ABM KOB Moira Brno

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 6.00 70.00 Kč ( 2) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 16.00 130.00 Kč ( 1) 361974 P3 ABM6502 Obrátil Miroslav 22.00 70.00 Kč ( 8)462 416011 D20A ABM9059 Fasurová Tereza 22.00 140.00 Kč ( 19) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 22.00 70.00 Kč ( 10)464 49695 D20A ABM9151 Muselíková Vladislava 26.00 140.00 Kč ( 15) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 31.00 130.00 Kč ( 17) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 33.00 130.00 Kč ( 13) 332966 D18B ABM9255 Handlová Andrea 55.00 130.00 Kč ( 11)330 53172 H18A ABM9202 Mokrý Stanislav 67.00 140.00 Kč ( 6) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 68.00 130.00 Kč ( 14) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 77.00 130.00 Kč ( 4) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 80.00 140.00 Kč ( 9)413 995859 H20A ABM9106 Hrobař Štěpán 80.00 140.00 Kč ( 5) 232740 D40B ABM6854 Mokrá Regina 83.00 130.00 Kč ( 18) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 93.00 70.00 Kč ( 12) 232705 H18B ABM9211 Novotný Ondřej 94.00 130.00 Kč ( 16)218 416014 H16A ABM9410 Mokrý Ondřej 95.00 140.00 Kč ( 7) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 109.00 130.00 Kč ( 3) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 139.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 2420.00 Kč

ABR A-team Bruntál

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 22) 51892 H16B ABR9501 Vičan Dominik 35.00 130.00 Kč ( 23) 51884 D16B ABR9553 Bucká Karolína 47.00 130.00 Kč ( 21) 51911 H45B ABR6501 Vičan Lubomír 53.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 27) 336714 T6 ADA7101 Čížek Petr 14.00 70.00 Kč ( 29) 49862 D14B ADA9652 Čížková Markéta 38.00 70.00 Kč ( 24) 224870 P3 ADA5111 Truhlář Karel 52.00 70.00 Kč ( 25) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 62.00 130.00 Kč ( 28) 53767 D18B ADA9251 Podešvová Vlasta 63.00 130.00 Kč ( 26) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 68.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 34) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 3.00 70.00 Kč ( 32) 51197 P3 AOP0551 Kovalčíková Anna 4.00 70.00 Kč ( 30) 410105 H10C AOP0001 Valík Tomáš 5.00 70.00 Kč ( 38) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 23.00 130.00 Kč ( 50)308 887157 H18A AOP9301 Hadač Filip 23.00 140.00 Kč ( 35) 49421 D50B AOP5451 Řezníková Renáta 33.00 130.00 Kč ( 51)314 410366 H18A AOP9302 Rossmanith Vojta 35.00 140.00 Kč ( 31) 416168 P3 AOP0301 Valík Adam 40.00 70.00 Kč ( 36) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 63.00 130.00 Kč ( 49)328 253130 H18A AOP9202 Navrátil Boris 63.00 140.00 Kč ( 53) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 69.00 130.00 Kč ( 33) 51195 P3 AOP0651 Holasová Barbora 72.00 70.00 Kč ( 45)9 920674 H21E AOP7601 Besta Michal 76.00 140.00 Kč ( 906) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš 78.00 210.00 Kč ( 37) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 80.00 130.00 Kč ( 44) 52295 D21A AOP7251 Kašparová Šárka 83.00 140.00 Kč ( 52)339 995871 H18A AOP9303 Schuster Marek 85.00 140.00 Kč ( 47)416 553459 H20A AOP9101 Peřinka Jan 86.00 140.00 Kč ( 905) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 87.00 210.00 Kč ( 42) 51316 H21B AOP7101 Valík Luděk 91.00 140.00 Kč ( 48)343 995870 H18A AOP9201 Sýkora Jan 93.00 140.00 Kč ( 41) 416142 D45B AOP6551 Schusterová Martina 103.00 130.00 Kč ( 43)23 52296 H21E AOP7102 Košárek Pavel 104.00 140.00 Kč ( 46)425 920663 H20A AOP9001 Melecký Martin 104.00 140.00 Kč ( 39) 887166 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 121.00 140.00 Kč ( 40) 995843 H21B AOP6502 Schuster Martin 145.00 140.00 Kč ( 54)387 232405 D18A AOP9352 Šarmanová Alena 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3510.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 59) 515447 H16B AOV9502 Miksa Vojtěch 25.00 130.00 Kč ( 58) 253117 D18B AOV9350 Krejčí Kateřina 51.00 130.00 Kč ( 57) 336722 D18B AOV9251 Nováková Anežka 75.00 130.00 Kč ( 55) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 78.00 130.00 Kč ( 60) 428234 H14B AOV9602 Glonek Jakub 87.00 70.00 Kč ( 56) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 102.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 907)113 515189 D21E ASU8964 Vozdová Klára 4.00 210.00 Kč ( 64) 52963 H45B ASU6345 Rajnošek Zdeněk 7.00 130.00 Kč ( 73)303 515103 H18A ASU9347 Franko David 13.00 140.00 Kč ( 78) 426345 H16B ASU9548 Skyva Pavel 17.00 130.00 Kč ( 67) 515175 H21C ASU7517 Aleš David 18.00 140.00 Kč ( 68)124 920656 D21E ASU8351 Labašová Katarína 26.00 140.00 Kč ( 908) 224905 H16B ASU9446 Šincl Jiří 39.00 195.00 Kč ( 61) 301392 D50B ASU6093 Rajnošková Marie 41.00 130.00 Kč ( 80) 224902 D14B ASU9797 Horvátová Hana 50.00 70.00 Kč ( 65) 920690 H40B ASU6612 Barcík Peter 54.00 130.00 Kč ( 72)325 920681 H18A ASU9243 Ostřanský Filip 57.00 140.00 Kč ( 63) 920687 H45B ASU6301 Kolář Rudolf 61.00 130.00 Kč ( 71)332 920652 H18A ASU9201 Barcík Robert 71.00 140.00 Kč ( 76)210 920700 H16A ASU9444 Minář Marek 79.00 140.00 Kč ( 69) 920685 D21A ASU8598 Vávrová Veronika 85.00 140.00 Kč ( 62) 52560 D45B ASU6099 Strachotová Eva 87.00 130.00 Kč ( 70)16 920699 H21E ASU8808 Zbranek Roman 90.00 140.00 Kč ( 79) 920686 H14B ASU9747 Kašpar Jakub 99.00 70.00 Kč ( 74) 920667 H18B ASU9348 Mušínský Tomáš 100.00 130.00 Kč ( 77)221 886264 H16A ASU9447 Horvát Petr 101.00 140.00 Kč ( 66) 920695 D40B ASU6751 Barcíková Renáta 119.00 130.00 Kč ( 75)375 995795 D18A ASU9351 Kolářová Renáta 122.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2985.00 Kč

AZL SKOB ARIS Zlín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 49513 P3 AZL4959 Lučanová Marie 12.00 70.00 Kč ( 83) 49592 P3 AZL7474 Palasová Michaela 36.00 70.00 Kč ( 81) 49895 P3 AZL4406 Lučan Vladimír 56.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

BBA KOBRA Bratislava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 86) 8917 H40B BBA6812 Wallner Jozef 12.00 130.00 Kč ( 84) 406918 H40B BBA5801 Hierweg Karol 42.00 130.00 Kč ( 85) 406904 H40B BBA6001 Kuna Daniel 72.00 130.00 Kč ( 87)31 533301 H21E BBA7713 Dávidík Marian 120.00 140.00 Kč ( 88)35 533302 H21E BBA8301 Barták Lukáš 128.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 670.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 553436 H45B BBM6300 Patočka Petr 33.00 130.00 Kč ( 95) 331466 H12B BBM9800 Ptáček Patrik 58.00 70.00 Kč ( 93)205 331262 H16A BBM9500 Záděra Pavel 69.00 140.00 Kč ( 94) 301292 H14B BBM9600 Ptáček Pavel 83.00 70.00 Kč ( 91) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 92.00 130.00 Kč ( 90) 53271 H35B BBM6508 Ptáček Pavel 98.00 130.00 Kč ( 92) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 49467 H40B BFM6701 Svoboda Martin 30.00 130.00 Kč ( 96) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 78.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 99) 219203 H40B BOR6303 Pavlovec Petr 14.00 130.00 Kč ( 107)458 8494 D20A BOR9150 Doškářová Tereza 14.00 140.00 Kč ( 101) 7767 H21A BOR8702 Novák Daniel 16.00 140.00 Kč ( 106)463 8479 D20A BOR9051 Folbrechtová Šárka 24.00 140.00 Kč ( 98) 4372 H10C BOR0001 Pavlovec Dan 25.00 70.00 Kč ( 109)310 8458 H18A BOR9301 Šákr Vít 27.00 140.00 Kč ( 102) 51473 D21A BOR8752 Sedláčková Oldřiška 63.00 140.00 Kč ( 100) 8485 H40B BOR6600 Karvánek Petr 66.00 130.00 Kč ( 108)331 8454 H18A BOR9300 Krejčí Jaroslav 69.00 140.00 Kč ( 110)335 8456 H18A BOR9303 Lomič Šimon 77.00 140.00 Kč ( 111)214 887936 H16A BOR9503 Pavlovec Jan 87.00 140.00 Kč ( 104)417 52902 H20A BOR9006 Karvánek Matouš 88.00 140.00 Kč ( 105)419 7761 H20A BOR9007 Kořínek Tomáš 92.00 140.00 Kč ( 103) 52675 D21A BOR8753 Vlažná Lucie 125.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1870.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) 52174 H65B BOV4401 Ptáček Jiří 15.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 114)472 301408 D20A BSO9150 Procházková Monika 42.00 140.00 Kč ( 113)14 7872 H21E BSO7907 Rambousek Karel 86.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 52744 H21C CEL5628 Špičák František 14.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116) 232860 H45B CET6301 Záveský Richard 31.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

CHA OK Chrastava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 188)454 8190 D20A CHA9152 Valešová Jana 6.00 140.00 Kč ( 187) 4212 D21A CHA8050 Kašková Barbora 67.00 140.00 Kč ( 186) 887906 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 127.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

CHT SK Chrast

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 189) 51991 H40B CHT6901 Mareček Petr 26.00 130.00 Kč ( 191) 9236 D21A CHT8353 Juračková Kateřina 89.00 140.00 Kč ( 190) 51980 H21B CHT8001 Matras Tomáš 99.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 51836 H40B CTB6601 Voborník Petr 6.00 130.00 Kč ( 124)262 4536 D16A CTB9451 Voborníková Alena 23.00 140.00 Kč ( 122)136 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 50.00 140.00 Kč ( 121) 51833 H21A CTB7902 Hübner Jan 54.00 140.00 Kč ( 125) 53200 H12B CTB9901 Žanda Jan 56.00 70.00 Kč ( 123) 53127 D18B CTB9254 Ondráčková Lucie 59.00 130.00 Kč ( 120) 51663 H21B CTB7701 Gregor Martin 61.00 140.00 Kč ( 118) 339554 H40B CTB6701 Žanda Jan 62.00 130.00 Kč ( 119) 51837 D40B CTB6851 Voborníková Eva 89.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1150.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127) 51965 H45B DCE5500 Procházka Antonín 15.00 130.00 Kč ( 128) 7868 D45B DCE5550 Mrázová Pavla 61.00 130.00 Kč ( 129) 232041 H45B DCE6100 Pavlů Jaroslav 69.00 130.00 Kč ( 126) 51966 D45B DCE5450 Procházková Miluše 101.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 520.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 134) 515114 H21A DKP8200 Procházka Tomáš 10.00 140.00 Kč ( 138)120 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 18.00 140.00 Kč ( 147)260 8645 D16A DKP9450 Dlouhá Hana 19.00 140.00 Kč ( 140)123 49815 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 24.00 140.00 Kč ( 136)126 9054 D21E DKP8254 Jiřištová Zuzana 30.00 140.00 Kč ( 145)466 2011851 D20A DKP9155 Seifertová Magda 30.00 140.00 Kč ( 131) 49871 H50B DKP5800 Svobodný Petr 35.00 130.00 Kč ( 132) 301365 D50B DKP5851 Svobodná Eva 35.00 130.00 Kč ( 142)129 51787 D21E DKP8853 Karochová Simona 36.00 140.00 Kč ( 141)131 51796 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 40.00 140.00 Kč ( 143)134 897345 D21E DKP8950 Bochenková Ivana 46.00 140.00 Kč ( 130) 49892 D50B DKP5752 Dudová Hana 47.00 130.00 Kč ( 144)475 887944 D20A DKP9154 Svobodná Madla 48.00 140.00 Kč ( 133) 51797 H21A DKP7911 Mrázek Jiří 70.00 140.00 Kč ( 148)212 886607 H16A DKP9500 Šňupárek Václav 83.00 140.00 Kč ( 137)21 8277 H21E DKP8306 Janata Martin 100.00 140.00 Kč ( 139) 336746 H21B DKP8717 Pospíšil Ondřej 101.00 140.00 Kč ( 146)371 53699 D18A DKP9350 Svobodná Tereza 114.00 140.00 Kč ( 135) 886265 H21A DKP8201 Procházka Jan 132.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2630.00 Kč

DOB KOB Dobruška

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 150) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 14.00 140.00 Kč ( 149) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 91.00 140.00 Kč ( 151) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 112.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 52852 H21A EKP7414 Ondráček Radim 26.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

EZL PEV Zlín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 155) 53886 H70B EZL3704 Novotný Jindra 12.00 70.00 Kč ( 153) 426312 H10C EZL0114 Holubec Václav 13.00 70.00 Kč ( 154) 53900 H70B EZL3501 Kusák Stanislav 18.00 70.00 Kč ( 157) 246845 H14B EZL9609 Holubec Jakub 79.00 70.00 Kč ( 156) 246852 D40B EZL6251 Holubcová Marcela 99.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

FBA Farmaceut Bratislava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160)202 416570 H16A FBA9401 Mižúr Šimon 63.00 140.00 Kč ( 159)405 2008503 H20A FBA9101 Mižúr Peter 64.00 140.00 Kč ( 158) 416578 D21B FBA8452 Maslenová Zuzana 86.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

GE1 Planeta Radebeul

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 336118 H55B GE15201 Manfred Hickethier 70.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

GE2 Germany

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 162)406 515413 H20A GE2 Cruse Franz 66.00 140.00 Kč (UOL)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 163) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 7.00 70.00 Kč ( 164) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 8.00 130.00 Kč ( 174) 49473 D16B HAV9452 Proboszová Natálie 37.00 130.00 Kč ( 165) 253121 H40B HAV6200 Opletal Jaroslav 40.00 130.00 Kč ( 175) 232145 D14B HAV9650 Kaděrová Vendula 42.00 70.00 Kč ( 170) 416157 D35B HAV7250 Proboszová Zuzana 46.00 130.00 Kč ( 171) 52935 H21A HAV8801 Sochor Jan 58.00 140.00 Kč ( 172) 52934 D21B HAV8852 Klečková Lucie 68.00 140.00 Kč ( 167) 8814 H40B HAV6709 Říman Petr 70.00 130.00 Kč ( 168) 8815 D40B HAV6751 Vričanová Sylva 81.00 130.00 Kč ( 173) 232171 H18B HAV9202 Probosz Jan 106.00 130.00 Kč ( 166) 49306 D40B HAV6652 Opletalová Pavlína 107.00 130.00 Kč ( 169) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 137.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1590.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176)232 897360 H16A HCE9600 Kettner Vojtěch 123.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 179) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 4.00 130.00 Kč ( 178) 53856 H45B HLV6321 Končák Jaroslav 21.00 130.00 Kč ( 182) 331485 P3 HLV7137 Tomeček Ladislav 34.00 70.00 Kč ( 185) 331687 H12B HLV9836 Tomeček Tomáš 52.00 70.00 Kč ( 183) 416087 D16B HLV9555 Končáková Klára 53.00 130.00 Kč ( 184) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 71.00 70.00 Kč ( 177) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 74.00 70.00 Kč ( 180) 416086 D40B HLV6856 Končáková Kateřina 135.00 130.00 Kč ( 181) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 143.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč

JPV SK Prostějov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 500879 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 9.00 130.00 Kč ( 194) 52588 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 20.00 130.00 Kč ( 909) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 23.00 195.00 Kč ( 196) 52855 H21B JPV8335 Černohous Jan 49.00 140.00 Kč ( 192) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 63.00 130.00 Kč ( 197) 52858 H21B JPV8535 Kokojan David 95.00 140.00 Kč ( 198)219 1602632 H16A JPV9505 Chmelař Martin 97.00 140.00 Kč ( 195) 52592 H21B JPV7713 Skřivánek Marcel 141.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1145.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 200) 218975 H10C JZL0201 Kundrata Jan 29.00 70.00 Kč ( 202) 53332 D55B JZL5450 Chromčáková Ivana 52.00 130.00 Kč ( 203) 218973 D35B JZL7351 Kundratová Jana 52.00 130.00 Kč ( 199) 218974 D10C JZL0051 Kundratová Lucie 65.00 70.00 Kč ( 201) 53801 H55B JZL5201 Chromčák František 74.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

KAM SK Kamenice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 208)452 224884 D20A KAM9152 Straková Andrea 2.00 140.00 Kč ( 215)259 428250 D16A KAM9452 Kamererová Valerie 17.00 140.00 Kč ( 217)266 53599 D16A KAM9550 Bořánková Karolína 31.00 140.00 Kč ( 204) 52276 H40B KAM6600 Valášek Petr 34.00 130.00 Kč ( 210)315 301101 H18A KAM9301 Rusý Tomáš 37.00 140.00 Kč ( 218)269 232418 D16A KAM9551 Hlubučková Kristýna 37.00 140.00 Kč ( 219)272 51177 D16A KAM9554 Procházková Marie 43.00 140.00 Kč ( 205) 232393 D35B KAM6951 Valášková Šárka 44.00 130.00 Kč ( 206)137 232409 D21E KAM8851 Doležalová Monika 52.00 140.00 Kč ( 212)207 232245 H16A KAM9400 Valášek Jan 73.00 140.00 Kč ( 214)209 887640 H16A KAM9403 Kettner Lukáš 77.00 140.00 Kč ( 209) 224892 D18B KAM9250 Straková Zuzana 79.00 130.00 Kč ( 213)211 920683 H16A KAM9401 Semík Ondřej 81.00 140.00 Kč ( 207)414 53660 H20A KAM9103 Nešpor Václav 82.00 140.00 Kč ( 211)362 301313 D18A KAM9350 Mrázová Pavla 96.00 140.00 Kč ( 216)227 232426 H16A KAM9501 Čermák Matyáš 113.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2210.00 Kč

KON KOB Konice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 52725 H40B KON6427 Navrátil Václav 2.00 130.00 Kč ( 231)118 8899 D21E KON8989 Hlavová Jindra 14.00 140.00 Kč ( 233) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 28.00 70.00 Kč ( 232) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 41.00 130.00 Kč ( 222) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 49.00 130.00 Kč ( 226) 500581 H40B KON6515 Hlava Miroslav 60.00 130.00 Kč ( 234) 52723 H12B KON9824 Kočí Josef 60.00 70.00 Kč ( 221) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 67.00 130.00 Kč ( 220) 52413 H60B KON4617 Skácel Jaroslav 70.00 70.00 Kč ( 228) 330675 H21B KON7219 Procházka Josef 77.00 140.00 Kč ( 223) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 107.00 130.00 Kč ( 224) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 111.00 130.00 Kč ( 230) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 119.00 140.00 Kč ( 229) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 133.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 235)312 207825 H18A KRL9304 Pova Ondřej 31.00 140.00 Kč ( 236)216 51475 H16A KRL9403 Šlajs Daniel 91.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 237) 52634 H50B KRN5901 Bohunský Vladimír 21.00 130.00 Kč ( 240) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 22.00 130.00 Kč ( 239) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 69.00 140.00 Kč ( 238) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 75.00 130.00 Kč ( 241) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 76.00 140.00 Kč ( 242) 425525 H14B KRN9701 Zavřel Lukáš 81.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 250) 886292 H20B KSU9045 Janů Zdeněk 9.00 130.00 Kč ( 247) 52602 H21C KSU7849 Růžička Lukáš 12.00 140.00 Kč ( 246) 2020744 D21C KSU7797 Růžičková Jana 17.00 140.00 Kč ( 255) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 18.00 70.00 Kč ( 245) 420414 P3 KSU7373 Smrčková Věra 50.00 70.00 Kč ( 256) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 54.00 70.00 Kč ( 243) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 62.00 70.00 Kč ( 254) 897370 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 63.00 130.00 Kč ( 248) 515179 H21B KSU7945 Turczer Petr 75.00 140.00 Kč ( 244) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 90.00 140.00 Kč ( 249) 886266 D21B KSU8494 Havlíčková Markéta 90.00 140.00 Kč ( 251) 442865 H18B KSU9202 Jílek Jakub 108.00 130.00 Kč ( 253)380 897363 D18A KSU9394 Vozdová Aneta 132.00 140.00 Kč ( 252)386 886267 D18A KSU9393 Janů Hana 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1650.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 258) 53688 T6 KVS6501 Černík Milan 6.00 70.00 Kč ( 257) 53681 T6 KVS5301 Hrbas Vladimír 32.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259)377 515474 D18A LBE9251 Procházková Zuzana 126.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 265) 52063 H45B LBM6113 Korpas Jaroslav 11.00 130.00 Kč ( 269) 52062 D12B LBM9898 Korpasová Tereza 22.00 70.00 Kč ( 261) 52026 H75B LBM3026 Šauman Václav 28.00 70.00 Kč ( 264) 52080 H45B LBM6110 Matyáš Petr 41.00 130.00 Kč ( 262) 52058 D55B LBM5558 Salajková Věra 50.00 130.00 Kč ( 267) 52093 P3 LBM6460 Matyášová Lenka 64.00 70.00 Kč ( 260) 52077 D10C LBM0151 Korpasová Lucie 67.00 70.00 Kč ( 266) 52012 H45B LBM6212 Greguš Miloš 67.00 130.00 Kč ( 268) 52029 D21B LBM7362 Korpasová Ivana 78.00 140.00 Kč ( 263) 219280 D45B LBM5795 Janská Iva 89.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1070.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 307) 331424 H20B LCE9105 Svízela Vojtěch 3.00 130.00 Kč ( 303) 53880 H20B LCE9004 Šmotek Jiří 7.00 130.00 Kč ( 301) 515460 H21A LCE8902 Slezák Zdeněk 8.00 140.00 Kč ( 271) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 9.00 70.00 Kč ( 285) 553457 H40B LCE6413 Vavrys Petr 10.00 130.00 Kč ( 296) ? H21C LCE8110 Macka Radek 10.00 140.00 Kč neregistro ( 317) 51298 D14B LCE9751 Vavrysová Barbara 14.00 70.00 Kč ( 274) 218793 H50B LCE5802 Kunčar Antonín 17.00 130.00 Kč ( 312)307 53869 H18A LCE9302 Vavrys Johan 21.00 140.00 Kč ( 278) 52678 H21A LCE6127 Hubáček Josef 32.00 140.00 Kč ( 270) 416066 H10C LCE0301 Bencúr Eliáš 33.00 70.00 Kč ( 305)468 52710 D20A LCE9052 Hubáčková Pavla 34.00 140.00 Kč ( 287) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 36.00 130.00 Kč ( 304)470 52708 D20A LCE9051 Cahlová Blanka 38.00 140.00 Kč ( 311)317 886716 H18A LCE9301 Hubáček Michal 41.00 140.00 Kč ( 276) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 43.00 130.00 Kč ( 318) 253363 H12B LCE9801 Sýkora Vojtěch 44.00 70.00 Kč ( 316) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 46.00 70.00 Kč ( 277) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 51.00 130.00 Kč ( 308)323 896968 H18A LCE9201 Valenta Jiří 53.00 140.00 Kč ( 290) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 60.00 130.00 Kč ( 299) 52705 H21A LCE8801 Perůtka Jan 62.00 140.00 Kč ( 302)404 886720 H20A LCE9002 Papuga Miroslav 62.00 140.00 Kč ( 291) 436969 H40B LCE7034 Šuráň René 64.00 130.00 Kč ( 298) 52677 D21B LCE8560 Hubáčková Petra 66.00 140.00 Kč ( 282) 52695 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 70.00 130.00 Kč ( 306)409 52709 H20A LCE9102 Vlažný Jakub 72.00 140.00 Kč ( 275) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 73.00 130.00 Kč ( 315) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 75.00 70.00 Kč ( 319) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 76.00 70.00 Kč ( 300)10 52706 H21E LCE8803 Cahel Marek 78.00 140.00 Kč ( 292) 52689 D21B LCE7252 Mudráková Tereza 80.00 140.00 Kč ( 949) 237601 H12B LCE9901 Bencúr Juraj 80.00 105.00 Kč ( 279) 52700 H35B LCE6207 Slezák Libor 84.00 130.00 Kč ( 286) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 85.00 130.00 Kč ( 310)358 232225 D18A LCE9255 Papugová Katarína 88.00 140.00 Kč ( 283) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 93.00 130.00 Kč ( 281) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 94.00 130.00 Kč ( 294) 51609 H21A LCE7708 Zicha Jiří 94.00 140.00 Kč ( 297) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 94.00 140.00 Kč ( 314) 53866 H14B LCE9601 Mudrák Štěpán 97.00 70.00 Kč ( 288) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 100.00 130.00 Kč ( 272) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 101.00 130.00 Kč ( 313)223 2017666 H16A LCE9501 Hubáček Jonáš 105.00 140.00 Kč ( 295)24 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 106.00 140.00 Kč ( 280) 51295 D45B LCE6250 Hubáčková Jana 111.00 130.00 Kč ( 284) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 121.00 130.00 Kč ( 309)381 416067 D18A LCE9251 Kukolová Šárka 134.00 140.00 Kč ( 293) 515096 H21A LCE7701 Bencúr Juraj 138.00 140.00 Kč ( 289) 416075 D40B LCE6651 Kukolová Alena 145.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 6205.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) 8114 D21A LIT8551 Neradová Alena 95.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 322) 51201 P3 LLI0404 Peterka Jakub 8.00 70.00 Kč ( 321) 51203 H10C LLI0001 Melichar Petr 35.00 70.00 Kč ( 326) 253147 D35B LLI7151 Paroulková Iva 42.00 130.00 Kč ( 325) 436961 H40B LLI6801 Fürst Aleš 48.00 130.00 Kč ( 324) 253133 P3 LLI6051 Štičková Eva 54.00 70.00 Kč ( 329)278 253131 D16A LLI9651 Štičková Anna 55.00 140.00 Kč ( 323) 51204 H55B LLI4702 Peterka Josef 64.00 130.00 Kč ( 330) 51207 H12B LLI9802 Melichar Vojtěch 70.00 70.00 Kč ( 328) 436960 H14B LLI9603 Fürst Matouš 73.00 70.00 Kč ( 327) 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 100.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

LOL OK Olomouc

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 331) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 11.00 130.00 Kč ( 332) ? H50B LOL5703 Živěla Aleš 43.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

LOV lepus.cz

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 334) 52948 H21C LOV8701 Fojtík Jan 20.00 140.00 Kč ( 335) 52986 P3 LOV8850 Kočí Jana 28.00 70.00 Kč ( 333) 52939 H21B LOV8300 Stoszek Jakub 127.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 336)309 887626 H18A LPM9202 Kolovský František 25.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 961) 410783 H45B LPU6504 Procházka Radek 3.00 130.00 Kč ( 363)257 940318 D16A LPU9451 Procházková Klára 13.00 140.00 Kč ( 352)459 410785 D20A LPU9054 Valachová Martina 16.00 140.00 Kč ( 351)467 9332 D20A LPU9053 Knapová Jana 32.00 140.00 Kč ( 364)267 887635 D16A LPU9657 Kulhavá Eliška 33.00 140.00 Kč ( 342) 253358 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 40.00 140.00 Kč ( 360)318 434590 H18A LPU9307 Kubelka Tomáš 43.00 140.00 Kč ( 357)322 1080493 H18A LPU9301 Čermák Jan 51.00 140.00 Kč ( 341)138 515126 D21E LPU8357 Dočkalová Martina 54.00 140.00 Kč ( 358)324 410798 H18A LPU9303 Kos Tomáš 55.00 140.00 Kč ( 337) 9270 H45B LPU6503 Procházka Tomáš 57.00 130.00 Kč ( 344) 9235 D21A LPU8653 Juračková Jana 61.00 140.00 Kč ( 359)327 331549 H18A LPU9306 Záveský Filip 61.00 140.00 Kč ( 340) 9333 D21B LPU8151 Klimplová Zuzana 70.00 140.00 Kč ( 350)411 551990 H20A LPU9036 Kamenický Matěj 76.00 140.00 Kč ( 356)355 995792 D18A LPU9261 Petráčková Klára 82.00 140.00 Kč ( 343) 886290 H21B LPU8608 Kafka Miloš 93.00 140.00 Kč ( 339)19 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 96.00 140.00 Kč ( 353)422 301633 H20A LPU9110 Procházka Tomáš 98.00 140.00 Kč ( 354)424 515162 H20A LPU9113 Procházka David 102.00 140.00 Kč ( 355)426 52135 H20A LPU9119 Bořil Petr 106.00 140.00 Kč ( 361)367 2011864 D18A LPU9351 Knapová Lenka 106.00 140.00 Kč ( 349)431 515142 H20A LPU9006 Klapal Jan 116.00 140.00 Kč ( 346) 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 117.00 140.00 Kč ( 345) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 124.00 140.00 Kč ( 348)435 515166 H20A LPU9005 Nožka Radek 124.00 140.00 Kč ( 347)439 9866 H20A LPU9001 Hovorka Lukáš 132.00 140.00 Kč ( 362)382 219279 D18A LPU9357 Kulhavá Šárka 136.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3900.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 370)276 995893 D16A LTU9551 Svobodová Lenka 51.00 140.00 Kč ( 365) 405971 H45B LTU6301 Petržela Pavel 55.00 130.00 Kč ( 366) 52647 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 65.00 140.00 Kč ( 367)329 515402 H18A LTU9201 Petržela Jan 65.00 140.00 Kč ( 369)217 515487 H16A LTU9401 Grundmann Jan 93.00 140.00 Kč ( 368)385 405975 D18A LTU9251 Grundmannová Hana 142.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 830.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 371) 515015 H21A MFP8200 Janeček Oldřich 96.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 372) 7878 H21A MLA8801 Kunc Petr 60.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 374) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 9.00 130.00 Kč ( 386) 436422 D12B MOV9951 Švidrnochová Lenka 18.00 70.00 Kč ( 376) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 25.00 130.00 Kč ( 385) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 26.00 70.00 Kč ( 384) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 29.00 130.00 Kč ( 375) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 41.00 130.00 Kč ( 383) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 48.00 130.00 Kč ( 382) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 62.00 130.00 Kč ( 373) 52783 H60B MOV4803 Rokosz Bohumil 66.00 70.00 Kč ( 377) 51173 H45B MOV6102 Maceček Otakar 71.00 130.00 Kč ( 378) 51373 D45B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 71.00 130.00 Kč ( 380) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 72.00 130.00 Kč ( 379) 232417 H35B MOV6701 Holec Honza 88.00 130.00 Kč ( 381) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 102.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1640.00 Kč

NPA SK lyžování a OB Nová Paka

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 391)461 9711 D20A NPA9051 Šmidrkalová Monika 20.00 140.00 Kč ( 387) 9693 H21A NPA7502 Novák Jiří 36.00 140.00 Kč ( 390) 9705 H21B NPA8402 Prášil Ondřej 55.00 140.00 Kč ( 388) 9694 H21A NPA7701 Novák Zdeněk 86.00 140.00 Kč ( 389) 9698 H21A NPA8001 Antoš Filip 136.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

ODR SKOB Odry

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 392) 52756 H21B ODR7101 Rigó Marek 71.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 394) 421854 T6 OOL6204 Vaňák Milan 8.00 70.00 Kč (1012) 361946 T6 OOL6702 Jeřábek Petr 16.00 70.00 Kč ( 393) 895219 H50B OOL5707 Zdráhal Robert 29.00 130.00 Kč ( 910) 361997 D40B OOL6954 Jeřábková Jana 77.00 195.00 Kč ( 395) 52424 D45B OOL6251 Vaňáková Milada 95.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 595.00 Kč

OOP TJ Opava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 396) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 19.00 70.00 Kč ( 398) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 23.00 70.00 Kč ( 400) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 25.00 130.00 Kč ( 403) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 42.00 130.00 Kč ( 399) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 58.00 70.00 Kč ( 397) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 84.00 70.00 Kč ( 404) 970328 H14B OOP9701 Palzer Vít 89.00 70.00 Kč ( 401) 232338 D45B OOP6150 Hrabicová Iva 91.00 130.00 Kč ( 402) 52767 D40B OOP6750 Kociánová Eva 125.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 870.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 405) 232029 H10C OSN0202 Mareček Šimon 39.00 70.00 Kč ( 406) 51992 D35B OSN7558 Marečková Kateřina 56.00 130.00 Kč ( 408)337 51993 H18A OSN9339 Kamenický Tobiáš 81.00 140.00 Kč ( 407) 52144 D21A OSN8972 Wurzelová Hana 113.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 416) 433087 H10C OTK9901 Müller Tomáš 11.00 70.00 Kč ( 411) 426383 H70B OTK4001 Šidla Jiří 14.00 70.00 Kč ( 410) 433084 H10C OTK0002 Zentrich Dušan 17.00 70.00 Kč ( 412) 53804 T6 OTK5707 Štěpáník Otakar 22.00 70.00 Kč ( 415) 433085 D14B OTK9751 Zentrichová Daniela 30.00 70.00 Kč ( 409) 331216 H10C OTK0001 Panovec Kryštof 37.00 70.00 Kč ( 413) 52348 H45B OTK6201 Panovec Vladan 39.00 130.00 Kč ( 414) 433082 H35B OTK7201 Müller Libor 86.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 417) 52027 H45B PBM5303 Robotka Libor 29.00 130.00 Kč ( 418) 52061 H21A PBM7301 Kheil Radim 92.00 140.00 Kč ( 419) 53539 D21A PBM7375 Švejcarová Daniela 109.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

PGP SK Praga

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 433)119 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 16.00 140.00 Kč ( 439)265 232017 D16A PGP9554 Pavlů Kateřina 29.00 140.00 Kč ( 425) 51709 H21A PGP7708 Tesař Pavel 30.00 140.00 Kč ( 432)127 920677 D21E PGP8658 Tichovská Martina 32.00 140.00 Kč ( 430)130 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 38.00 140.00 Kč ( 426) 515441 H21A PGP8202 Laciga Radek 64.00 140.00 Kč ( 424)5 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 68.00 140.00 Kč ( 437)410 502088 H20A PGP9103 Landovský Tomáš 74.00 140.00 Kč ( 435)415 515113 H20A PGP9002 Procházka Pavel 84.00 140.00 Kč ( 423) 2460 H35B PGP7203 Baldrian Petr 90.00 130.00 Kč ( 434) 53556 D21A PGP8852 Smolková Kateřina 97.00 140.00 Kč ( 427) 8301 H21A PGP8301 Hora Vojtěch 102.00 140.00 Kč ( 420) 51632 H21B PGP6000 Kožina Petr 107.00 140.00 Kč ( 436)429 53836 H20A PGP9003 Kolárik Jan 112.00 140.00 Kč ( 431)29 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 116.00 140.00 Kč ( 438)376 53009 D18A PGP9350 Kožinová Anna 124.00 140.00 Kč ( 421) 53567 D40B PGP6450 Smolková Alena 129.00 130.00 Kč ( 428)38 515110 H21E PGP8407 Procházka Jan 134.00 140.00 Kč ( 422) 51840 H21A PGP6501 Kondrát Martin 140.00 140.00 Kč ( 429)42 515404 H21E PGP8409 Šedivý Jan 142.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2780.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 454)261 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 21.00 140.00 Kč ( 443)125 995858 D21E PHK8752 Doležalová Vendula 28.00 140.00 Kč ( 451)316 232647 H18A PHK9302 Maňák Matěj 39.00 140.00 Kč ( 441)132 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 42.00 140.00 Kč ( 444)6 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 70.00 140.00 Kč ( 453)208 301383 H16A PHK9401 Kamenický Ondřej 75.00 140.00 Kč ( 447)412 553441 H20A PHK9101 Kubát Pavel 78.00 140.00 Kč ( 452)354 9832 D18A PHK9353 Kamenická Kateřina 80.00 140.00 Kč ( 450)357 553444 D18A PHK9255 Novotná Tereza 86.00 140.00 Kč ( 448)421 553445 H20A PHK9104 Kamenický Jakub 96.00 140.00 Kč ( 445) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 101.00 140.00 Kč ( 442)25 887920 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 108.00 140.00 Kč ( 449)427 9352 H20A PHK9110 Azeb Karim 108.00 140.00 Kč ( 446)433 886259 H20A PHK9001 Zelenka Tomáš 120.00 140.00 Kč ( 440)40 515420 H21E PHK7901 Losman Petr 138.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2100.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 457) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 2.00 140.00 Kč ( 458) 52485 H14B PLU9717 Otruba Vojtěch 91.00 70.00 Kč ( 456) ? D21A PLU7677 Otrubová Ivona 105.00 140.00 Kč ( 455) 995892 H21A PLU7417 Otruba Marek 114.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 460) 8829 D21C PTE8771 Boháčová Lucie 7.00 140.00 Kč ( 462) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 59.00 130.00 Kč ( 459) 52430 H21B PTE8403 Jirka Michal 63.00 140.00 Kč ( 461)213 8851 H16A PTE9421 Holinka Lukáš 85.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 466)271 220400 D16A PZR9559 Doleželová Kateřina 41.00 140.00 Kč ( 464) 438601 D35B PZR7171 Doleželová Iva 50.00 130.00 Kč ( 463) 51994 H60B PZR4417 Pospíšil Jaromír 60.00 70.00 Kč ( 465)222 330693 H16A PZR9505 Málek Jan 103.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 467) 49434 H70B RAD3801 Fajgl Jaromír 16.00 70.00 Kč ( 469) 500259 H45B RAD6501 Mikšík Pavel 19.00 130.00 Kč neregistro ( 468) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 82.00 70.00 Kč ( 470) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 113.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

RBA TJ Rapid Bratislava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471) 416559 D12B RBA0051 Hrabošová Magdaléna 26.00 70.00 Kč ( 473)203 2012280 H16A RBA9501 Hraboš Matej 65.00 140.00 Kč ( 472) 416825 D40B RBA6951 Šmelíková Hana 127.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 475) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 20.00 140.00 Kč ( 911) 219245 D18B RBK9355 Hegerová Petra 53.00 195.00 Kč ( 474) 247328 H21B RBK7215 Šindelka Antonín 67.00 140.00 Kč ( 476) 53766 D18B RBK9257 Moučková Andrea 67.00 130.00 Kč ( 912) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 83.00 195.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 477) 49368 D40B SBK5661 Janotová Dobra 79.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 478) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 17.00 70.00 Kč ( 480) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 31.00 130.00 Kč ( 479) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 64.00 70.00 Kč ( 481) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 69.00 130.00 Kč ( 483)215 307332 H16A SBR9501 Sklenář Martin 89.00 140.00 Kč ( 482)368 410731 D18A SBR9250 Sklenářová Radka 108.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 488)116 51568 D21E SCP8152 Košárková Iva 10.00 140.00 Kč ( 487)3 232330 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 64.00 140.00 Kč ( 485) 51566 H35B SCP7507 Šístek Daniel 68.00 130.00 Kč ( 484)13 995798 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 84.00 140.00 Kč ( 489) 52941 D21A SCP8952 Weissová Lucie 123.00 140.00 Kč ( 486)44 771771 H21E SCP8102 Mrázek Jan 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 830.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500) 995807 H21A SHK8406 Komanec Václav 4.00 140.00 Kč ( 503) 9186 D21C SHK8851 Teplá Tereza 9.00 140.00 Kč ( 506) 9847 H21C SHK8908 Havlas Jan 16.00 140.00 Kč ( 511)306 49604 H18A SHK9302 Provázek Jiří 19.00 140.00 Kč ( 509)465 995857 D20A SHK9151 Chmelařová Michaela 28.00 140.00 Kč ( 505) 9189 H21A SHK8902 Šabatka Zdeněk 42.00 140.00 Kč ( 494) 9126 H40B SHK7001 Netuka Jan 44.00 130.00 Kč ( 507)133 515140 D21E SHK8952 Petrželová Tereza 44.00 140.00 Kč ( 492) 9124 H45B SHK6402 Chmelař Pavel 45.00 130.00 Kč ( 498) 9145 H21B SHK8215 Bláha Jan 51.00 140.00 Kč ( 508)480 515425 D20A SHK9051 Mechlová Lenka 58.00 140.00 Kč ( 491) 9122 D45B SHK6352 Chmelařová Marie 65.00 130.00 Kč ( 497) 9153 H21A SHK8212 Stulík Jakub 76.00 140.00 Kč ( 495)15 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 88.00 140.00 Kč ( 512)365 51176 D18A SHK9351 Fundová Eliška 102.00 140.00 Kč ( 490) 9121 D45B SHK6351 Mádlová Iva 105.00 130.00 Kč ( 499) 4352 H21A SHK8404 Gazdačko Jan 110.00 140.00 Kč ( 496)27 9137 H21E SHK7801 Paclík Roman 112.00 140.00 Kč ( 493) 9125 D40B SHK6561 Teplá Hana 113.00 130.00 Kč ( 502)34 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 126.00 140.00 Kč ( 501) 4351 H21B SHK8508 Svoboda Petr 139.00 140.00 Kč ( 510)384 1008174 D18A SHK9251 Teplá Karolína 140.00 140.00 Kč ( 504) 995831 H21A SHK8901 Jirásek Michal 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3170.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 514)135 500265 D21E SJC8456 Brožková Radka 48.00 140.00 Kč ( 513)139 500266 D21E SJC8156 Brožková Dana 56.00 140.00 Kč ( 515)20 886514 H21E SJC8601 Henych Martin 98.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 520)253 995864 D16A SJH9452 Tichá Tereza 5.00 140.00 Kč ( 519)256 920682 D16A SJH9451 Benešová Jana 11.00 140.00 Kč ( 517) 336767 H21C SJH7001 Beneš Jan 24.00 140.00 Kč ( 516) 331118 H45B SJH6101 Romanovský Alois 27.00 130.00 Kč ( 518)383 553458 D18A SJH9352 Šrámková Michaela 138.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 690.00 Kč

SJI OK Jihlava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 521)11 500580 H21E SJI7313 Prášil Marek 80.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 523) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 5.00 130.00 Kč ( 538) 53821 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 19.00 130.00 Kč ( 522) 51305 P3 SKM Pěčková Monika 24.00 70.00 Kč neregistro ( 535) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 27.00 130.00 Kč ( 525) 331683 H40B SKM6901 Zvoníček Josef 28.00 130.00 Kč ( 539) 53820 D16B SKM9551 Krajcarová Soňa 31.00 130.00 Kč ( 541) 416078 D14B SKM9651 Pěčková Veronika 34.00 70.00 Kč ( 542) 253380 H12B SKM9801 Zvoníček Jan 38.00 70.00 Kč ( 536) 416077 H16B SKM9402 Kavan Jiří 41.00 130.00 Kč ( 532) 301551 H21B SKM7702 Holík Mario 45.00 140.00 Kč ( 529) 52207 H21A SKM7501 Dittrich Pavel 48.00 140.00 Kč ( 531) 53822 H21B SKM7701 Rytíř Jan 53.00 140.00 Kč ( 524) 416079 H45B SKM6301 Kavan Luboš 59.00 130.00 Kč ( 533) 52208 P3 SKM7750 Dittrichová Andrea 60.00 70.00 Kč ( 527) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 66.00 130.00 Kč ( 526) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 74.00 130.00 Kč ( 528) 52201 H21B SKM7325 Rytíř Michal 79.00 140.00 Kč ( 540) 416082 H14B SKM9601 Dvorský Petr 85.00 70.00 Kč ( 534) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 96.00 130.00 Kč ( 537)230 253370 H16A SKM9404 Zvoníček Josef 119.00 140.00 Kč ( 530) 52210 H21B SKM7601 Nejedlý Luděk 137.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2490.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 543)277 331098 D16A SKV9452 Kubínová Romana 53.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 546) 9617 H21A SNA8402 Pýcha Lukáš 46.00 140.00 Kč ( 545) 9605 D21A SNA8255 Hůlková Marie 71.00 140.00 Kč ( 544) 9622 H21A SNA8206 Nývlt Martin 126.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 557) 428208 D12B SOP9951 Poláková Tereza 16.00 70.00 Kč ( 548) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 37.00 130.00 Kč ( 551) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 38.00 130.00 Kč ( 556) 253106 H12B SOP9901 Procházka Zdeněk 40.00 70.00 Kč ( 549) 8716 P3 SOP6803 Procházka Milan 46.00 70.00 Kč neregistro ( 555) 49302 D16B SOP9551 Procházková Marie 57.00 130.00 Kč ( 550) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 58.00 130.00 Kč ( 554) 8726 D18B SOP9352 Svobodová Klára 73.00 130.00 Kč ( 547) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 82.00 130.00 Kč ( 552) 8725 H18B SOP9301 Pospíšil Petr 90.00 130.00 Kč ( 553) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 112.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

SPE KOB Sokol Pezinok

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 558)252 219102 D16A SPE Pijáková Barbora 3.00 140.00 Kč ( 964) 219148 H50B SPE Piják Jaroslav 3.00 260.00 Kč ( 559) 46287 D50B SPE Pijáková Eva 39.00 130.00 Kč ( 560) 46286 H55B SPE Piják Vladislav 72.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 566)455 995837 D20A SRK9151 Kosová Denisa 8.00 140.00 Kč ( 562) 416300 H50B SRK5701 Kulhavý Josef 19.00 130.00 Kč ( 564) 9504 H21A SRK8902 Dusílek Adam 50.00 140.00 Kč ( 561) 9798 H60B SRK4702 Hrobař Rudolf 76.00 70.00 Kč ( 563) 9482 D21A SRK7751 Hrobařová Lenka 77.00 140.00 Kč ( 568)369 9794 D18A SRK9352 Reslová Hana 110.00 140.00 Kč ( 565) 9498 H21A SRK8905 Pátek Lukáš 128.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 569) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 5.00 70.00 Kč ( 579) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 12.00 70.00 Kč ( 573) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 36.00 130.00 Kč ( 580) 52547 H12B SSU9911 Kašpar Petr 48.00 70.00 Kč ( 578) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 52.00 70.00 Kč ( 575)7 52450 H21E SSU8802 Poklop Martin 72.00 140.00 Kč ( 570) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 85.00 130.00 Kč ( 572) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 87.00 130.00 Kč ( 577) 301474 D21A SSU8951 Kuncová Eliška 93.00 140.00 Kč ( 574)26 52555 H21E SSU8243 Král Václav 110.00 140.00 Kč ( 571) 224901 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 133.00 130.00 Kč ( 576)41 887940 H21E SSU8841 Král Vojtěch 140.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 581) 49990 H50B STB5701 Ludvík Petr 23.00 130.00 Kč ( 583)341 920668 H18A STB9301 Ludvík Vojtěch 89.00 140.00 Kč ( 582) 49988 D40B STB6798 Abelová Ivana 105.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 584) 442883 P3 STE Tardík Jakub 14.00 70.00 Kč neregistro ( 590) 52531 H50B STE5804 Albert František 15.00 130.00 Kč ( 589) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 17.00 130.00 Kč ( 605)305 1007551 H18A STE9308 Német Kryštof 17.00 140.00 Kč ( 593) 1007547 H21A STE6501 Skyva Petr 18.00 140.00 Kč ( 603)311 51123 H18A STE9202 Doležel Ondřej 29.00 140.00 Kč ( 585) 232959 H10C STE0007 Bořánek Michal 31.00 70.00 Kč ( 606) 426325 D16B STE9456 Neumannová Anna 39.00 130.00 Kč ( 586) 52502 P3 STE0404 Janků Martin 42.00 70.00 Kč ( 592) 307337 H50B STE5904 Višňa Milan 47.00 130.00 Kč ( 604)320 1007546 H18A STE9307 Skyva Petr 47.00 140.00 Kč ( 595) 1004660 H40B STE6907 Petřivalský Marek 58.00 130.00 Kč ( 598)1 52288 H21E STE7401 Tomanek Daniel 60.00 140.00 Kč ( 601) 52511 H21A STE7601 Jašek Petr 66.00 140.00 Kč ( 913) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 72.00 105.00 Kč ( 587) 442877 P3 STE0502 Tomanek Lukáš 74.00 70.00 Kč ( 596) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 74.00 140.00 Kč ( 594) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 93.00 130.00 Kč ( 591) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 97.00 140.00 Kč ( 602) 52432 H21A STE8303 Axman Karel 104.00 140.00 Kč ( 599) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 111.00 140.00 Kč ( 588) 52530 H21B STE5301 Zdráhal Tomáš 133.00 140.00 Kč ( 600) 52294 D21A STE7552 Tomanková Martina 135.00 140.00 Kč ( 597) 52510 H21A STE7102 Janků Marek 142.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2985.00 Kč

STH SK Studenec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 609)334 9990 H18A STH9202 Uvizl Marek 75.00 140.00 Kč ( 610)336 995849 H18A STH9302 Chloupek Adam 79.00 140.00 Kč ( 611)220 9041 H16A STH9401 Kučera Štěpán 99.00 140.00 Kč ( 607)436 995865 H20A STH9001 Exner Jan 126.00 140.00 Kč ( 608)438 9049 H20A STH9002 Klouček Tomáš 130.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 612) 53385 D21B SVS8151 Maliňáková Katka 88.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 614)457 416004 D20A TAP9055 Jiříková Dana 12.00 140.00 Kč ( 616) 416009 H16B TAP9501 Zamazal Tomáš 15.00 130.00 Kč ( 615) 515466 H16B TAP9401 Hlaváček Martin 37.00 130.00 Kč ( 613)479 416010 D20A TAP9053 Zamazalová Kateřina 56.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 624) 410327 H50B TBM5807 Šebesta Vlastislav 5.00 130.00 Kč ( 628) 49342 H21C TBM7013 Dvořáček Petr 8.00 140.00 Kč ( 626) 515497 H45B TBM6116 Hlaváč Jiří 13.00 130.00 Kč ( 629) 49656 D21C TBM7258 Hlaváčová Šárka 15.00 140.00 Kč ( 625) 301235 H50B TBM6005 Šuler Josef 27.00 130.00 Kč ( 633) 515006 P3 TBM7952 Kozáková Zdenka 30.00 70.00 Kč ( 623) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 43.00 140.00 Kč ( 621) 53286 D50B TBM5253 Cigošová Anna 45.00 130.00 Kč ( 619) 53295 H21B TBM5004 Sponar Jan 47.00 140.00 Kč ( 622) 53268 H50B TBM5602 Cigoš Petr 49.00 130.00 Kč ( 627) 49659 H40B TBM6747 Horký Tomáš 52.00 130.00 Kč ( 617) 53247 D10C TBM0199 Hlaváčová Anežka 59.00 70.00 Kč ( 620) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 65.00 130.00 Kč ( 632)4 515094 H21E TBM7835 Čech Radovan 66.00 140.00 Kč ( 638) 232732 H12B TBM9901 Hlaváč Ondřej 72.00 70.00 Kč ( 618) 410369 H55B TBM4639 Komínek Jiří 80.00 130.00 Kč ( 631) 53284 D21B TBM7659 Čechová Marcela 82.00 140.00 Kč ( 637)18 51513 H21E TBM8911 Malý Ondřej 94.00 140.00 Kč ( 630) 53269 H35B TBM7511 Hájek Ondřej 96.00 130.00 Kč ( 636) 52463 H21A TBM8903 Štrajt Michal 108.00 140.00 Kč ( 635)28 53282 H21E TBM8215 Liščinský Zdeněk 114.00 140.00 Kč ( 634)36 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 130.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2780.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 640) 51925 D45B TJH6451 Tichá Jana 79.00 130.00 Kč ( 639) 51929 H21B TJH6401 Tichý Martin 105.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 641) 52545 H21C TJN8300 Strachota Michal 6.00 140.00 Kč ( 644) 416830 H21B TJN9001 Hostaš Petr 83.00 140.00 Kč ( 642) 52576 H21A TJN8700 Strachota Petr 88.00 140.00 Kč ( 645)430 416840 H20A TJN9101 Picek Jan 114.00 140.00 Kč ( 643) 416837 H21B TJN8901 Kobr Tomáš 131.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

TKE ATU Košice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 650)121 307377 D21E TKE8651 Macinská Jana 20.00 140.00 Kč neregistro ( 655) 362939 D14B TKE9751 Papugová Andrea 24.00 70.00 Kč neregistro ( 647) 307290 H45B TKE6302 Papuga František 43.00 130.00 Kč neregistro ( 652) 307263 D20B TKE9155 Petrvalská Olívia 44.00 130.00 Kč neregistro ( 646) 920651 H40B TKE6001 Pollák Jozef 50.00 130.00 Kč neregistro ( 654) 232217 D16B TKE9551 Papugová Martina 61.00 130.00 Kč neregistro ( 653)352 362931 D18A TKE9254 Ugrayová Kristína 76.00 140.00 Kč neregistro ( 648) 416531 D45B TKE6451 Mušinská Eva 97.00 130.00 Kč neregistro ( 649) 416733 D40B TKE6552 Papugová Elena 103.00 130.00 Kč neregistro ( 651)39 533306 H21E TKE8704 Krajčík Michal 136.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1270.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 674) 49366 D14B TRI9753 Fizková Renáta 8.00 70.00 Kč ( 675) 8654 D14B TRI9755 Chlebiková Aneta 20.00 70.00 Kč ( 656) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 25.00 70.00 Kč ( 668)313 887630 H18A TRI9301 Argaláš Michal 33.00 140.00 Kč ( 658) 8656 H45B TRI6501 Kantor Roman 35.00 130.00 Kč ( 670)268 49371 D16A TRI9458 Kosová Štěpánka 35.00 140.00 Kč ( 673) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 36.00 70.00 Kč ( 676) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 48.00 70.00 Kč ( 669) 49382 D18B TRI9350 Laštůvková Petra 57.00 130.00 Kč ( 664)326 8661 H18A TRI9203 Gazda Viktor 59.00 140.00 Kč ( 678) 49315 H12B TRI9807 Lanc Vojtěch 74.00 70.00 Kč ( 661) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 76.00 130.00 Kč ( 672) 49360 H14B TRI9705 Madzia Martin 77.00 70.00 Kč ( 677) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 78.00 70.00 Kč ( 657) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 81.00 130.00 Kč ( 665) 8658 D18B TRI9250 Mizerová Monika 81.00 130.00 Kč ( 663)418 920676 H20A TRI9103 Kantor Ondřej 90.00 140.00 Kč ( 667)360 416127 D18A TRI9258 Kosová Barbora 92.00 140.00 Kč ( 671)226 49384 H16A TRI9502 Ostruszka David 111.00 140.00 Kč ( 666)370 49312 D18A TRI9256 Jastrzembská Tereza 112.00 140.00 Kč ( 660) 49341 D40B TRI6851 Mizerová Jarmila 117.00 130.00 Kč ( 662) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 123.00 140.00 Kč ( 659) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 131.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 2590.00 Kč

TTR OOB Třebíč

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 679) 52251 H50B TTR5401 Koudelný Jiří 13.00 130.00 Kč ( 684)473 232497 D20A TTR9051 Fialová Zuzana 44.00 140.00 Kč ( 680) 303960 H50B TTR5601 Klusáček Martin 45.00 130.00 Kč ( 682) 515159 H21A TTR8201 Kříž Lukáš 56.00 140.00 Kč ( 685)338 303912 H18A TTR9301 Klusáček Jan 83.00 140.00 Kč ( 683) 515158 D21A TTR8551 Ratkovská Lenka 103.00 140.00 Kč ( 681) 52246 H21B TTR7901 Věžník Roman 115.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 690)112 515086 D21E TUR8153 Gomzyk Omová Michaela 2.00 140.00 Kč ( 693)122 8537 D21E TUR8650 Krafková Lucie 22.00 140.00 Kč ( 692) 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 38.00 140.00 Kč ( 696)471 995836 D20A TUR9151 Uhlíková Tereza 40.00 140.00 Kč ( 700)274 411564 D16A TUR9554 Hanušová Michaela 47.00 140.00 Kč ( 688)2 800320 H21E TUR8002 Oma Jakub 62.00 140.00 Kč ( 691)12 53759 H21E TUR8401 Váňa Martin 82.00 140.00 Kč ( 698)356 995878 D18A TUR9353 Pavlovcová Petra 84.00 140.00 Kč ( 697)340 8080 H18A TUR9301 Zakouřil Vít 87.00 140.00 Kč ( 699)359 515087 D18A TUR9358 Kochová Nikola 90.00 140.00 Kč ( 695)420 995802 H20A TUR9102 Švirák Ondřej 94.00 140.00 Kč ( 694)423 515499 H20A TUR9100 Wolf Daniel 100.00 140.00 Kč ( 686)30 8020 H21E TUR7603 Baier Martin 118.00 140.00 Kč ( 687) 5599 H21A TUR8001 Gomzyk Andriy 118.00 140.00 Kč ( 689)43 53769 H21E TUR8103 Fodor Petr 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2100.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 701) 8324 H65B TUV4301 Zakouřil Václav 21.00 70.00 Kč ( 703)273 411625 D16A TUV9455 Smutná Anežka 45.00 140.00 Kč ( 705)275 51238 D16A TUV9551 Zakouřilová Štěpánka 49.00 140.00 Kč ( 702) 501246 H55B TUV4601 Gurka Jiří 76.00 130.00 Kč ( 704)231 411609 H16A TUV9501 Horák Patrik 121.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 620.00 Kč

TZL SKOB Zlín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 725) 4255331 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 4.00 70.00 Kč ( 706) ? H10C TZL0001 Podmolík Jonáš 9.00 70.00 Kč ( 724) 436954 D14B TZL9753 Kavánková Iva 10.00 70.00 Kč ( 730) ? D12B TZL9954 Šafránková Marie 10.00 70.00 Kč ( 727) ? H10C TZL9802 Goláň Tomáš 15.00 70.00 Kč ( 710) ? H10C TZL0201 Chovanec Václav 21.00 70.00 Kč ( 723) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 21.00 130.00 Kč ( 720)263 218977 D16A TZL9451 Koláriková Lucie 25.00 140.00 Kč ( 707) ? H10C TZL0049 Kovařík Ondřej 27.00 70.00 Kč neregistro ( 722) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 35.00 130.00 Kč ( 729) ? H12B TZL9903 Borýsek Daniel 36.00 70.00 Kč ( 726) ? H12B TZL9801 Šiška Petr 42.00 70.00 Kč ( 728) 331753 H12B TZL9901 Láznička Václav 46.00 70.00 Kč ( 715)321 246864 H18A TZL9302 Kolárik Tomáš 49.00 140.00 Kč ( 721) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 49.00 130.00 Kč ( 708) ? D10C TZL0051 Nešporová Alžběta 57.00 70.00 Kč ( 709) ? D10C TZL0053 Macíková Barbora 61.00 70.00 Kč ( 717) 218976 D18B TZL9351 Kavánková Jana 65.00 130.00 Kč ( 712)333 416064 H18A TZL9206 Benroth Martin 73.00 140.00 Kč ( 716) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 92.00 130.00 Kč ( 718)224 920669 H16A TZL9403 Korčák Jakub 107.00 140.00 Kč ( 711)428 887934 H20A TZL9101 Nečas Jiří 110.00 140.00 Kč ( 714) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 110.00 130.00 Kč ( 719)228 330655 H16A TZL9405 Láznička Jan 115.00 140.00 Kč ( 713)372 416043 D18A TZL9252 Krejčíková Marie 116.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 739)114 52452 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 6.00 140.00 Kč ( 746)254 301560 D16A UOL9451 Švecová Hana 7.00 140.00 Kč ( 735) 301553 H40B UOL7007 Horčička Petr 24.00 130.00 Kč (1003) 438025 T6 UOL5201 Janošík Antonín 24.00 70.00 Kč ( 740)469 52507 D20A UOL9052 Jakobová Adélka 36.00 140.00 Kč ( 748) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 40.00 70.00 Kč ( 747) 361903 D16B UOL9453 Jeřábková Zuzana 45.00 130.00 Kč ( 741)476 52465 D20A UOL9151 Štrajtová Štěpánka 50.00 140.00 Kč ( 742)478 897391 D20A UOL9153 Indráková Adélka 54.00 140.00 Kč ( 733) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 57.00 130.00 Kč ( 162)406 515413 H20A GE2 Cruse Franz 66.00 140.00 Kč (UOL) ( 731) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 66.00 130.00 Kč ( 749) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 68.00 70.00 Kč ( 736) 52472 D21A UOL7051 Horčičková Eva 73.00 140.00 Kč ( 914) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 81.00 210.00 Kč ( 734) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 83.00 130.00 Kč ( 737) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 89.00 140.00 Kč ( 745)363 2011817 D18A UOL9355 Šimková Johanka 98.00 140.00 Kč ( 743) 420402 H18B UOL9311 Hálek Matěj 104.00 130.00 Kč ( 732) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 109.00 130.00 Kč ( 744)374 52733 D18A UOL9353 Horčičková Vendula 120.00 140.00 Kč ( 738) 301554 D21A UOL7651 Janošíková Lenka 129.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2870.00 Kč

VAM OOB Vamberk

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 750)456 515442 D20A VAM9051 Müllerová Věra 10.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 770) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 12.00 140.00 Kč ( 774) 331027 D12B VBM9851 Chroustová Šárka 12.00 70.00 Kč ( 772) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 16.00 70.00 Kč ( 751) 49651 H65B VBM4410 Bauer Emil 23.00 70.00 Kč ( 755) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 33.00 130.00 Kč ( 757) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 47.00 130.00 Kč ( 753) 53238 D50B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 49.00 130.00 Kč ( 758) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 54.00 130.00 Kč ( 979) 52039 D21A VBM8772 Adamová Eva 55.00 280.00 Kč ( 754) 53306 D45B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 59.00 130.00 Kč ( 766) 209751 D21A VBM8353 Šmerková Jitka 59.00 140.00 Kč ( 773) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 66.00 70.00 Kč ( 768) 53208 D21B VBM8751 Bravená Martina 72.00 140.00 Kč ( 769) 52965 H21A VBM8800 Rajnošek Matěj 72.00 140.00 Kč ( 762) 53485 H21B VBM8001 Čech Viktor 73.00 140.00 Kč ( 763)8 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 74.00 140.00 Kč ( 752) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 78.00 70.00 Kč ( 759) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 97.00 130.00 Kč ( 756) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 99.00 130.00 Kč ( 760)22 720921 H21E VBM7246 Fučík Karel 102.00 140.00 Kč ( 767) 929929 H21B VBM8702 Kočí Martin 109.00 140.00 Kč ( 761) 8008 D21A VBM7751 Fučíková Hana 115.00 140.00 Kč ( 765) 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 130.00 140.00 Kč ( 764) 53679 H21B VBM8102 Rouš Pavel 143.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3080.00 Kč

VIC OB Vizovice

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 784) 425439 D12B VIC9954 Pilzová Michaela 8.00 70.00 Kč ( 777) 425438 T6 VIC6710 Pilz Marcel 18.00 70.00 Kč ( 783) 425421 D12B VIC9898 Kůstková Daniela 24.00 70.00 Kč ( 779) 52293 H21A VIC6901 Sadílek Martin 34.00 140.00 Kč ( 782) 53887 D20B VIC9191 Kršáková Marie 40.00 130.00 Kč ( 778) 425440 H40B VIC6808 Gola Miroslav 46.00 130.00 Kč ( 775) 53122 D10C VIC0151 Sadílková Iva 63.00 70.00 Kč ( 776) 425423 H35B VIC6403 Kůstka Marek 82.00 130.00 Kč ( 781) 515037 H21A VIC7938 Starosta Pavel 82.00 140.00 Kč ( 780) 53376 H21A VIC7602 Horyna Roman 134.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1090.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 786) 8304 H21A VLI8800 Škoda Jakub 24.00 140.00 Kč ( 785) 8302 H21B VLI5301 Škoda Přemek 59.00 140.00 Kč ( 787)364 2020750 D18A VLI9251 Poloprutská Markéta 100.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 795) 416218 D21C VOV7855 Mrkvicová Radka 5.00 140.00 Kč ( 788) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 13.00 70.00 Kč ( 794) 53814 D21C VOV7850 Vlachová Alena 13.00 140.00 Kč ( 797) 352331 H21C VOV8008 Gulas Jan 22.00 140.00 Kč ( 804) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 32.00 70.00 Kč ( 790) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 38.00 130.00 Kč ( 798) 51303 H21A VOV8102 Pavlačka Ondřej 44.00 140.00 Kč ( 805) 331752 H12B VOV9900 Tesař Vojtěch 50.00 70.00 Kč ( 803) 515074 D16B VOV9450 Tesařová Marcela 55.00 130.00 Kč ( 789) 64865 H60B VOV4601 Mrkvica Miroslav 68.00 70.00 Kč ( 800) 52533 D21A VOV8456 Višňová Michaela 81.00 140.00 Kč ( 801) 49458 D21B VOV8751 Petrová Tereza 84.00 140.00 Kč neregistro ( 792) 53888 H21B VOV7730 Vlach Oldřich 85.00 140.00 Kč ( 791) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 91.00 130.00 Kč ( 799) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 117.00 140.00 Kč ( 796) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 120.00 140.00 Kč ( 802) 352303 H21B VOV8901 Slivečka Jan 129.00 140.00 Kč ( 793) 247250 H21B VOV7802 Mrkvica Petr 147.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2210.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 809) 4671 H20B VRB9000 Tesař Jan 5.00 130.00 Kč ( 812)258 436949 D16A VRB9499 Haltofová Eva 15.00 140.00 Kč neregistro ( 807) 301233 H21C VRB8504 Velička Jan 26.00 140.00 Kč ( 811) 232186 D16B VRB9450 Jančová Jana 51.00 130.00 Kč ( 810) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 71.00 130.00 Kč ( 808) 301211 D21A VRB8953 Hvorecká Eva 75.00 140.00 Kč ( 806) 51932 H21A VRB7201 Klech Richard 84.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 814)477 515421 D20A VRL9151 Kubátová Zuzana 52.00 140.00 Kč ( 813) 8980 H21A VRL8001 Hanč Petr 68.00 140.00 Kč ( 816)206 1602634 H16A VRL9501 Waněk Adam 71.00 140.00 Kč ( 815)361 2017672 D18A VRL9252 Doležalová Radka 94.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

VSP USK Praha

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 820)115 9784 D21E VSP7850 Baldrianová Barbora 8.00 140.00 Kč ( 819) 51648 H21A VSP7301 Arnošt Kamil 22.00 140.00 Kč ( 818) 7911 D35B VSP7051 Novotná Markéta 40.00 130.00 Kč ( 817) 51750 H21A VSP7000 Bořánek Petr 116.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

XOP Neregistrovaní, Opava

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1002) 232323 P3 XOP Pietraszek Martin 38.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 853)111 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 0.00 140.00 Kč ( 826) 8100 H21A ZBM7801 Jelínek Petr 6.00 140.00 Kč ( 871) 410329 D14B ZBM9755 Nedbálková Hana 6.00 70.00 Kč ( 846) 53308 D21C ZBM8852 Borecká Kateřina 11.00 140.00 Kč ( 848)117 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 12.00 140.00 Kč ( 834) 845424 P3 ZBM8454 Nováková Jana 18.00 70.00 Kč ( 859)460 897388 D20A ZBM9160 Mervartová Kristýna 18.00 140.00 Kč ( 873) 888627 H10C ZBM9902 Komenda Jan 19.00 70.00 Kč neregistro ( 866)264 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 27.00 140.00 Kč ( 823) 232006 H21A ZBM7605 Bukovac Maroš 28.00 140.00 Kč ( 874) 122 D12B ZBM9952 Malivánková Eva 28.00 70.00 Kč ( 867) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 33.00 130.00 Kč ( 865)270 8939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 39.00 140.00 Kč ( 825) 416752 H21B ZBM7703 Hrnčiar Dušan 41.00 140.00 Kč ( 870) 114 D14B ZBM9753 Koporová Lenka 44.00 70.00 Kč ( 858)474 515151 D20A ZBM9150 Mezníková Lucie 46.00 140.00 Kč ( 841) 336758 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 52.00 140.00 Kč ( 822) 232004 H21B ZBM7503 Bukovac Dušan 57.00 140.00 Kč ( 847) 966966 D21A ZBM8870 Štěpánská Adéla 57.00 140.00 Kč ( 851)140 995814 D21E ZBM8951 Mádlová Věra 58.00 140.00 Kč ( 872) 339553 H12B ZBM9807 Soška Marek 64.00 70.00 Kč ( 824) 976000 H21B ZBM7609 Pátek Richard 65.00 140.00 Kč ( 821) 232008 P3 ZBM7454 Bukovacová Alena 68.00 70.00 Kč ( 836) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 69.00 140.00 Kč ( 856)408 888891 H20A ZBM9102 Bravený Vít 70.00 140.00 Kč ( 837) 49689 H21A ZBM8503 Stehlík Martin 74.00 140.00 Kč ( 843) 52075 D21A ZBM8751 Stratilová Marie 79.00 140.00 Kč ( 832) 52865 D21A ZBM8379 Křístková Veronika 87.00 140.00 Kč ( 860)342 515462 H18A ZBM9302 Brlica Pavel 91.00 140.00 Kč ( 828)17 515478 H21E ZBM8101 Bukovac Palo 92.00 140.00 Kč ( 844) 301331 D21B ZBM8761 Bajcarová Pavla 92.00 140.00 Kč ( 869) 410338 H14B ZBM9710 Šplíchal Marek 95.00 70.00 Kč ( 842) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 98.00 140.00 Kč ( 840) 52330 D21A ZBM8658 Palátová Petra 99.00 140.00 Kč ( 838) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 103.00 140.00 Kč ( 861)366 49313 D18A ZBM9351 Jemelíková Denisa 104.00 140.00 Kč ( 864)225 230664 H16A ZBM9422 Jašek Otakar 109.00 140.00 Kč ( 839) 1985526 D21A ZBM8553 Beržinská Soňa 111.00 140.00 Kč ( 868)229 232254 H16A ZBM9515 Hruška Jakub 117.00 140.00 Kč ( 855)432 911220 H20A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 118.00 140.00 Kč ( 863)373 416102 D18A ZBM9354 Hrušková Barbora 118.00 140.00 Kč ( 833) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 119.00 140.00 Kč ( 852) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 121.00 140.00 Kč ( 829) 1602629 H21A ZBM8201 Otrusina Jiří 122.00 140.00 Kč ( 857)434 232343 H20A ZBM9104 Kazda Adam 122.00 140.00 Kč ( 845)33 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 124.00 140.00 Kč ( 827) 999666 H21B ZBM8001 König Lukáš 125.00 140.00 Kč ( 854)437 515163 H20A ZBM9005 Nykodým Miloš 128.00 140.00 Kč ( 862)378 53722 D18A ZBM9353 Koporová Petra 128.00 140.00 Kč ( 835) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 131.00 140.00 Kč ( 849)37 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 132.00 140.00 Kč ( 830) 520540 H21B ZBM8242 Brabec Jaroslav 135.00 140.00 Kč ( 850) 995810 H21A ZBM8928 Zimmermann Jakub 146.00 140.00 Kč ( 831)45 500850 H21E ZBM8308 Dlabaja Tomáš 148.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 6990.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 879) 331363 D12B ZLH9851 Novotná Klára 20.00 70.00 Kč ( 877) 52658 D50B ZLH5950 Pavlíková Hana 37.00 130.00 Kč ( 875) 331514 D10C ZLH0051 Novotná Tereza 55.00 70.00 Kč ( 878) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 56.00 130.00 Kč ( 876) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 80.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 470.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 882) 206496 H10C ZPV0201 Jirka Matyáš 7.00 70.00 Kč ( 887) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 7.00 130.00 Kč ( 898) 303938 D12B ZPV9999 Křečková Jana 14.00 70.00 Kč ( 892) 307331 H40B ZPV6712 Holinka Martin 18.00 130.00 Kč ( 885) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 20.00 70.00 Kč ( 886) 52594 D60B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 21.00 70.00 Kč ( 883) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 23.00 70.00 Kč ( 884) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 30.00 70.00 Kč ( 889) 352336 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 37.00 130.00 Kč ( 888) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 39.00 130.00 Kč ( 881) 428210 H10C ZPV0001 Karásek Adam 41.00 70.00 Kč ( 880) 301599 H12B ZPV0000 Jirka Mikuláš 62.00 70.00 Kč ( 895) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 95.00 130.00 Kč ( 896) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 98.00 130.00 Kč ( 893) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 107.00 140.00 Kč ( 890) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 115.00 130.00 Kč ( 894) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 123.00 130.00 Kč ( 897)379 515412 D18A ZPV9271 Křečková Lenka 130.00 140.00 Kč ( 891) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 141.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 2010.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 899) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 11.00 70.00 Kč ( 901) 53890 T6 ZVS6901 Šamánek Petr 12.00 70.00 Kč ( 900) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 32.00 130.00 Kč ( 903) 53380 T6 ZVS7750 Sasýnová Radka 34.00 70.00 Kč ( 902) 53697 D35B ZVS7450 Vyškovská Radka 38.00 130.00 Kč ( 904) 53382 D18B ZVS9250 Řezaninová Iva 61.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč