370 427 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 166 = 18:46:00 0.78390 428 8529 Vobr Marek BOR 7801 R 167 = 18:47:00 0.84620 429 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 168 = 18:48:00 0.79490 430 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 169 = 18:49:00 0.84170 431 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 170 = 18:50:00 0.77210 432 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 171 = 18:51:00 0.75580 433 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 172 = 18:52:00 0.77440 434 920696 Janda Martin DOB 8002 C 173 = 18:53:00 0.74890 435 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 174 = 18:54:00 0.81020 436 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 175 = 18:55:00 0.79330 437 9698 Antoš Filip NPA 8001 C 176 = 18:56:00 0.78710 438 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 177 = 18:57:00 0.79140 439 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 C 178 = 18:58:00 0.76670 440 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 179 = 18:59:00 0.74730

Kategorie H21B

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
444 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 110 = 17:50:00 0.55030 445 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 111 = 17:51:00 0.33590 446 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 112 = 17:52:00 0.02980 447 9705 Prášil Ondřej NPA 8402 C 113 = 17:53:00 0.27140 448 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 114 = 17:54:00 0.64860 449 920692 Legerski Martin ASU 9003 C 115 = 17:55:00 0.13990 450 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 116 = 17:56:00 0.65150 451 348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 117 = 17:57:00 0.05260 452 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 118 = 17:58:00 0.38460 453 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 119 = 17:59:00 0.70650 454 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 120 = 18:00:00 0.03020 455 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 121 = 18:01:00 0.39600 456 416752 Hrnčiar Dušan ZBM 7703 C 122 = 18:02:00 0.25970 457 53485 Čech Viktor VBM 8001 C 123 = 18:03:00 0.03540

Kategorie H35

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 124 = 18:04:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 125 = 18:05:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 126 = 18:06:00 0.72150 336784 Gálus Igor LDC 7302 C 127 = 18:07:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 128 = 18:08:00 0.71080 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 129 = 18:09:00 0.73320 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 130 = 18:10:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 131 = 18:11:00 0.26010 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 132 = 18:12:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 133 = 18:13:00 0.24090 9767 Komín David PGP 7405 C 134 = 18:14:00 0.33810 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 135 = 18:15:00 0.59490 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 136 = 18:16:00 0.69120 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 137 = 18:17:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 138 = 18:18:00 0.75200 515175 Aleš David ASU 7517 C 139 = 18:19:00 0.39710 7241 Čáp Ondřej DOB 7405 C 140 = 18:20:00 0.35500 887909 Bednařík Radek LCE 7125 C 141 = 18:21:00

Kategorie H40

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 110 = 17:50:00 ......................... VAK C 111 = 17:51:00 8485 Karvánek Petr BOR 6600 C 112 = 17:52:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 113 = 17:53:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 114 = 17:54:00 0.04060 920690 Barcík Peter ASU 6612 C 115 = 17:55:00 236996 Veselský Martin TTR 6900 C 116 = 17:56:00 neregistro 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 117 = 17:57:00 0.47230 920651 Pollák Jozef TKE 6001 C 118 = 17:58:00 neregistro 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 119 = 17:59:00 0.37890 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 120 = 18:00:00 0.34590 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 121 = 18:01:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 122 = 18:02:00 0.73200 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 123 = 18:03:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 124 = 18:04:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 125 = 18:05:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 126 = 18:06:00 0.15360 232417 Holec Honza MOV 6701 C 127 = 18:07:00 0.05320 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 128 = 18:08:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 129 = 18:09:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 130 = 18:10:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 131 = 18:11:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 132 = 18:12:00

Kategorie H45

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 142 = 18:22:00 ......................... VAK C 143 = 18:23:00 416079 Kavan Luboš SKM 6301 C 144 = 18:24:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 145 = 18:25:00 0.75300 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 146 = 18:26:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 147 = 18:27:00 0.21220 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C 148 = 18:28:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 149 = 18:29:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 150 = 18:30:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 151 = 18:31:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 152 = 18:32:00 0.31540 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 153 = 18:33:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 154 = 18:34:00 630426 Hájek Petr ZBM 6301 C 155 = 18:35:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 156 = 18:36:00 0.12390 307290 Papuga František TKE 6302 C 157 = 18:37:00 neregistro 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 158 = 18:38:00 0.60630 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 159 = 18:39:00 0.21720 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 160 = 18:40:00 995825 Jakeš Josef TYN 6501 C 161 = 18:41:00 ? Mizera Ladislav ROV 5301 C 162 = 18:42:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 163 = 18:43:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 164 = 18:44:00 920675 Brlica Pavel TBM 6517 C 165 = 18:45:00 0.06460 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 166 = 18:46:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 167 = 18:47:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 168 = 18:48:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 169 = 18:49:00 0.65240 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 170 = 18:50:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 171 = 18:51:00 0.67060 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 172 = 18:52:00 0.16090 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 173 = 18:53:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 174 = 18:54:00 0.03690 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 175 = 18:55:00 52963 Rajnošek Zdeněk ASU 6345 C 176 = 18:56:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 177 = 18:57:00 0.83010 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 178 = 18:58:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 179 = 18:59:00

Kategorie H50

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 110 = 17:50:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 111 = 17:51:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 112 = 17:52:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 113 = 17:53:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 114 = 17:54:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 115 = 17:55:00 0.05370 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 116 = 17:56:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 117 = 17:57:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 118 = 17:58:00 0.36110 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 119 = 17:59:00 53268 Cigoš Petr TBM 5602 C 120 = 18:00:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 121 = 18:01:00 0.64080 7880 Milota Josef MLA 5801 C 122 = 18:02:00 0.52240 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 123 = 18:03:00 0.62010

Kategorie H55

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 142 = 18:22:00 ......................... VAK C 143 = 18:23:00 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C 144 = 18:24:00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 145 = 18:25:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 146 = 18:26:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 147 = 18:27:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 148 = 18:28:00 0.31930 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 149 = 18:29:00 336118 Hickethier Manfred GE1 5201 C 150 = 18:30:00 7755 Novák Tom DOK 5500 C 151 = 18:31:00 0.08810 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 152 = 18:32:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 153 = 18:33:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 154 = 18:34:00 887152 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 155 = 18:35:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 156 = 18:36:00 46286 Piják Vladislav SPE C 157 = 18:37:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 158 = 18:38:00 0.04470 53801 Chromčák František JZL 5201 C 159 = 18:39:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 160 = 18:40:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 161 = 18:41:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 162 = 18:42:00 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 163 = 18:43:00 0.36070

Kategorie H60

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 164 = 18:44:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 165 = 18:45:00 51511 Kříž Pavel PZR 4800 C 166 = 18:46:00 0.08710 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 167 = 18:47:00 0.23230 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 168 = 18:48:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 169 = 18:49:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 170 = 18:50:00 0.39910 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 171 = 18:51:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 172 = 18:52:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 173 = 18:53:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 174 = 18:54:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 175 = 18:55:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 176 = 18:56:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 177 = 18:57:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 178 = 18:58:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 179 = 18:59:00

Kategorie H65

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 110 = 17:50:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 111 = 17:51:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 112 = 17:52:00 51668 Koč Břetislav MKP 4400 C 113 = 17:53:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 114 = 17:54:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 115 = 17:55:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 116 = 17:56:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 117 = 17:57:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 118 = 17:58:00 ......................... VAK C 119 = 17:59:00

Kategorie H70

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H75

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie P

14.05.2010 MČR ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 127 = 18:07:00 ......................... VAK C 128 = 18:08:00 ......................... VAK C 129 = 18:09:00 ......................... VAK C 130 = 18:10:00 ......................... VAK C 131 = 18:11:00 232323 Pietraszek Martin XOP C 132 = 18:12:00 neregistro 352315 Richter Rudolf ADA 5113 C 133 = 18:13:00 ......................... VAK C 134 = 18:14:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 135 = 18:15:00 neregistro 51301 Hubáček Jan LCE 9101 C 136 = 18:16:00 ......................... VAK C 137 = 18:17:00 4352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 138 = 18:18:00 0.58940 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 139 = 18:19:00 53208 Bravená Martina VBM 8751 C 140 = 18:20:00 0.12510 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 141 = 18:21:00 ......................... VAK C 142 = 18:22:00 352303 Slivečka Jan VOV 8901 C 143 = 18:23:00 0.44690 ......................... VAK C 144 = 18:24:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 145 = 18:25:00 0.13170 ......................... VAK C 146 = 18:26:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B 147 = 18:27:00 0.05010 ......................... VAK C 148 = 18:28:00 232008 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 149 = 18:29:00 0.56240 ......................... VAK C 150 = 18:30:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 151 = 18:31:00 ? Macka Radek LCE 8110 C 152 = 18:32:00 neregistro ......................... VAK C 153 = 18:33:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 154 = 18:34:00 ......................... VAK C 155 = 18:35:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 C 156 = 18:36:00 ......................... VAK C 157 = 18:37:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 158 = 18:38:00 0.13100 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 159 = 18:39:00 ......................... VAK C 160 = 18:40:00 4351 Svoboda Petr SHK 8508 C 161 = 18:41:00 0.48610 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 162 = 18:42:00 0.37600 ......................... VAK C 163 = 18:43:00 ......................... VAK C 164 = 18:44:00 ......................... VAK C 165 = 18:45:00 ......................... VAK C 166 = 18:46:00 ......................... VAK C 167 = 18:47:00 ......................... VAK C 168 = 18:48:00 ......................... VAK C 169 = 18:49:00 ......................... VAK C 170 = 18:50:00 ......................... VAK C 171 = 18:51:00 ......................... VAK C 172 = 18:52:00 ......................... VAK C 173 = 18:53:00 ......................... VAK C 174 = 18:54:00