Kategorie D10C

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    80 m,  6 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 10:21:00 ......................... VAK C 53 = 10:23:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 55 = 10:25:00 ? Nešporová Alžběta TZL 0051 C 57 = 10:27:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 59 = 10:29:00 ? Macíková Barbora TZL 0053 C 61 = 10:31:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 63 = 10:33:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 65 = 10:35:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C 67 = 10:37:00

Kategorie D12B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 6 = 09:36:00 425439 Pilzová Michaela VIC 9954 C 8 = 09:38:00 ? Šafránková Marie TZL 9954 C 10 = 09:40:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 12 = 09:42:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 14 = 09:44:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 16 = 09:46:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 18 = 09:48:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 20 = 09:50:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 22 = 09:52:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 C 24 = 09:54:00 416559 Hrabošová Magdaléna RBA 0051 C 26 = 09:56:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 28 = 09:58:00

Kategorie D14B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 2 = 09:32:00 4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 4 = 09:34:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 6 = 09:36:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 8 = 09:38:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 10 = 09:40:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 12 = 09:42:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 14 = 09:44:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 16 = 09:46:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 18 = 09:48:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 20 = 09:50:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 22 = 09:52:00 362939 Papugová Andrea TKE 9751 C 24 = 09:54:00 neregistro 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 26 = 09:56:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 28 = 09:58:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 C 30 = 10:00:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 32 = 10:02:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 34 = 10:04:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 36 = 10:06:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 38 = 10:08:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 40 = 10:10:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 42 = 10:12:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 44 = 10:14:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 46 = 10:16:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 48 = 10:18:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 50 = 10:20:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 52 = 10:22:00

Kategorie D16A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   120 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 ......................... VAK C 1 = 09:31:00 252 219102 Pijáková Barbora SPE C 3 = 09:33:00 253 995864 Tichá Tereza SJH 9452 B 5 = 09:35:00 0.15480 254 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 7 = 09:37:00 255 ......................... VAK C 9 = 09:39:00 256 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 11 = 09:41:00 0.43610 257 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 13 = 09:43:00 0.37320 258 436949 Haltofová Eva VRB 9499 C 15 = 09:45:00 neregistro 259 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 17 = 09:47:00 260 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 19 = 09:49:00 261 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 21 = 09:51:00 262 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 23 = 09:53:00 0.24140 263 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 25 = 09:55:00 264 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 27 = 09:57:00 0.17710 265 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 29 = 09:59:00 266 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 31 = 10:01:00 267 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 33 = 10:03:00 268 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 35 = 10:05:00 269 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 37 = 10:07:00 270 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 39 = 10:09:00 0.19920 271 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 41 = 10:11:00 0.05380 272 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 43 = 10:13:00 0.05110 273 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 45 = 10:15:00 274 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 A 47 = 10:17:00 275 51238 Zakouřilová Štěpánka TUV 9551 A 49 = 10:19:00 276 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 51 = 10:21:00 277 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 53 = 10:23:00 278 253131 Štičková Anna LLI 9651 A 55 = 10:25:00 0.04100

Kategorie D16B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 09:57:00 ......................... VAK C 29 = 09:59:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 31 = 10:01:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 33 = 10:03:00 0.02140 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 35 = 10:05:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 B 37 = 10:07:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 39 = 10:09:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 41 = 10:11:00 ......................... VAK C 43 = 10:13:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 45 = 10:15:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 47 = 10:17:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 49 = 10:19:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 51 = 10:21:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 53 = 10:23:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 55 = 10:25:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 57 = 10:27:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 59 = 10:29:00 232217 Papugová Martina TKE 9551 C 61 = 10:31:00 neregistro 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 63 = 10:33:00

Kategorie D18A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   110 m, 17 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 352 362931 Ugrayová Kristína TKE 9254 C 76 = 10:46:00 neregistro 353 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 354 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 80 = 10:50:00 355 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 82 = 10:52:00 0.40450 356 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 84 = 10:54:00 0.43470 357 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 86 = 10:56:00 0.45700 358 232225 Papugová Katarína LCE 9255 A 88 = 10:58:00 359 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 90 = 11:00:00 0.19950 360 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 92 = 11:02:00 361 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 94 = 11:04:00 362 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 96 = 11:06:00 363 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 98 = 11:08:00 364 2020750 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 100 = 11:10:00 0.38510 365 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 102 = 11:12:00 366 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 104 = 11:14:00 0.05620 367 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 106 = 11:16:00 0.45430 368 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 108 = 11:18:00 369 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 110 = 11:20:00 370 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 112 = 11:22:00 371 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 114 = 11:24:00 372 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 116 = 11:26:00 373 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 118 = 11:28:00 0.06250 374 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 120 = 11:30:00 0.04610 375 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 122 = 11:32:00 376 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 124 = 11:34:00 377 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 A 126 = 11:36:00 378 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 128 = 11:38:00 0.13540 379 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 130 = 11:40:00 380 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 132 = 11:42:00 381 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 134 = 11:44:00 0.02580 382 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 136 = 11:46:00 383 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 138 = 11:48:00 0.29080 384 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 A 140 = 11:50:00 0.29470 385 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 A 142 = 11:52:00 386 886267 Janů Hana KSU 9393 A 144 = 11:54:00 387 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 A 146 = 11:56:00

Kategorie D18B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 47 = 10:17:00 ......................... VAK C 49 = 10:19:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 51 = 10:21:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 53 = 10:23:00 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B 55 = 10:25:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 57 = 10:27:00 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 59 = 10:29:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 61 = 10:31:00 53767 Podešvová Vlasta ADA 9251 B 63 = 10:33:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 65 = 10:35:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 67 = 10:37:00 0.05120 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 69 = 10:39:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 71 = 10:41:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 73 = 10:43:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 75 = 10:45:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 77 = 10:47:00 224892 Straková Zuzana KAM 9250 C 79 = 10:49:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 81 = 10:51:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 83 = 10:53:00

Kategorie D20A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 452 224884 Straková Andrea KAM 9152 R 2 = 09:32:00 0.14490 453 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 454 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 6 = 09:36:00 0.52280 455 995837 Kosová Denisa SRK 9151 R 8 = 09:38:00 0.30870 456 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 10 = 09:40:00 0.82430 457 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 12 = 09:42:00 0.69420 458 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 14 = 09:44:00 459 410785 Valachová Martina LPU 9054 R 16 = 09:46:00 0.76020 460 897388 Mervartová Kristýna ZBM 9160 A 18 = 09:48:00 0.21820 461 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 20 = 09:50:00 0.61710 462 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 A 22 = 09:52:00 0.48750 463 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 24 = 09:54:00 0.69100 464 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 26 = 09:56:00 0.47170 465 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 28 = 09:58:00 466 2011851 Seifertová Magda DKP 9155 A 30 = 10:00:00 467 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 32 = 10:02:00 0.86920 468 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 34 = 10:04:00 0.63940 469 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 36 = 10:06:00 0.84770 470 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 38 = 10:08:00 0.43820 471 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 40 = 10:10:00 0.05480 472 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 42 = 10:12:00 0.23190 473 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 44 = 10:14:00 0.54980 474 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 46 = 10:16:00 475 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 48 = 10:18:00 0.65070 476 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 50 = 10:20:00 477 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 52 = 10:22:00 0.51700 478 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 54 = 10:24:00 0.78220 479 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 56 = 10:26:00 0.62530 480 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 58 = 10:28:00 0.81460

Kategorie D20B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 10:06:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 38 = 10:08:00 0.42380 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 40 = 10:10:00 0.08960 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 42 = 10:12:00 0.50250 307263 Petrvalská Olívia TKE 9155 C 44 = 10:14:00 neregistro

Kategorie D21A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   165 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 53 = 10:23:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 55 = 10:25:00 0.44430 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 57 = 10:27:00 0.48400 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 59 = 10:29:00 0.55940 9235 Juračková Jana LPU 8653 C 61 = 10:31:00 0.77230 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 63 = 10:33:00 0.69620 52647 Ulahelová Jana LTU 8451 C 65 = 10:35:00 0.66460 4212 Kašková Barbora CHA 8050 C 67 = 10:37:00 0.76780 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 69 = 10:39:00 0.73990 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 71 = 10:41:00 0.72850 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 73 = 10:43:00 0.79510 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 75 = 10:45:00 0.32520 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 R 77 = 10:47:00 0.80990 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 C 79 = 10:49:00 0.51690 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 81 = 10:51:00 0.61690 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 83 = 10:53:00 0.70760 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 85 = 10:55:00 0.77600 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 87 = 10:57:00 0.61200 9236 Juračková Kateřina CHT 8353 C 89 = 10:59:00 0.65930 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 91 = 11:01:00 0.70210 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 R 93 = 11:03:00 0.72530 8114 Neradová Alena LIT 8551 C 95 = 11:05:00 0.67350 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 97 = 11:07:00 0.70610 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 99 = 11:09:00 0.59860 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 101 = 11:11:00 0.68290 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 103 = 11:13:00 0.69660 ? Otrubová Ivona PLU 7677 C 105 = 11:15:00 0.15660 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 107 = 11:17:00 0.81390 53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 109 = 11:19:00 0.53810 1985526 Beržinská Soňa ZBM 8553 C 111 = 11:21:00 0.66900 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 R 113 = 11:23:00 0.67850 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 115 = 11:25:00 0.66130 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 R 117 = 11:27:00 0.80070 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 119 = 11:29:00 0.70680 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 121 = 11:31:00 0.55020 52941 Weissová Lucie SCP 8952 C 123 = 11:33:00 0.69960 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 125 = 11:35:00 0.61320 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 127 = 11:37:00 0.73880 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 129 = 11:39:00 0.61030 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 131 = 11:41:00 0.58190 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 133 = 11:43:00 0.75220 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 135 = 11:45:00 0.16250

Kategorie D21B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 66 = 10:36:00 0.37600 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 68 = 10:38:00 0.33420 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 70 = 10:40:00 0.19100 53208 Bravená Martina VBM 8751 C 72 = 10:42:00 0.12510 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 74 = 10:44:00 0.67250 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 76 = 10:46:00 0.51020 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 78 = 10:48:00 0.50040 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 80 = 10:50:00 0.52510 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 82 = 10:52:00 0.07310 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 84 = 10:54:00 neregistro 416578 Maslenová Zuzana FBA 8452 C 86 = 10:56:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 88 = 10:58:00 0.39980 886266 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 90 = 11:00:00 0.45750 301331 Bajcarová Pavla ZBM 8761 C 92 = 11:02:00 0.21320 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 94 = 11:04:00 0.46800

Kategorie D21C

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 ......................... VAK C 3 = 09:33:00 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 5 = 09:35:00 0.16480 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 7 = 09:37:00 0.38980 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 9 = 09:39:00 0.76850 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 11 = 09:41:00 0.15590 53814 Vlachová Alena VOV 7850 C 13 = 09:43:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 15 = 09:45:00 0.06630 2020744 Růžičková Jana KSU 7797 C 17 = 09:47:00 0.00330

Kategorie D21E

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 23 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
111 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 0 = 09:30:00 0.90130 112 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 2 = 09:32:00 0.85710 113 515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 4 = 09:34:00 0.74260 114 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 6 = 09:36:00 0.86530 115 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 8 = 09:38:00 0.89020 116 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 10 = 09:40:00 0.85020 117 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 12 = 09:42:00 0.86660 118 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 14 = 09:44:00 0.87690 119 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 16 = 09:46:00 0.80660 120 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 18 = 09:48:00 0.86810 121 307377 Macinská Jana TKE 8651 C 20 = 09:50:00 neregistro 122 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 22 = 09:52:00 0.90950 123 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 24 = 09:54:00 0.73610 124 920656 Labašová Katarína ASU 8351 E 26 = 09:56:00 0.91360 125 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 28 = 09:58:00 0.84330 126 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 30 = 10:00:00 0.58810 127 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 32 = 10:02:00 0.85870 128 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 129 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 36 = 10:06:00 0.91650 130 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 38 = 10:08:00 0.91510 131 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 40 = 10:10:00 0.91370 132 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 42 = 10:12:00 0.95460 133 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 44 = 10:14:00 0.88060 134 897345 Bochenková Ivana DKP 8950 E 46 = 10:16:00 0.92240 135 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 48 = 10:18:00 0.73580 136 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 50 = 10:20:00 0.95560 137 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 52 = 10:22:00 0.92170 138 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 54 = 10:24:00 1.00000 139 500266 Brožková Dana SJC 8156 E 56 = 10:26:00 0.97020 140 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 58 = 10:28:00 0.87830

Kategorie D35B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   125 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 36 = 10:06:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 38 = 10:08:00 7911 Novotná Markéta VSP 7051 C 40 = 10:10:00 0.04830 253147 Paroulková Iva LLI 7151 C 42 = 10:12:00 0.04900 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 44 = 10:14:00 0.49460 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 46 = 10:16:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 48 = 10:18:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 50 = 10:20:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 52 = 10:22:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 54 = 10:24:00 0.16650 51992 Marečková Kateřina OSN 7558 C 56 = 10:26:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 58 = 10:28:00

Kategorie D40B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 73 = 10:43:00 ......................... VAK C 75 = 10:45:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 77 = 10:47:00 49368 Janotová Dobra SBK 5661 C 79 = 10:49:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 81 = 10:51:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 83 = 10:53:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 85 = 10:55:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 87 = 10:57:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 89 = 10:59:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 91 = 11:01:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 93 = 11:03:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 95 = 11:05:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 97 = 11:07:00 246852 Holubcová Marcela EZL 6251 C 99 = 11:09:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 101 = 11:11:00 0.01660 416733 Papugová Elena TKE 6552 C 103 = 11:13:00 neregistro 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 105 = 11:15:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 107 = 11:17:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 109 = 11:19:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 111 = 11:21:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 113 = 11:23:00 0.11680 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 115 = 11:25:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 117 = 11:27:00 920695 Barcíková Renáta ASU 6751 C 119 = 11:29:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 121 = 11:31:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 123 = 11:33:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 125 = 11:35:00 0.03990 416825 Šmelíková Hana RBA 6951 C 127 = 11:37:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 129 = 11:39:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 131 = 11:41:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 133 = 11:43:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 135 = 11:45:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 137 = 11:47:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 139 = 11:49:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 141 = 11:51:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 143 = 11:53:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 145 = 11:55:00

Kategorie D45B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   100 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 10:21:00 ......................... VAK C 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 55 = 10:25:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 57 = 10:27:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 59 = 10:29:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 61 = 10:31:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 63 = 10:33:00 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 65 = 10:35:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 67 = 10:37:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 69 = 10:39:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 71 = 10:41:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 73 = 10:43:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 75 = 10:45:00 ......................... VAK C 77 = 10:47:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 79 = 10:49:00 0.03120 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 81 = 10:51:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 83 = 10:53:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 85 = 10:55:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 87 = 10:57:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 89 = 10:59:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 91 = 11:01:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 93 = 11:03:00 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 95 = 11:05:00 416531 Mušinská Eva TKE 6451 C 97 = 11:07:00 neregistro 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 99 = 11:09:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 101 = 11:11:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 103 = 11:13:00 9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 105 = 11:15:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 107 = 11:17:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 109 = 11:19:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 111 = 11:21:00

Kategorie D50B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    80 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:01:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 33 = 10:03:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 35 = 10:05:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 37 = 10:07:00 46287 Pijáková Eva SPE C 39 = 10:09:00 301392 Rajnošková Marie ASU 6093 C 41 = 10:11:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 43 = 10:13:00 53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 45 = 10:15:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 47 = 10:17:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 49 = 10:19:00

Kategorie D55B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 48 = 10:18:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 50 = 10:20:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 52 = 10:22:00

Kategorie D60B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 09:49:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 21 = 09:51:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 23 = 09:53:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 25 = 09:55:00

Kategorie D65B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 29 = 09:59:00

Kategorie H10C

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    80 m,  6 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 ......................... VAK C 3 = 09:33:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 5 = 09:35:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 7 = 09:37:00 ? Podmolík Jonáš TZL 0001 C 9 = 09:39:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 11 = 09:41:00 426312 Holubec Václav EZL 0114 C 13 = 09:43:00 ? Goláň Tomáš TZL 9802 C 15 = 09:45:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 C 17 = 09:47:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 19 = 09:49:00 neregistro ? Chovanec Václav TZL 0201 C 21 = 09:51:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 23 = 09:53:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 C 25 = 09:55:00 ? Kovařík Ondřej TZL 0049 C 27 = 09:57:00 neregistro 218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 29 = 09:59:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 31 = 10:01:00 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 33 = 10:03:00 51203 Melichar Petr LLI 0001 C 35 = 10:05:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 37 = 10:07:00 232029 Mareček Šimon OSN 0202 C 39 = 10:09:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 41 = 10:11:00

Kategorie H12B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    80 m,  9 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 ? Borýsek Daniel TZL 9903 C 36 = 10:06:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 38 = 10:08:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 40 = 10:10:00 ? Šiška Petr TZL 9801 B 42 = 10:12:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 44 = 10:14:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 C 46 = 10:16:00 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 48 = 10:18:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 50 = 10:20:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 52 = 10:22:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 54 = 10:24:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 C 56 = 10:26:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 58 = 10:28:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 60 = 10:30:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 62 = 10:32:00 339553 Soška Marek ZBM 9807 B 64 = 10:34:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 66 = 10:36:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 C 68 = 10:38:00 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 C 70 = 10:40:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 C 72 = 10:42:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 C 74 = 10:44:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 76 = 10:46:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 78 = 10:48:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 80 = 10:50:00 0.06540

Kategorie H14B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   115 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 67 = 10:37:00 ......................... VAK C 69 = 10:39:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 71 = 10:41:00 436960 Fürst Matouš LLI 9603 C 73 = 10:43:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 75 = 10:45:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 C 77 = 10:47:00 246845 Holubec Jakub EZL 9609 C 79 = 10:49:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 81 = 10:51:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 83 = 10:53:00 0.02980 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 85 = 10:55:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 87 = 10:57:00 970328 Palzer Vít OOP 9701 B 89 = 10:59:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 91 = 11:01:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 93 = 11:03:00 410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 95 = 11:05:00 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 97 = 11:07:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 99 = 11:09:00

Kategorie H16A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   150 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 ......................... VAK C 61 = 10:31:00 202 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 63 = 10:33:00 203 2012280 Hraboš Matej RBA 9501 C 65 = 10:35:00 204 ......................... VAK C 67 = 10:37:00 205 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 69 = 10:39:00 206 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 71 = 10:41:00 207 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 73 = 10:43:00 208 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 75 = 10:45:00 209 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 77 = 10:47:00 210 920700 Minář Marek ASU 9444 A 79 = 10:49:00 211 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 81 = 10:51:00 212 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 83 = 10:53:00 213 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 A 85 = 10:55:00 214 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 87 = 10:57:00 215 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 89 = 10:59:00 216 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 91 = 11:01:00 217 515487 Grundmann Jan LTU 9401 A 93 = 11:03:00 218 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 95 = 11:05:00 219 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 97 = 11:07:00 220 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 99 = 11:09:00 221 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 101 = 11:11:00 222 330693 Málek Jan PZR 9505 A 103 = 11:13:00 223 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 105 = 11:15:00 224 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 107 = 11:17:00 225 230664 Jašek Otakar ZBM 9422 A 109 = 11:19:00 226 49384 Ostruszka David TRI 9502 A 111 = 11:21:00 227 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 113 = 11:23:00 228 330655 Láznička Jan TZL 9405 A 115 = 11:25:00 229 232254 Hruška Jakub ZBM 9515 A 117 = 11:27:00 230 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 119 = 11:29:00 231 411609 Horák Patrik TUV 9501 A 121 = 11:31:00 0.13520 232 897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 123 = 11:33:00

Kategorie H16B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   115 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 09:41:00 ......................... VAK C 13 = 09:43:00 416009 Zamazal Tomáš TAP 9501 C 15 = 09:45:00 426345 Skyva Pavel ASU 9548 B 17 = 09:47:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 19 = 09:49:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 21 = 09:51:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 23 = 09:53:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 25 = 09:55:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 27 = 09:57:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 29 = 09:59:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 31 = 10:01:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 33 = 10:03:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 35 = 10:05:00 515466 Hlaváček Martin TAP 9401 C 37 = 10:07:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 39 = 10:09:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 41 = 10:11:00

Kategorie H18A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   130 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
302 ......................... VAK C 11 = 09:41:00 303 515103 Franko David ASU 9347 B 13 = 09:43:00 304 ......................... VAK C 15 = 09:45:00 305 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 17 = 09:47:00 306 49604 Provázek Jiří SHK 9302 A 19 = 09:49:00 307 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 21 = 09:51:00 308 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 23 = 09:53:00 0.38220 309 887626 Kolovský František LPM 9202 A 25 = 09:55:00 0.16110 310 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 27 = 09:57:00 311 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 29 = 09:59:00 312 207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 31 = 10:01:00 313 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 33 = 10:03:00 0.20180 314 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 35 = 10:05:00 0.06420 315 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 37 = 10:07:00 0.34780 316 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 39 = 10:09:00 0.09770 317 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 41 = 10:11:00 0.07760 318 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 43 = 10:13:00 319 ......................... VAK C 45 = 10:15:00 320 1007546 Skyva Petr STE 9307 A 47 = 10:17:00 321 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 49 = 10:19:00 0.05980 322 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 51 = 10:21:00 0.47510 323 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 53 = 10:23:00 0.11450 324 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 55 = 10:25:00 325 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 57 = 10:27:00 326 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 59 = 10:29:00 0.14180 327 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 61 = 10:31:00 328 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 63 = 10:33:00 0.25930 329 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 65 = 10:35:00 0.24620 330 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 67 = 10:37:00 0.07270 331 8454 Krejčí Jaroslav BOR 9300 A 69 = 10:39:00 0.22970 332 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 71 = 10:41:00 333 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 73 = 10:43:00 0.12780 334 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 75 = 10:45:00 335 8456 Lomič Šimon BOR 9303 A 77 = 10:47:00 0.00950 336 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 79 = 10:49:00 337 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 81 = 10:51:00 0.10940 338 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 83 = 10:53:00 0.20280 339 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 85 = 10:55:00 0.41840 340 8080 Zakouřil Vít TUR 9301 A 87 = 10:57:00 0.19470 341 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 89 = 10:59:00 0.44920 342 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 91 = 11:01:00 0.21300 343 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 93 = 11:03:00

Kategorie H18B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 86 = 10:56:00 ......................... VAK C 88 = 10:58:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 90 = 11:00:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 92 = 11:02:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 94 = 11:04:00 0.38460 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 96 = 11:06:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 98 = 11:08:00 0.12220 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 B 100 = 11:10:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 102 = 11:12:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 104 = 11:14:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 B 106 = 11:16:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 108 = 11:18:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 110 = 11:20:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 112 = 11:22:00 0.08120

Kategorie H20A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   190 m, 28 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
403 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 404 886720 Papuga Miroslav LCE 9002 B 62 = 10:32:00 0.13520 405 2008503 Mižúr Peter FBA 9101 C 64 = 10:34:00 406 515413 Cruse Franz GE2 C 66 = 10:36:00 407 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 408 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 70 = 10:40:00 0.74980 409 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 72 = 10:42:00 0.53240 410 502088 Landovský Tomáš PGP 9103 A 74 = 10:44:00 0.74760 411 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 76 = 10:46:00 0.83060 412 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 78 = 10:48:00 0.47410 413 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 80 = 10:50:00 0.56400 414 53660 Nešpor Václav KAM 9103 R 82 = 10:52:00 0.31670 415 515113 Procházka Pavel PGP 9002 R 84 = 10:54:00 0.82180 416 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 86 = 10:56:00 0.11750 417 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 88 = 10:58:00 0.63670 418 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 90 = 11:00:00 0.27570 419 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 92 = 11:02:00 0.72470 420 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 R 94 = 11:04:00 0.16410 421 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 A 96 = 11:06:00 0.47520 422 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 98 = 11:08:00 0.17720 423 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 100 = 11:10:00 0.73610 424 515162 Procházka David LPU 9113 R 102 = 11:12:00 0.69820 425 920663 Melecký Martin AOP 9001 A 104 = 11:14:00 0.76040 426 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 106 = 11:16:00 0.20030 427 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 108 = 11:18:00 0.28770 428 887934 Nečas Jiří TZL 9101 A 110 = 11:20:00 0.45590 429 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 112 = 11:22:00 0.79220 430 416840 Picek Jan TJN 9101 A 114 = 11:24:00 0.64970 431 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 116 = 11:26:00 0.78460 432 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 118 = 11:28:00 0.11920 433 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 120 = 11:30:00 0.68690 434 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 122 = 11:32:00 0.33690 435 515166 Nožka Radek LPU 9005 A 124 = 11:34:00 0.28030 436 995865 Exner Jan STH 9001 A 126 = 11:36:00 0.22870 437 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 128 = 11:38:00 0.90120 438 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 130 = 11:40:00 0.64550 439 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 132 = 11:42:00 0.78460

Kategorie H20B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   170 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B 3 = 09:33:00 0.05010 4671 Tesař Jan VRB 9000 B 5 = 09:35:00 0.30100 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 7 = 09:37:00 0.10310 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 9 = 09:39:00 0.51100

Kategorie H21A

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   205 m, 29 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 2 = 09:32:00 0.70190 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 4 = 09:34:00 0.79140 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 6 = 09:36:00 0.71410 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 8 = 09:38:00 0.77440 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 10 = 09:40:00 0.74980 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 12 = 09:42:00 0.77210 920696 Janda Martin DOB 8002 C 14 = 09:44:00 0.74890 7767 Novák Daniel BOR 8702 C 16 = 09:46:00 0.70320 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 18 = 09:48:00 0.67060 515193 Henek Michal RBK 8605 C 20 = 09:50:00 0.71970 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 22 = 09:52:00 0.73320 8304 Škoda Jakub VLI 8800 C 24 = 09:54:00 0.71750 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 26 = 09:56:00 0.81190 232006 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 28 = 09:58:00 0.76290 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 30 = 10:00:00 0.71840 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 32 = 10:02:00 0.83010 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 34 = 10:04:00 0.20210 9693 Novák Jiří NPA 7502 C 36 = 10:06:00 0.80390 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 38 = 10:08:00 0.81020 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 40 = 10:10:00 0.75110 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 42 = 10:12:00 0.67450 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 44 = 10:14:00 0.72410 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 46 = 10:16:00 0.79490 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 48 = 10:18:00 0.72970 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 50 = 10:20:00 0.78890 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 52 = 10:22:00 0.68320 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 54 = 10:24:00 0.70240 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 56 = 10:26:00 0.66830 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 58 = 10:28:00 0.70650 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 60 = 10:30:00 0.71660 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 62 = 10:32:00 0.78440 515441 Laciga Radek PGP 8202 C 64 = 10:34:00 0.76940 52511 Jašek Petr STE 7601 C 66 = 10:36:00 0.68920 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 68 = 10:38:00 0.72870 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 C 70 = 10:40:00 0.76670 52965 Rajnošek Matěj VBM 8800 R 72 = 10:42:00 0.78210 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 74 = 10:44:00 0.76830 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 76 = 10:46:00 0.73550 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 78 = 10:48:00 0.71070 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 80 = 10:50:00 0.67760 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 82 = 10:52:00 0.66780 51932 Klech Richard VRB 7201 C 84 = 10:54:00 0.73950 9694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 86 = 10:56:00 0.71740 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 88 = 10:58:00 0.75140 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 90 = 11:00:00 0.69070 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 92 = 11:02:00 0.69120 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 94 = 11:04:00 0.79680 515015 Janeček Oldřich MFP 8200 C 96 = 11:06:00 0.75790 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 98 = 11:08:00 0.75580 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 100 = 11:10:00 0.73750 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 102 = 11:12:00 0.81330 52432 Axman Karel STE 8303 C 104 = 11:14:00 0.73260 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 106 = 11:16:00 0.66800 52463 Štrajt Michal TBM 8903 R 108 = 11:18:00 0.71880 4352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 110 = 11:20:00 0.58940 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 112 = 11:22:00 0.78040 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 114 = 11:24:00 0.75200 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 116 = 11:26:00 0.73200 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 118 = 11:28:00 0.69920 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 120 = 11:30:00 0.78390 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 122 = 11:32:00 0.74730 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 124 = 11:34:00 0.70080 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 126 = 11:36:00 0.76780 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 128 = 11:38:00 0.72000 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 130 = 11:40:00 0.78110 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 132 = 11:42:00 0.81520 53376 Horyna Roman VIC 7602 C 134 = 11:44:00 0.60670 9698 Antoš Filip NPA 8001 C 136 = 11:46:00 0.78710 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 138 = 11:48:00 0.80060 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 140 = 11:50:00 0.79330 52510 Janků Marek STE 7102 C 142 = 11:52:00 0.77300 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 144 = 11:54:00 0.80270 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 146 = 11:56:00 0.81550

Kategorie H21B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   165 m, 25 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:05:00 ......................... VAK C 37 = 10:07:00 ......................... VAK C 39 = 10:09:00 416752 Hrnčiar Dušan ZBM 7703 C 41 = 10:11:00 0.25970 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 43 = 10:13:00 0.47280 301551 Holík Mario SKM 7702 C 45 = 10:15:00 0.28960 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 47 = 10:17:00 0.08860 52855 Černohous Jan JPV 8335 C 49 = 10:19:00 0.62890 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 51 = 10:21:00 0.65940 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 53 = 10:23:00 0.09360 9705 Prášil Ondřej NPA 8402 C 55 = 10:25:00 0.27140 232004 Bukovac Dušan ZBM 7503 C 57 = 10:27:00 0.05990 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 59 = 10:29:00 0.36070 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 61 = 10:31:00 0.66960 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 63 = 10:33:00 0.54620 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 65 = 10:35:00 0.51930 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 67 = 10:37:00 0.61490 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 69 = 10:39:00 0.61150 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 71 = 10:41:00 0.63810 53485 Čech Viktor VBM 8001 C 73 = 10:43:00 0.03540 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 75 = 10:45:00 0.58790 330675 Procházka Josef KON 7219 C 77 = 10:47:00 0.26010 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 79 = 10:49:00 0.06920 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 81 = 10:51:00 0.64860 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 83 = 10:53:00 0.58060 53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 85 = 10:55:00 0.38730 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 87 = 10:57:00 0.64180 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 89 = 10:59:00 0.22130 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 91 = 11:01:00 0.24090 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 93 = 11:03:00 0.64280 52858 Kokojan David JPV 8535 C 95 = 11:05:00 0.58020 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 97 = 11:07:00 0.64080 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 99 = 11:09:00 0.62940 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 101 = 11:11:00 0.65360 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 103 = 11:13:00 0.54520 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 105 = 11:15:00 0.51080 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 107 = 11:17:00 0.62010 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 109 = 11:19:00 0.65150 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 111 = 11:21:00 0.50370 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 113 = 11:23:00 0.51280 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 115 = 11:25:00 0.39400 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 117 = 11:27:00 0.59920 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 119 = 11:29:00 0.55030 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 121 = 11:31:00 0.65240 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 123 = 11:33:00 0.49970 999666 König Lukáš ZBM 8001 C 125 = 11:35:00 0.42790 52939 Stoszek Jakub LOV 8300 C 127 = 11:37:00 0.44080 352303 Slivečka Jan VOV 8901 C 129 = 11:39:00 0.44690 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 131 = 11:41:00 0.66320 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 133 = 11:43:00 0.48600 520540 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 135 = 11:45:00 0.63470 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 137 = 11:47:00 0.59460 4351 Svoboda Petr SHK 8508 C 139 = 11:49:00 0.48610 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 141 = 11:51:00 0.62820 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 143 = 11:53:00 0.33590 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 145 = 11:55:00 0.60630 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 147 = 11:57:00 0.59130

Kategorie H21C

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 52545 Strachota Michal TJN 8300 C 6 = 09:36:00 0.07850 49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 8 = 09:38:00 ? Macka Radek LCE 8110 C 10 = 09:40:00 neregistro 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 12 = 09:42:00 0.28190 52744 Špičák František CEL 5628 C 14 = 09:44:00 0.22280 9847 Havlas Jan SHK 8908 C 16 = 09:46:00 0.12080 515175 Aleš David ASU 7517 C 18 = 09:48:00 0.39710 52948 Fojtík Jan LOV 8701 C 20 = 09:50:00 0.24550 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 22 = 09:52:00 0.23130 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 24 = 09:54:00 0.47230 301233 Velička Jan VRB 8504 C 26 = 09:56:00

Kategorie H21E

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   230 m, 29 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 60 = 10:30:00 0.82160 2 800320 Oma Jakub TUR 8002 R 62 = 10:32:00 0.85620 3 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 64 = 10:34:00 0.85900 4 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 66 = 10:36:00 0.82150 5 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 68 = 10:38:00 0.92520 6 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 70 = 10:40:00 0.88340 7 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 72 = 10:42:00 0.87080 8 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 74 = 10:44:00 0.84490 9 920674 Besta Michal AOP 7601 R 76 = 10:46:00 0.82740 10 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 78 = 10:48:00 0.84510 11 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 80 = 10:50:00 0.88160 12 53759 Váňa Martin TUR 8401 R 82 = 10:52:00 0.83670 13 995798 Pospíšil Vít SCP 6800 E 84 = 10:54:00 0.89940 14 7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 86 = 10:56:00 0.86180 15 1008172 Hepner David SHK 7601 E 88 = 10:58:00 0.93910 16 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 90 = 11:00:00 0.86930 17 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 92 = 11:02:00 0.90840 18 51513 Malý Ondřej TBM 8911 R 94 = 11:04:00 0.83880 19 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 96 = 11:06:00 0.91080 20 886514 Henych Martin SJC 8601 R 98 = 11:08:00 0.86960 21 8277 Janata Martin DKP 8306 E 100 = 11:10:00 0.90020 22 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 102 = 11:12:00 0.88270 23 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 104 = 11:14:00 0.82300 24 995852 Hanslian David LCE 7835 R 106 = 11:16:00 0.86850 25 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 108 = 11:18:00 0.92950 26 52555 Král Václav SSU 8243 R 110 = 11:20:00 0.82800 27 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 112 = 11:22:00 0.85430 28 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 114 = 11:24:00 0.84170 29 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 116 = 11:26:00 0.85990 30 8020 Baier Martin TUR 7603 R 118 = 11:28:00 0.87460 31 533301 Dávidík Marian BBA 7713 C 120 = 11:30:00 32 ......................... VAK C 122 = 11:32:00 33 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 124 = 11:34:00 0.95710 34 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 126 = 11:36:00 0.95690 35 533302 Barták Lukáš BBA 8301 C 128 = 11:38:00 36 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 130 = 11:40:00 0.98110 37 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 132 = 11:42:00 0.88720 38 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 134 = 11:44:00 0.65970 39 533306 Krajčík Michal TKE 8704 C 136 = 11:46:00 neregistro 40 515420 Losman Petr PHK 7901 E 138 = 11:48:00 0.99310 41 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 140 = 11:50:00 0.88570 42 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 142 = 11:52:00 0.95770 43 53769 Fodor Petr TUR 8103 E 144 = 11:54:00 0.95330 44 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 146 = 11:56:00 0.94630 45 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 148 = 11:58:00 0.88690

Kategorie H35B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   150 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 60 = 10:30:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 66 = 10:36:00 0.15270 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 68 = 10:38:00 0.59490 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 70 = 10:40:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 72 = 10:42:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 74 = 10:44:00 0.12860 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 76 = 10:46:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 78 = 10:48:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 80 = 10:50:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 82 = 10:52:00 0.21720 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 84 = 10:54:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 86 = 10:56:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 88 = 10:58:00 0.05320 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 90 = 11:00:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 92 = 11:02:00 0.61810 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 94 = 11:04:00 53269 Hájek Ondřej TBM 7511 C 96 = 11:06:00 0.24750 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 98 = 11:08:00 0.75300 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 100 = 11:10:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 102 = 11:12:00

Kategorie H40B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   155 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 2 = 09:32:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 4 = 09:34:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 6 = 09:36:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 8 = 09:38:00 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C 10 = 09:40:00 8917 Wallner Jozef BBA 6812 C 12 = 09:42:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 14 = 09:44:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 16 = 09:46:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 18 = 09:48:00 0.34590 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 20 = 09:50:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 22 = 09:52:00 301553 Horčička Petr UOL 7007 C 24 = 09:54:00 51991 Mareček Petr CHT 6901 C 26 = 09:56:00 0.17940 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 28 = 09:58:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 30 = 10:00:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 32 = 10:02:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 34 = 10:04:00 0.04060 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 36 = 10:06:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 38 = 10:08:00 0.09210 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 40 = 10:10:00 406918 Hierweg Karol BBA 5801 C 42 = 10:12:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 44 = 10:14:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 46 = 10:16:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 48 = 10:18:00 920651 Pollák Jozef TKE 6001 C 50 = 10:20:00 neregistro 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 52 = 10:22:00 920690 Barcík Peter ASU 6612 C 54 = 10:24:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 56 = 10:26:00 0.15360 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 58 = 10:28:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 60 = 10:30:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 62 = 10:32:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 64 = 10:34:00 8485 Karvánek Petr BOR 6600 C 66 = 10:36:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 68 = 10:38:00 8814 Říman Petr HAV 6709 C 70 = 10:40:00 406904 Kuna Daniel BBA 6001 C 72 = 10:42:00

Kategorie H45B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   135 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 3 = 09:33:00 0.21220 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 5 = 09:35:00 52963 Rajnošek Zdeněk ASU 6345 C 7 = 09:37:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 9 = 09:39:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 11 = 09:41:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 13 = 09:43:00 0.65330 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 15 = 09:45:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 17 = 09:47:00 0.05590 500259 Mikšík Pavel RAD 6501 C 19 = 09:49:00 neregistro 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 21 = 09:51:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 23 = 09:53:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 25 = 09:55:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 27 = 09:57:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 29 = 09:59:00 0.12390 232860 Záveský Richard CET 6301 C 31 = 10:01:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 33 = 10:03:00 0.16090 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 35 = 10:05:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 37 = 10:07:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 39 = 10:09:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 41 = 10:11:00 307290 Papuga František TKE 6302 C 43 = 10:13:00 neregistro 9124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 45 = 10:15:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 47 = 10:17:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 49 = 10:19:00 0.31540 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 51 = 10:21:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 53 = 10:23:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 55 = 10:25:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 57 = 10:27:00 416079 Kavan Luboš SKM 6301 C 59 = 10:29:00 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 61 = 10:31:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 63 = 10:33:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 65 = 10:35:00 52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 67 = 10:37:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 69 = 10:39:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 71 = 10:41:00

Kategorie H50B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   140 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 219148 Piják Jaroslav SPE C 3 = 09:33:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 5 = 09:35:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 7 = 09:37:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 9 = 09:39:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 11 = 09:41:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 13 = 09:43:00 52531 Albert František STE 5804 C 15 = 09:45:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 17 = 09:47:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 19 = 09:49:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 21 = 09:51:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 23 = 09:53:00 0.36110 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 25 = 09:55:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 27 = 09:57:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 29 = 09:59:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 31 = 10:01:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 33 = 10:03:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 35 = 10:05:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 37 = 10:07:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 39 = 10:09:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 41 = 10:11:00 ? Živěla Aleš LOL 5703 C 43 = 10:13:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 45 = 10:15:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 47 = 10:17:00 53268 Cigoš Petr TBM 5602 C 49 = 10:19:00

Kategorie H55B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   115 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 62 = 10:32:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 64 = 10:34:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 66 = 10:36:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 68 = 10:38:00 336118 Manfred Hickethier GE1 5201 C 70 = 10:40:00 46286 Piják Vladislav SPE C 72 = 10:42:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 74 = 10:44:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 76 = 10:46:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 78 = 10:48:00 410369 Komínek Jiří TBM 4639 C 80 = 10:50:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 82 = 10:52:00

Kategorie H60B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 54 = 10:24:00 ......................... VAK C 56 = 10:26:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 58 = 10:28:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 60 = 10:30:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 62 = 10:32:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 64 = 10:34:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 66 = 10:36:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 68 = 10:38:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 70 = 10:40:00 0.02260 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 72 = 10:42:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 74 = 10:44:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 76 = 10:46:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 78 = 10:48:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 80 = 10:50:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 82 = 10:52:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 84 = 10:54:00

Kategorie H65B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 3 = 09:33:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 5 = 09:35:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 7 = 09:37:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 9 = 09:39:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 11 = 09:41:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 13 = 09:43:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 15 = 09:45:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 17 = 09:47:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 19 = 09:49:00 8324 Zakouřil Václav TUV 4301 C 21 = 09:51:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 23 = 09:53:00

Kategorie H70B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 09:40:00 53886 Novotný Jindra EZL 3704 C 12 = 09:42:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 14 = 09:44:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 16 = 09:46:00 53900 Kusák Stanislav EZL 3501 C 18 = 09:48:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 20 = 09:50:00

Kategorie H75B

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 26 = 09:56:00 52026 Šauman Václav LBM 3026 C 28 = 09:58:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 30 = 10:00:00

Kategorie P3

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   115 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 51197 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 4 = 09:34:00 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 8 = 09:38:00 ......................... VAK C 10 = 09:40:00 49513 Lučanová Marie AZL 4959 C 12 = 09:42:00 442883 Tardík Jakub STE C 14 = 09:44:00 neregistro ......................... VAK C 16 = 09:46:00 845424 Nováková Jana ZBM 8454 C 18 = 09:48:00 0.00200 ......................... VAK C 20 = 09:50:00 361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 22 = 09:52:00 51305 Pěčková Monika SKM C 24 = 09:54:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 09:56:00 52986 Kočí Jana LOV 8850 C 28 = 09:58:00 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 30 = 10:00:00 0.94820 ......................... VAK C 32 = 10:02:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 34 = 10:04:00 49592 Palasová Michaela AZL 7474 C 36 = 10:06:00 232323 Pietraszek Martin XOP C 38 = 10:08:00 neregistro 416168 Valík Adam AOP 0301 C 40 = 10:10:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 42 = 10:12:00 ......................... VAK C 44 = 10:14:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 46 = 10:16:00 neregistro ......................... VAK C 48 = 10:18:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 50 = 10:20:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 52 = 10:22:00 253133 Štičková Eva LLI 6051 C 54 = 10:24:00 49895 Lučan Vladimír AZL 4406 C 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 60 = 10:30:00 0.26870 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 232008 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 68 = 10:38:00 0.56240 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 72 = 10:42:00 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00

Kategorie T6

16.05.2010 2. závod Gigasport českého poháru - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   150 m, 21 kontrol           tištěno 13.05.2010    7:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 53688 Černík Milan KVS 6501 C 6 = 09:36:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 8 = 09:38:00 ......................... VAK C 10 = 09:40:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 12 = 09:42:00 0.01510 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 14 = 09:44:00 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 16 = 09:46:00 425438 Pilz Marcel VIC 6710 C 18 = 09:48:00 ......................... VAK C 20 = 09:50:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 22 = 09:52:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 24 = 09:54:00 ......................... VAK C 26 = 09:56:00 ......................... VAK C 28 = 09:58:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 32 = 10:02:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 34 = 10:04:00 0.06480 ......................... VAK C 36 = 10:06:00