Kategorie D10C

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    45 m,  6 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00 ......................... VAK C 3 = 11:33:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 5 = 11:35:00 ? Nešporová Alžběta TZL 0051 C 7 = 11:37:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 9 = 11:39:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 11 = 11:41:00 ? Macíková Barbora TZL 0053 C 13 = 11:43:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 15 = 11:45:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 17 = 11:47:00 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C 19 = 11:49:00 ......................... VAK C 21 = 11:51:00

Kategorie D12B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:37:00 ......................... VAK C 13 = 11:43:00 ? Šafránková Marie TZL 9954 C 19 = 11:49:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 25 = 11:55:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 31 = 12:01:00 425439 Pilzová Michaela VIC 9954 C 37 = 12:07:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 43 = 12:13:00 416559 Hrabošová Magdaléna RBA 0051 C 49 = 12:19:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 55 = 12:25:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 61 = 12:31:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 67 = 12:37:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 73 = 12:43:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 79 = 12:49:00 ......................... VAK C 85 = 12:55:00

Kategorie D14B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:30:00 4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 5 = 11:35:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 10 = 11:40:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 15 = 11:45:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 20 = 11:50:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 25 = 11:55:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 30 = 12:00:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 35 = 12:05:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 40 = 12:10:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 C 45 = 12:15:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 50 = 12:20:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 55 = 12:25:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 60 = 12:30:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 65 = 12:35:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 70 = 12:40:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 75 = 12:45:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 80 = 12:50:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 85 = 12:55:00 362939 Papugová Andrea TKE 9751 C 90 = 13:00:00 neregistro 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 95 = 13:05:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 100 = 13:10:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 105 = 13:15:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 110 = 13:20:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 115 = 13:25:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 120 = 13:30:00 ......................... VAK C 125 = 13:35:00

Kategorie D16A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   265 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 ......................... VAK C 14 = 11:44:00 252 995864 Tichá Tereza SJH 9452 B 19 = 11:49:00 0.15480 253 219102 Pijáková Barbora SPE C 24 = 11:54:00 254 ......................... VAK C 29 = 11:59:00 255 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 34 = 12:04:00 256 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 39 = 12:09:00 257 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 44 = 12:14:00 258 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 49 = 12:19:00 259 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 54 = 12:24:00 0.19920 260 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 59 = 12:29:00 0.05380 261 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 64 = 12:34:00 262 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 69 = 12:39:00 0.43610 263 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 74 = 12:44:00 264 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 79 = 12:49:00 265 51238 Zakouřilová Štěpánka TUV 9551 A 84 = 12:54:00 266 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 89 = 12:59:00 0.17710 267 253131 Štičková Anna LLI 9651 A 94 = 13:04:00 0.04100 268 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 99 = 13:09:00 269 436949 Haltofová Eva VRB 9499 C 104 = 13:14:00 neregistro 270 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 109 = 13:19:00 271 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 A 114 = 13:24:00 272 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 119 = 13:29:00 0.24140 273 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 124 = 13:34:00 274 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 129 = 13:39:00 0.05110 275 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 134 = 13:44:00 276 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 139 = 13:49:00 0.37320 277 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 144 = 13:54:00

Kategorie D16B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   245 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 11:43:00 ......................... VAK C 18 = 11:48:00 51529 Macečková Veronika KVS 9551 B 23 = 11:53:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 28 = 11:58:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 33 = 12:03:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 38 = 12:08:00 ......................... VAK C 43 = 12:13:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 48 = 12:18:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 53 = 12:23:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 58 = 12:28:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 63 = 12:33:00 232217 Papugová Martina TKE 9551 C 68 = 12:38:00 neregistro 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 73 = 12:43:00 0.02140 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 78 = 12:48:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 83 = 12:53:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 88 = 12:58:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 93 = 13:03:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 98 = 13:08:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 103 = 13:13:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 108 = 13:18:00

Kategorie D18A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   270 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 ......................... VAK C 2 = 11:32:00 352 224892 Straková Zuzana KAM 9250 C 7 = 11:37:00 353 362931 Ugrayová Kristína TKE 9254 C 12 = 11:42:00 neregistro 354 ......................... VAK C 17 = 11:47:00 355 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 22 = 11:52:00 0.13540 356 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 27 = 11:57:00 357 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 32 = 12:02:00 0.06250 358 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 37 = 12:07:00 359 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 42 = 12:12:00 0.45430 360 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 47 = 12:17:00 361 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 52 = 12:22:00 0.05620 362 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 57 = 12:27:00 0.43470 363 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 62 = 12:32:00 0.29080 364 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 67 = 12:37:00 365 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 A 72 = 12:42:00 366 886267 Janů Hana KSU 9393 A 77 = 12:47:00 367 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 82 = 12:52:00 0.02580 368 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 87 = 12:57:00 369 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 92 = 13:02:00 370 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 A 97 = 13:07:00 371 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 102 = 13:12:00 0.04610 372 232225 Papugová Katarína LCE 9255 A 107 = 13:17:00 373 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 112 = 13:22:00 0.40450 374 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 117 = 13:27:00 0.45700 375 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 122 = 13:32:00 376 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 127 = 13:37:00 0.19950 377 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 132 = 13:42:00 378 2020750 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 137 = 13:47:00 0.38510 379 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 142 = 13:52:00 380 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 147 = 13:57:00 381 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 152 = 14:02:00 382 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 157 = 14:07:00 383 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 162 = 14:12:00 384 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 167 = 14:17:00 385 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 A 172 = 14:22:00 0.29470 386 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 177 = 14:27:00 387 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 182 = 14:32:00 388 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 A 187 = 14:37:00

Kategorie D18B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   200 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:37:00 ......................... VAK C 15 = 11:45:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 23 = 11:53:00 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B 31 = 12:01:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 39 = 12:09:00 0.05120 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 47 = 12:17:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 55 = 12:25:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 63 = 12:33:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 71 = 12:41:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 79 = 12:49:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 87 = 12:57:00 53767 Podešvová Vlasta ADA 9251 B 95 = 13:05:00 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 103 = 13:13:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 111 = 13:21:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 119 = 13:29:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 127 = 13:37:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 135 = 13:45:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 143 = 13:53:00

Kategorie D20A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   330 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 ......................... VAK C 13 = 11:43:00 452 224884 Straková Andrea KAM 9152 R 18 = 11:48:00 0.14490 453 ......................... VAK C 23 = 11:53:00 454 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 28 = 11:58:00 0.65070 455 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 33 = 12:03:00 0.43820 456 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 38 = 12:08:00 457 410785 Valachová Martina LPU 9054 R 43 = 12:13:00 0.76020 458 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 48 = 12:18:00 0.47170 459 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 53 = 12:23:00 0.23190 460 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 58 = 12:28:00 0.63940 461 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 63 = 12:33:00 0.62530 462 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 68 = 12:38:00 0.81460 463 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 73 = 12:43:00 0.61710 464 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 78 = 12:48:00 0.51700 465 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 83 = 12:53:00 466 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 88 = 12:58:00 0.84770 467 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 93 = 13:03:00 0.86920 468 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 98 = 13:08:00 469 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 103 = 13:13:00 0.69100 470 995837 Kosová Denisa SRK 9151 R 108 = 13:18:00 0.30870 471 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 113 = 13:23:00 0.52280 472 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 118 = 13:28:00 0.54980 473 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 123 = 13:33:00 0.82430 474 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 128 = 13:38:00 0.05480 475 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 133 = 13:43:00 476 2011851 Seifertová Magda DKP 9155 A 138 = 13:48:00 477 897388 Mervartová Kristýna ZBM 9160 A 143 = 13:53:00 0.21820 478 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 148 = 13:58:00 0.78220 479 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 153 = 14:03:00 0.69420

Kategorie D20B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   300 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 74 = 12:44:00 ......................... VAK C 79 = 12:49:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 84 = 12:54:00 0.42380 307263 Petrvalská Olívia TKE 9155 C 89 = 12:59:00 neregistro 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 94 = 13:04:00 0.08960 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 99 = 13:09:00 0.50250

Kategorie D21A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   370 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:30:00 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 5 = 11:35:00 0.61200 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 C 10 = 11:40:00 0.69310 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 15 = 11:45:00 0.73880 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 20 = 11:50:00 0.61030 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 25 = 11:55:00 0.70680 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 30 = 12:00:00 0.48400 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 R 35 = 12:05:00 0.80070 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 40 = 12:10:00 0.61320 9235 Juračková Jana LPU 8653 C 45 = 12:15:00 0.77230 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 R 50 = 12:20:00 0.67850 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 55 = 12:25:00 0.32520 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 60 = 12:30:00 0.58190 52647 Ulahelová Jana LTU 8451 C 65 = 12:35:00 0.66460 8114 Neradová Alena LIT 8551 C 70 = 12:40:00 0.67350 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 R 75 = 12:45:00 0.72530 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 80 = 12:50:00 0.77600 1985526 Beržinská Soňa ZBM 8553 C 85 = 12:55:00 0.66900 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 90 = 13:00:00 0.72850 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 95 = 13:05:00 0.70760 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 R 100 = 13:10:00 0.80990 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 105 = 13:15:00 0.81390 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 C 110 = 13:20:00 0.51690 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 115 = 13:25:00 0.68290 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 120 = 13:30:00 0.66130 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 125 = 13:35:00 0.70610 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 130 = 13:40:00 0.58810 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 135 = 13:45:00 0.69660 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 140 = 13:50:00 0.59860 53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 145 = 13:55:00 0.53810 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 150 = 14:00:00 0.70210 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 155 = 14:05:00 0.49460 9236 Juračková Kateřina CHT 8353 C 160 = 14:10:00 0.65930 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 165 = 14:15:00 0.73990 4212 Kašková Barbora CHA 8050 C 170 = 14:20:00 0.76780 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 175 = 14:25:00 0.79510 52941 Weissová Lucie SCP 8952 C 180 = 14:30:00 0.69960 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 185 = 14:35:00 0.69620 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 190 = 14:40:00 0.55020 53292 Cigošová Eva TBM 8088 C 195 = 14:45:00 0.47710 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 200 = 14:50:00 0.75220 ......................... VAK C 205 = 14:55:00

Kategorie D21B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   270 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 11:43:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 18 = 11:48:00 0.16250 53252 Vodrážková Kateřina VPM 7995 C 23 = 11:53:00 0.18200 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 28 = 11:58:00 0.46800 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 33 = 12:03:00 0.55940 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 38 = 12:08:00 0.61690 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 43 = 12:13:00 0.39980 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 48 = 12:18:00 0.44430 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 53 = 12:23:00 0.07310 416578 Maslenová Zuzana FBA 8452 C 58 = 12:28:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 63 = 12:33:00 0.33420 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 68 = 12:38:00 0.51020 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 73 = 12:43:00 0.19100 886266 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 78 = 12:48:00 0.45750 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 83 = 12:53:00 0.37600 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 88 = 12:58:00 0.67250

Kategorie D21C

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   300 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 114 = 13:24:00 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 119 = 13:29:00 0.29110 230673 Ruhmland Julia TBM 8778 C 124 = 13:34:00 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 129 = 13:39:00 0.76850 53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 134 = 13:44:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 139 = 13:49:00 0.38980 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 144 = 13:54:00 0.15590 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 149 = 13:59:00 0.06630 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 154 = 14:04:00 0.16480

Kategorie D21E

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení   405 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
111 ......................... VAK C 10 = 11:40:00 112 ......................... VAK C 15 = 11:45:00 113 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 20 = 11:50:00 0.84330 114 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 25 = 11:55:00 0.80660 115 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 30 = 12:00:00 0.85710 116 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 35 = 12:05:00 0.85020 117 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 40 = 12:10:00 0.86530 118 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 45 = 12:15:00 0.86660 119 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 50 = 12:20:00 0.73610 120 920656 Labašová Katarína ASU 8351 E 55 = 12:25:00 0.91360 121 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 60 = 12:30:00 0.87830 122 897345 Bochenková Ivana DKP 8950 E 65 = 12:35:00 0.92240 123 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 70 = 12:40:00 0.73580 124 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 75 = 12:45:00 0.88060 125 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 80 = 12:50:00 0.91650 126 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 85 = 12:55:00 0.95460 127 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 90 = 13:00:00 1.00000 128 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 95 = 13:05:00 0.95560 129 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 100 = 13:10:00 0.92170 130 500266 Brožková Dana SJC 8156 E 105 = 13:15:00 0.97020 131 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 110 = 13:20:00 0.91510 132 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 115 = 13:25:00 0.91370 133 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 120 = 13:30:00 0.87690 134 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 125 = 13:35:00 0.89020 135 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 130 = 13:40:00 0.86810 136 307377 Macinská Jana TKE 8651 C 135 = 13:45:00 neregistro 137 515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 140 = 13:50:00 0.74260 138 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 145 = 13:55:00 0.90950 139 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 150 = 14:00:00 0.85870 140 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 155 = 14:05:00 0.90130

Kategorie D35B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   270 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 103 = 13:13:00 995833 Paloncý Jana KSU 7878 C 108 = 13:18:00 0.03500 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 113 = 13:23:00 49368 Janotová Dobra SBK 5661 C 118 = 13:28:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 123 = 13:33:00 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 128 = 13:38:00 0.52510 253147 Paroulková Iva LLI 7151 C 133 = 13:43:00 0.04900 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 138 = 13:48:00 0.16650 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 143 = 13:53:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 148 = 13:58:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 153 = 14:03:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 158 = 14:08:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 163 = 14:13:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 168 = 14:18:00 ......................... VAK C 173 = 14:23:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 178 = 14:28:00 7911 Novotná Markéta VSP 7051 C 183 = 14:33:00 0.04830 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 188 = 14:38:00

Kategorie D40B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   240 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:40:00 ......................... VAK C 15 = 11:45:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 20 = 11:50:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 25 = 11:55:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 30 = 12:00:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 35 = 12:05:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 40 = 12:10:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 45 = 12:15:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 50 = 12:20:00 53818 Janásová Jitka SKM 6551 C 55 = 12:25:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 60 = 12:30:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 65 = 12:35:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 70 = 12:40:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 75 = 12:45:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 80 = 12:50:00 0.01660 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 85 = 12:55:00 0.03990 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 90 = 13:00:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 95 = 13:05:00 920695 Barcíková Renáta ASU 6751 C 100 = 13:10:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 105 = 13:15:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 110 = 13:20:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 115 = 13:25:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 120 = 13:30:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 125 = 13:35:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 130 = 13:40:00 416733 Papugová Elena TKE 6552 C 135 = 13:45:00 neregistro 416825 Šmelíková Hana RBA 6951 C 140 = 13:50:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 145 = 13:55:00 0.11680 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 150 = 14:00:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 155 = 14:05:00 ......................... VAK C 160 = 14:10:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 165 = 14:15:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 170 = 14:20:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 175 = 14:25:00

Kategorie D45B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   235 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 11:42:00 ......................... VAK C 17 = 11:47:00 ......................... VAK C 22 = 11:52:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 27 = 11:57:00 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 32 = 12:02:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 37 = 12:07:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 42 = 12:12:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 47 = 12:17:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 52 = 12:22:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 57 = 12:27:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 62 = 12:32:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 67 = 12:37:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 72 = 12:42:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 77 = 12:47:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 82 = 12:52:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 87 = 12:57:00 416531 Mušinská Eva TKE 6451 C 92 = 13:02:00 neregistro 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 97 = 13:07:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 102 = 13:12:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 107 = 13:17:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 112 = 13:22:00 0.03120 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 117 = 13:27:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 122 = 13:32:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 127 = 13:37:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 132 = 13:42:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 137 = 13:47:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 142 = 13:52:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 147 = 13:57:00

Kategorie D50B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   245 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 6 = 11:36:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 11 = 11:41:00 301392 Rajnošková Marie ASU 6093 C 16 = 11:46:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 21 = 11:51:00 53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 26 = 11:56:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 31 = 12:01:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 36 = 12:06:00 46287 Pijáková Eva SPE C 41 = 12:11:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 46 = 12:16:00

Kategorie D55B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   160 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 12:14:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 49 = 12:19:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 54 = 12:24:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 59 = 12:29:00

Kategorie D60B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 12:04:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 39 = 12:09:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 44 = 12:14:00

Kategorie D65B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    65 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:34:00

Kategorie H10C

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    45 m,  6 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 11:57:00 ......................... VAK C 29 = 11:59:00 ? Kovařík Ondřej TZL 0049 C 31 = 12:01:00 neregistro 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 33 = 12:03:00 51203 Melichar Petr LLI 0001 C 35 = 12:05:00 ? Chovanec Václav TZL 0201 C 37 = 12:07:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 39 = 12:09:00 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 41 = 12:11:00 ? Podmolík Jonáš TZL 0001 C 43 = 12:13:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 C 45 = 12:15:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 C 47 = 12:17:00 ? Goláň Tomáš TZL 9802 C 49 = 12:19:00 52200 Dvorský Boris SKM 3324 C 51 = 12:21:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 53 = 12:23:00 neregistro 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 55 = 12:25:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 57 = 12:27:00 218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 59 = 12:29:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 61 = 12:31:00 ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C 63 = 12:33:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 65 = 12:35:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 67 = 12:37:00 ......................... VAK C 69 = 12:39:00

Kategorie H12B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    55 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:33:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 8 = 11:38:00 0.06540 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 C 13 = 11:43:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 18 = 11:48:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 23 = 11:53:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 28 = 11:58:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 33 = 12:03:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 38 = 12:08:00 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 43 = 12:13:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 48 = 12:18:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 53 = 12:23:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 58 = 12:28:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 C 63 = 12:33:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 68 = 12:38:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 73 = 12:43:00 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 C 78 = 12:48:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 83 = 12:53:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 88 = 12:58:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 C 93 = 13:03:00 339553 Soška Marek ZBM 9807 B 98 = 13:08:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 103 = 13:13:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 C 108 = 13:18:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 113 = 13:23:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 118 = 13:28:00

Kategorie H14B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:41:00 ......................... VAK C 16 = 11:46:00 ? Podmolík Josef TZL 9701 C 21 = 11:51:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 C 26 = 11:56:00 ......................... VAK C 31 = 12:01:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 36 = 12:06:00 410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 41 = 12:11:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 46 = 12:16:00 ? Mikel David TZL 9703 B 51 = 12:21:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 56 = 12:26:00 436960 Fürst Matouš LLI 9603 C 61 = 12:31:00 ? Ceniga Jiří TZL 9702 C 66 = 12:36:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 71 = 12:41:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 76 = 12:46:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 81 = 12:51:00 970328 Palzer Vít OOP 9701 B 86 = 12:56:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 91 = 13:01:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 96 = 13:06:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 101 = 13:11:00 0.02980 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 106 = 13:16:00

Kategorie H16A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   365 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 ......................... VAK C 10 = 11:40:00 202 2012280 Hraboš Matej RBA 9501 C 15 = 11:45:00 203 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 20 = 11:50:00 204 ......................... VAK C 25 = 11:55:00 205 ......................... VAK C 30 = 12:00:00 206 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 35 = 12:05:00 207 330693 Málek Jan PZR 9505 A 40 = 12:10:00 208 330655 Láznička Jan TZL 9405 A 45 = 12:15:00 209 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 50 = 12:20:00 210 897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 55 = 12:25:00 211 230664 Jašek Otakar ZBM 9422 A 60 = 12:30:00 212 49384 Ostruszka David TRI 9502 A 65 = 12:35:00 213 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 70 = 12:40:00 214 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 75 = 12:45:00 215 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 80 = 12:50:00 216 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 85 = 12:55:00 217 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 90 = 13:00:00 218 232254 Hruška Jakub ZBM 9515 A 95 = 13:05:00 219 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 A 100 = 13:10:00 220 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 105 = 13:15:00 221 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 110 = 13:20:00 222 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 115 = 13:25:00 223 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 120 = 13:30:00 224 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 125 = 13:35:00 225 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 130 = 13:40:00 226 920700 Minář Marek ASU 9444 A 135 = 13:45:00 227 515487 Grundmann Jan LTU 9401 A 140 = 13:50:00 228 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 145 = 13:55:00 229 411609 Horák Patrik TUV 9501 A 150 = 14:00:00 0.13520 230 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 155 = 14:05:00 231 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 160 = 14:10:00 232 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 165 = 14:15:00

Kategorie H16B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   275 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 84 = 12:54:00 ......................... VAK C 89 = 12:59:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 94 = 13:04:00 515466 Hlaváček Martin TAP 9401 C 99 = 13:09:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 104 = 13:14:00 426345 Skyva Pavel ASU 9548 B 109 = 13:19:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 114 = 13:24:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 119 = 13:29:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 124 = 13:34:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 129 = 13:39:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 134 = 13:44:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 139 = 13:49:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 144 = 13:54:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 149 = 13:59:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 154 = 14:04:00 416009 Zamazal Tomáš TAP 9501 C 159 = 14:09:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 164 = 14:14:00

Kategorie H18A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   425 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
302 ......................... VAK C 1 = 11:31:00 303 515103 Franko David ASU 9347 B 6 = 11:36:00 304 ......................... VAK C 11 = 11:41:00 305 ......................... VAK C 16 = 11:46:00 306 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 21 = 11:51:00 0.21300 307 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 26 = 11:56:00 0.11450 308 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 31 = 12:01:00 0.44920 309 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 36 = 12:06:00 0.14180 310 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 41 = 12:11:00 0.25930 311 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 46 = 12:16:00 0.20180 312 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 51 = 12:21:00 0.07760 313 8454 Krejčí Jaroslav BOR 9300 A 56 = 12:26:00 0.22970 314 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 61 = 12:31:00 315 8080 Zakouřil Vít TUR 9301 A 66 = 12:36:00 0.19470 316 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 71 = 12:41:00 317 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 76 = 12:46:00 318 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 81 = 12:51:00 319 ......................... VAK C 86 = 12:56:00 320 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 91 = 13:01:00 321 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 96 = 13:06:00 0.47510 322 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 101 = 13:11:00 323 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 106 = 13:16:00 0.09770 324 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 111 = 13:21:00 0.38220 325 8456 Lomič Šimon BOR 9303 A 116 = 13:26:00 0.00950 326 49604 Provázek Jiří SHK 9302 A 121 = 13:31:00 327 207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 126 = 13:36:00 328 887626 Kolovský František LPM 9202 A 131 = 13:41:00 0.16110 329 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 136 = 13:46:00 0.34780 330 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 141 = 13:51:00 0.24620 331 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 146 = 13:56:00 0.12780 332 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 151 = 14:01:00 0.06420 333 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 156 = 14:06:00 0.05980 334 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 161 = 14:11:00 335 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 166 = 14:16:00 336 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 171 = 14:21:00 337 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 176 = 14:26:00 0.20280 338 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 181 = 14:31:00 339 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 186 = 14:36:00 0.10940 340 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 191 = 14:41:00 341 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 196 = 14:46:00 0.41840 342 1007546 Skyva Petr STE 9307 A 201 = 14:51:00

Kategorie H18B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   375 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 11:44:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 19 = 11:49:00 0.08120 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 24 = 11:54:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 29 = 11:59:00 0.12220 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 34 = 12:04:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 39 = 12:09:00 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 B 44 = 12:14:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 49 = 12:19:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 54 = 12:24:00 0.38460 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 59 = 12:29:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 64 = 12:34:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 69 = 12:39:00

Kategorie H20A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  9.80 km, převýšení   495 m, 23 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
403 ......................... VAK C 12 = 11:42:00 404 2008503 Mižúr Peter FBA 9101 C 17 = 11:47:00 405 515413 Cruse Franz GE2 C 22 = 11:52:00 406 886720 Papuga Miroslav LCE 9002 B 27 = 11:57:00 0.13520 407 ......................... VAK C 32 = 12:02:00 408 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 37 = 12:07:00 0.90120 409 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 42 = 12:12:00 0.78460 410 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 47 = 12:17:00 0.11920 411 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 52 = 12:22:00 0.64550 412 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 57 = 12:27:00 0.79220 413 920663 Melecký Martin AOP 9001 A 62 = 12:32:00 0.76040 414 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 67 = 12:37:00 0.33690 415 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 72 = 12:42:00 0.78460 416 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 R 77 = 12:47:00 0.16410 417 53660 Nešpor Václav KAM 9103 R 82 = 12:52:00 0.31670 418 995865 Exner Jan STH 9001 A 87 = 12:57:00 0.22870 419 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 92 = 13:02:00 0.72470 420 515162 Procházka David LPU 9113 R 97 = 13:07:00 0.69820 421 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 102 = 13:12:00 0.11750 422 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 107 = 13:17:00 0.63670 423 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 A 112 = 13:22:00 0.47520 424 515113 Procházka Pavel PGP 9002 R 117 = 13:27:00 0.82180 425 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 122 = 13:32:00 0.68690 426 515166 Nožka Radek LPU 9005 A 127 = 13:37:00 0.28030 427 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 132 = 13:42:00 0.56400 428 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 137 = 13:47:00 0.73610 429 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 142 = 13:52:00 0.74980 430 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 147 = 13:57:00 0.20030 431 502088 Landovský Tomáš PGP 9103 A 152 = 14:02:00 0.74760 432 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 157 = 14:07:00 0.27570 433 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 162 = 14:12:00 0.83060 434 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 167 = 14:17:00 0.28770 435 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 172 = 14:22:00 0.17720 436 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 177 = 14:27:00 0.47410 437 416840 Picek Jan TJN 9101 A 182 = 14:32:00 0.64970

Kategorie H20B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.10 km, převýšení   355 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 11:44:00 51425 Jakeš Ondřej TYN 9103 B 19 = 11:49:00 0.08260 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 24 = 11:54:00 4671 Tesař Jan VRB 9000 B 29 = 11:59:00 0.30100

Kategorie H21A

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati 11.80 km, převýšení   700 m, 23 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:40:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 12 = 11:42:00 0.58190 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 14 = 11:44:00 0.70190 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 16 = 11:46:00 0.72350 301551 Holík Mario SKM 7702 C 18 = 11:48:00 0.28960 520540 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 20 = 11:50:00 0.63470 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 22 = 11:52:00 0.79140 920696 Janda Martin DOB 8002 C 24 = 11:54:00 0.74890 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 26 = 11:56:00 0.70080 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 28 = 11:58:00 0.65240 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 30 = 12:00:00 0.74980 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 32 = 12:02:00 0.72970 51513 Malý Ondřej TBM 8911 R 34 = 12:04:00 0.83880 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 36 = 12:06:00 0.71840 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 38 = 12:08:00 0.78390 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 40 = 12:10:00 0.72870 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 42 = 12:12:00 0.76830 9694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 44 = 12:14:00 0.71740 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 46 = 12:16:00 0.78890 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 48 = 12:18:00 0.58790 52511 Jašek Petr STE 7601 C 50 = 12:20:00 0.68920 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 52 = 12:22:00 0.81020 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 54 = 12:24:00 0.77210 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 56 = 12:26:00 0.79490 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 58 = 12:28:00 0.66320 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 60 = 12:30:00 0.62940 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 62 = 12:32:00 0.64080 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 64 = 12:34:00 0.74730 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 66 = 12:36:00 0.73550 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 68 = 12:38:00 0.67760 232006 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 70 = 12:40:00 0.76290 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 72 = 12:42:00 0.64860 52965 Rajnošek Matěj VBM 8800 R 74 = 12:44:00 0.78210 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 76 = 12:46:00 0.20210 7767 Novák Daniel BOR 8702 C 78 = 12:48:00 0.70320 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 80 = 12:50:00 0.75110 52510 Janků Marek STE 7102 C 82 = 12:52:00 0.77300 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 84 = 12:54:00 0.75580 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 86 = 12:56:00 0.73200 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 88 = 12:58:00 0.78440 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 90 = 13:00:00 0.65360 515193 Henek Michal RBK 8605 C 92 = 13:02:00 0.71970 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 94 = 13:04:00 0.67060 9693 Novák Jiří NPA 7502 C 96 = 13:06:00 0.80390 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 98 = 13:08:00 0.88270 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 100 = 13:10:00 0.73750 8304 Škoda Jakub VLI 8800 C 102 = 13:12:00 0.71750 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 104 = 13:14:00 0.66830 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 106 = 13:16:00 0.71410 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 108 = 13:18:00 0.65940 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 110 = 13:20:00 0.88160 515015 Janeček Oldřich MFP 8200 C 112 = 13:22:00 0.75790 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 114 = 13:24:00 0.71070 52432 Axman Karel STE 8303 C 116 = 13:26:00 0.73260 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 118 = 13:28:00 0.81190 52463 Štrajt Michal TBM 8903 R 120 = 13:30:00 0.71880 515441 Laciga Radek PGP 8202 C 122 = 13:32:00 0.76940 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 124 = 13:34:00 0.72410 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 126 = 13:36:00 0.78040 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 128 = 13:38:00 0.68320 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 130 = 13:40:00 0.72000 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 132 = 13:42:00 0.69070 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 134 = 13:44:00 0.69920 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 136 = 13:46:00 0.76780 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 138 = 13:48:00 0.64280 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 C 140 = 13:50:00 0.76670 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 142 = 13:52:00 0.59460 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 144 = 13:54:00 0.83010 9698 Antoš Filip NPA 8001 C 146 = 13:56:00 0.78710 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 148 = 13:58:00 0.78110 4352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 150 = 14:00:00 0.58940 51932 Klech Richard VRB 7201 C 152 = 14:02:00 0.73950 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 154 = 14:04:00 0.77440

Kategorie H21B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati 10.00 km, převýšení   555 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:34:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 9 = 11:39:00 0.59130 ......................... VAK C 14 = 11:44:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 19 = 11:49:00 0.08860 9705 Prášil Ondřej NPA 8402 C 24 = 11:54:00 0.27140 53485 Čech Viktor VBM 8001 C 29 = 11:59:00 0.03540 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 34 = 12:04:00 0.47280 999666 König Lukáš ZBM 8001 C 39 = 12:09:00 0.42790 330675 Procházka Josef KON 7219 C 44 = 12:14:00 0.26010 52855 Černohous Jan JPV 8335 C 49 = 12:19:00 0.62890 52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C 54 = 12:24:00 0.29850 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 59 = 12:29:00 0.51930 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 64 = 12:34:00 0.60630 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 69 = 12:39:00 0.51280 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 74 = 12:44:00 0.73320 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 79 = 12:49:00 0.61490 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 84 = 12:54:00 0.09360 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 89 = 12:59:00 0.54520 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 94 = 13:04:00 0.67450 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 99 = 13:09:00 0.70650 352303 Slivečka Jan VOV 8901 C 104 = 13:14:00 0.44690 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 109 = 13:19:00 0.54620 416752 Hrnčiar Dušan ZBM 7703 C 114 = 13:24:00 0.25970 920675 Brlica Pavel TBM 6517 C 119 = 13:29:00 0.06460 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 124 = 13:34:00 0.50370 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 129 = 13:39:00 0.62820 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 134 = 13:44:00 0.66800 52939 Stoszek Jakub LOV 8300 C 139 = 13:49:00 0.44080 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 144 = 13:54:00 0.58060 53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 149 = 13:59:00 0.38730 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 154 = 14:04:00 0.49970 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 159 = 14:09:00 0.70240 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 164 = 14:14:00 0.48600 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 169 = 14:19:00 0.55030 4351 Svoboda Petr SHK 8508 C 174 = 14:24:00 0.48610 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 179 = 14:29:00 0.64180 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 184 = 14:34:00 0.59920 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 189 = 14:39:00 0.66960 232004 Bukovac Dušan ZBM 7503 C 194 = 14:44:00 0.05990 52858 Kokojan David JPV 8535 C 199 = 14:49:00 0.58020

Kategorie H21C

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   385 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 61 = 12:31:00 ......................... VAK C 66 = 12:36:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 71 = 12:41:00 0.04880 52744 Špičák František CEL 5628 C 76 = 12:46:00 0.22280 52948 Fojtík Jan LOV 8701 C 81 = 12:51:00 0.24550 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 86 = 12:56:00 0.23130 49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 91 = 13:01:00 ? Macka Radek LCE 8110 C 96 = 13:06:00 neregistro 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 101 = 13:11:00 0.33590 230603 Račanský Václav TBM 8117 C 106 = 13:16:00 0.03670

Kategorie H21E

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati 13.20 km, převýšení   835 m, 27 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 9 = 11:39:00 0.86930 2 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 13 = 11:43:00 0.90840 3 995852 Hanslian David LCE 7835 R 17 = 11:47:00 0.86850 4 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 21 = 11:51:00 0.84170 5 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 25 = 11:55:00 0.85900 6 7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 29 = 11:59:00 0.86180 7 52555 Král Václav SSU 8243 R 33 = 12:03:00 0.82800 8 1008172 Hepner David SHK 7601 E 37 = 12:07:00 0.93910 9 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 41 = 12:11:00 0.81520 10 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 45 = 12:15:00 0.82300 11 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 49 = 12:19:00 0.84510 12 53376 Horyna Roman VIC 7602 C 53 = 12:23:00 0.60670 13 800320 Oma Jakub TUR 8002 R 57 = 12:27:00 0.85620 14 920674 Besta Michal AOP 7601 R 61 = 12:31:00 0.82740 15 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 65 = 12:35:00 0.91080 16 ......................... VAK C 69 = 12:39:00 17 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 73 = 12:43:00 0.95770 18 53769 Fodor Petr TUR 8103 E 77 = 12:47:00 0.95330 19 533301 Dávidík Marian BBA 7713 C 81 = 12:51:00 20 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 85 = 12:55:00 0.88720 21 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 89 = 12:59:00 0.65970 22 515420 Losman Petr PHK 7901 E 93 = 13:03:00 0.99310 23 533306 Krajčík Michal TKE 8704 C 97 = 13:07:00 neregistro 24 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 101 = 13:11:00 0.95710 25 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 105 = 13:15:00 0.98110 26 533302 Barták Lukáš BBA 8301 C 109 = 13:19:00 27 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 113 = 13:23:00 0.94630 28 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 117 = 13:27:00 0.88570 29 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 121 = 13:31:00 0.82150 30 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 125 = 13:35:00 0.81330 31 995798 Pospíšil Vít SCP 6800 E 129 = 13:39:00 0.89940 32 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 133 = 13:43:00 0.84490 33 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 137 = 13:47:00 0.80060 34 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 141 = 13:51:00 0.79330 35 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 145 = 13:55:00 0.88340 36 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 149 = 13:59:00 0.80270 37 8020 Baier Martin TUR 7603 R 153 = 14:03:00 0.87460 38 8277 Janata Martin DKP 8306 E 157 = 14:07:00 0.90020 39 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 161 = 14:11:00 0.85990 40 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 165 = 14:15:00 0.87080 41 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 169 = 14:19:00 0.92950 42 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 173 = 14:23:00 0.85430 43 53759 Váňa Martin TUR 8401 R 177 = 14:27:00 0.83670 44 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 181 = 14:31:00 0.81550 45 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 185 = 14:35:00 0.92520 46 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 189 = 14:39:00 0.82160

Kategorie H35B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   520 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 11:43:00 ......................... VAK C 18 = 11:48:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 23 = 11:53:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 28 = 11:58:00 0.61810 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 33 = 12:03:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 38 = 12:08:00 0.12860 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 43 = 12:13:00 0.75300 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 48 = 12:18:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 53 = 12:23:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 58 = 12:28:00 52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C 63 = 12:33:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 68 = 12:38:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 73 = 12:43:00 ......................... VAK C 78 = 12:48:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 83 = 12:53:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 88 = 12:58:00 0.06920 53269 Hájek Ondřej TBM 7511 C 93 = 13:03:00 0.24750 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 98 = 13:08:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 103 = 13:13:00 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 108 = 13:18:00 0.59490 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 113 = 13:23:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 118 = 13:28:00 0.69120 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 123 = 13:33:00 0.21720 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 128 = 13:38:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 133 = 13:43:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 138 = 13:48:00 0.24090 436969 Šuráň René LCE 7034 C 143 = 13:53:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 148 = 13:58:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 153 = 14:03:00 0.15270 232417 Holec Honza MOV 6701 C 158 = 14:08:00 0.05320

Kategorie H40B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   340 m, 17 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:30:00 ......................... VAK C 5 = 11:35:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 10 = 11:40:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 15 = 11:45:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 20 = 11:50:00 406904 Kuna Daniel BBA 6001 C 25 = 11:55:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 30 = 12:00:00 0.03690 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 35 = 12:05:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 40 = 12:10:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 45 = 12:15:00 0.09210 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 50 = 12:20:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 55 = 12:25:00 0.47230 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 60 = 12:30:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 65 = 12:35:00 0.34590 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 70 = 12:40:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 75 = 12:45:00 0.04060 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 80 = 12:50:00 920690 Barcík Peter ASU 6612 C 85 = 12:55:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 90 = 13:00:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 95 = 13:05:00 406918 Hierweg Karol BBA 5801 C 100 = 13:10:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 105 = 13:15:00 301553 Horčička Petr UOL 7007 C 110 = 13:20:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 115 = 13:25:00 0.15360 920651 Pollák Jozef TKE 6001 C 120 = 13:30:00 neregistro 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 125 = 13:35:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 130 = 13:40:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 135 = 13:45:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 140 = 13:50:00 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 145 = 13:55:00 0.37890 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C 150 = 14:00:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 155 = 14:05:00 ......................... VAK C 160 = 14:10:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 165 = 14:15:00 8485 Karvánek Petr BOR 6600 C 170 = 14:20:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 175 = 14:25:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 180 = 14:30:00 8917 Wallner Jozef BBA 6812 C 185 = 14:35:00

Kategorie H45B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   325 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00 ......................... VAK C 6 = 11:36:00 52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 11 = 11:41:00 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 16 = 11:46:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 21 = 11:51:00 0.65330 361996 Vlach Josef KON 6431 C 26 = 11:56:00 416079 Kavan Luboš SKM 6301 C 31 = 12:01:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 36 = 12:06:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 41 = 12:11:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 46 = 12:16:00 0.21220 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 51 = 12:21:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 56 = 12:26:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 61 = 12:31:00 9124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 66 = 12:36:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 71 = 12:41:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 76 = 12:46:00 0.51080 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 81 = 12:51:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 86 = 12:56:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 91 = 13:01:00 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 96 = 13:06:00 995825 Jakeš Josef TYN 6501 C 101 = 13:11:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 106 = 13:16:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 111 = 13:21:00 500259 Mikšík Pavel RAD 6501 C 116 = 13:26:00 neregistro 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 121 = 13:31:00 0.12390 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 126 = 13:36:00 0.16090 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 131 = 13:41:00 307290 Papuga František TKE 6302 C 136 = 13:46:00 neregistro 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 141 = 13:51:00 52963 Rajnošek Zdeněk ASU 6345 C 146 = 13:56:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 151 = 14:01:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 156 = 14:06:00 0.31540 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 161 = 14:11:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 166 = 14:16:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 171 = 14:21:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 176 = 14:26:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 181 = 14:31:00 0.05590 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 186 = 14:36:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 191 = 14:41:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 196 = 14:46:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 201 = 14:51:00

Kategorie H50B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   300 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:41:00 219148 Piják Jaroslav SPE C 16 = 11:46:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 21 = 11:51:00 52531 Albert František STE 5804 C 26 = 11:56:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 31 = 12:01:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 36 = 12:06:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 41 = 12:11:00 0.36110 416021 Svoboda Vladimír VBM 5715 C 46 = 12:16:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 51 = 12:21:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 56 = 12:26:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 61 = 12:31:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 66 = 12:36:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 71 = 12:41:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 76 = 12:46:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 81 = 12:51:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 86 = 12:56:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 91 = 13:01:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 96 = 13:06:00 0.62010 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 101 = 13:11:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 106 = 13:16:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 111 = 13:21:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 116 = 13:26:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 121 = 13:31:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 126 = 13:36:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 131 = 13:41:00

Kategorie H55B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   280 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:41:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 19 = 11:49:00 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 27 = 11:57:00 0.36070 336118 Manfred Hickethier GE1 5201 C 35 = 12:05:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 43 = 12:13:00 0.39910 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 51 = 12:21:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 59 = 12:29:00 46286 Piják Vladislav SPE C 67 = 12:37:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 75 = 12:45:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 83 = 12:53:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 91 = 13:01:00 52851 Pospíšil Vojtěch ZPV 5517 C 99 = 13:09:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 107 = 13:17:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 115 = 13:25:00

Kategorie H60B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   250 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 11:42:00 ......................... VAK C 17 = 11:47:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 22 = 11:52:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 27 = 11:57:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 32 = 12:02:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 37 = 12:07:00 0.02260 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 42 = 12:12:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 47 = 12:17:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 52 = 12:22:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 57 = 12:27:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 62 = 12:32:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 67 = 12:37:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 72 = 12:42:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 77 = 12:47:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 82 = 12:52:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 87 = 12:57:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 92 = 13:02:00

Kategorie H65B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   240 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:41:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 17 = 11:47:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 23 = 11:53:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 29 = 11:59:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 35 = 12:05:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 41 = 12:11:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 47 = 12:17:00 8324 Zakouřil Václav TUV 4301 C 53 = 12:23:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 59 = 12:29:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 65 = 12:35:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 71 = 12:41:00

Kategorie H70B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 59 = 12:29:00 53900 Kusák Stanislav EZL 3501 C 64 = 12:34:00 53807 Tomášek František OTK 2503 C 69 = 12:39:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 74 = 12:44:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 79 = 12:49:00 53886 Novotný Jindra EZL 3704 C 84 = 12:54:00

Kategorie H75B

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    65 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 11:44:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 19 = 11:49:00

Kategorie P3

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   100 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:32:00 51197 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 4 = 11:34:00 253133 Štičková Eva LLI 6051 C 6 = 11:36:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 8 = 11:38:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 10 = 11:40:00 0.64730 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 12 = 11:42:00 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 14 = 11:44:00 442883 Tardík Jakub STE C 16 = 11:46:00 neregistro 49513 Lučanová Marie AZL 4959 C 18 = 11:48:00 ......................... VAK C 20 = 11:50:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B 22 = 11:52:00 232008 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 24 = 11:54:00 0.56240 ......................... VAK C 26 = 11:56:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 28 = 11:58:00 ......................... VAK C 30 = 12:00:00 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 32 = 12:02:00 0.02830 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 34 = 12:04:00 ......................... VAK C 36 = 12:06:00 232323 Pietraszek Martin XOP C 38 = 12:08:00 neregistro 361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 40 = 12:10:00 ......................... VAK C 42 = 12:12:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 44 = 12:14:00 ......................... VAK C 46 = 12:16:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 48 = 12:18:00 0.26870 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 50 = 12:20:00 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 52 = 12:22:00 0.71660 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 54 = 12:24:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 56 = 12:26:00 ......................... VAK C 58 = 12:28:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 60 = 12:30:00 ......................... VAK C 62 = 12:32:00 49895 Lučan Vladimír AZL 4406 C 64 = 12:34:00 ......................... VAK C 66 = 12:36:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 68 = 12:38:00 ......................... VAK C 70 = 12:40:00 52347 Kunz Antonín OTK 4729 C 72 = 12:42:00 ......................... VAK C 74 = 12:44:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 76 = 12:46:00 52418 Vlachová Olga KON 6969 C 78 = 12:48:00 ......................... VAK C 80 = 12:50:00 230663 Hájek Štěpán TBM C 82 = 12:52:00 neregistro 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 84 = 12:54:00 416168 Valík Adam AOP 0301 C 86 = 12:56:00 ......................... VAK C 88 = 12:58:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 90 = 13:00:00 neregistro 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 92 = 13:02:00 ......................... VAK C 94 = 13:04:00 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 96 = 13:06:00 0.94820 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 98 = 13:08:00 ......................... VAK C 100 = 13:10:00 ......................... VAK C 102 = 13:12:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 104 = 13:14:00 845424 Nováková Jana ZBM 8454 C 106 = 13:16:00 0.00200 52502 Janků Martin STE 0404 C 108 = 13:18:00 ......................... VAK C 110 = 13:20:00 49592 Palasová Michaela AZL 7474 C 112 = 13:22:00 51305 Pěčková Monika SKM C 114 = 13:24:00 neregistro ......................... VAK C 116 = 13:26:00

Kategorie T6

15.05.2010 Pohár města Zlína, ŽA, ČP - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   285 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2010    6:58

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 11:42:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 17 = 11:47:00 52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 22 = 11:52:00 51530 Chalupa Tomáš KVS 5501 C 27 = 11:57:00 ......................... VAK C 32 = 12:02:00 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 37 = 12:07:00 0.65150 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 42 = 12:12:00 53688 Černík Milan KVS 6501 C 47 = 12:17:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 52 = 12:22:00 0.07660 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 57 = 12:27:00 ? Hořínek Lukáš TZL C 62 = 12:32:00 neregistro 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 67 = 12:37:00 425438 Pilz Marcel VIC 6710 C 72 = 12:42:00 ......................... VAK C 77 = 12:47:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 82 = 12:52:00 0.06480 ......................... VAK C 87 = 12:57:00 630426 Hájek Petr ZBM 6301 C 92 = 13:02:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 97 = 13:07:00 53208 Bravená Martina VBM 8751 C 102 = 13:12:00 0.12510 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 107 = 13:17:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 112 = 13:22:00 ......................... VAK C 117 = 13:27:00 52986 Kočí Jana LOV 8850 C 122 = 13:32:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 127 = 13:37:00 ......................... VAK C 132 = 13:42:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 137 = 13:47:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 142 = 13:52:00 ......................... VAK C 147 = 13:57:00 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 152 = 14:02:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 157 = 14:07:00 53698 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 162 = 14:12:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 167 = 14:17:00 0.39400